Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekremmert44
Gerçek Adekrem mert
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3D BLURAY İSO LARA SES VE ALT YAZI EKLEME başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
blu-ray.iso veya AVCHD veya blu-ray folder olarak çıktı isteyin.... Mesaja git »
LOGITECH G933 7.1 kulaklık SIFIR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba İ3 6100 işlemcim var üzerine ne itersiniz. teşekkürler.... Mesaja git »
DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Şu an ücretsiz, baya da başarılı, 31 mayısa a kadar tüm filmler v.s ücretsiz. 31 mayıstan sonra afişleme olayı da ücrete geçermi bilmiyorum...... Mesaja git »
DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
blu-ray.iso ları menü lü oynatma geldimi acaba?... Mesaja git »
30 Nisan 2017 Türk Telekom AKK Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bi de benim......... Mesaja git »
Türk Telekom Tüm fiyatlar! [4 saat sonra ZAM!] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
malesef bende aynı pakete 35mbps-100gb fibernet limitsiz; 78.25TL ödüyorum... Mesaja git »
Türk Telekom Tüm fiyatlar! [4 saat sonra ZAM!] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bende aynı şekilde geçiş yaptım taahhüt 2018 de bitiyor idi 35mbps geçiçten sonra taahhüt 2019 a attı. fakat size soruyorlar yeni taahhüt uzatma... Mesaja git »
ISS ler yeni sistemle şunu söylüyor; İnternette gezinenler chat yapanlar vs. gelin limitsiz AKN siz paket almayın bakın daha az para ödeyerek kotal... Mesaja git »
AKN gidiyor kota geri geliyor! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
ISS ler yeni sistemle şunu söylüyor; İnternette gezinenler chat yapanlar vs. gelin limitsiz AKN siz paket almayın bakın daha az para ödeyerek kotal... Mesaja git »
25mbit Sınırsız 99TL Kullananlar Bakabilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
ISS ler yeni sistemle şunu söylüyor; İnternette gezinenler chat yapanlar vs. gelin limitsiz AKN siz paket almayın bakın daha az para ödeyerek kotalı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094