Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SolidWorks Eğitmeni
Gerçek AdSolidworks İzmir
Doğum Tarihi15 Nisan 1986
MeslekAr-Ge Mühendisi, AutoCAD & Solidworks Eğitmeni
İlgi AlanlarıSolidworks, Autocad, KeyShot, PhotoShop
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
solidworks yazdırma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yazdırırken "fit to sceen" (ekrana sığdır) seçeneğini aktif edin.... Mesaja git »
LG 42LB580N başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
arkadaşlar benim kumanda sapıttı. bazı tuşlarına basıyorum fonksiyon göstermiyor. bunu alsam uyumulu olur mu, görüntü olarak bu kumandanın aynısı?... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
merhaba. yeni işiniz hayırlı olsun. dilerseniz sizin sektörünüze özel olarak 2D,3D ve teknik resim çıkartma olarak özel bir eğitim yapabilirsiniz. ilg... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A3 2016 [SM-A310F] [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
merhaba, bu telefonu kullananların artık pil ömürleri iyice kısalmıştır diye düşünüyorum. var mı orjinal pilini değiştirip bize tavsiye verebileceğin... Mesaja git »
Solidworks kendimi nasıl geliştirebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
güzel arkadaşım daha önce de forumda onlarca kez bu soruyu yanıtladım tekrar özet şeklinde cevaplayayım. 2 boyutlu çizimlerde kendinizi geliştirmek iç... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
bu işini görebilir:... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sesimi duydu 4,65 yaptı :) ama hedef 5 üstü... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4.51 den TEKNOSA almanızı tavsiye ediyorum. ben yüklü girdim, orta vadeli tutacağım.... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Beyler borsa ile ilgili merak ettiğiniz herşey anında cevaplanacaktır 7/24 1-Nasıl hesap açılır 2-Nasıl alınıp satılır 3-Hangi banka en iyis... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
mümkündür. delik sihirbazı yerine form tools ile yapabilirsiniz. böylece istediğiniz her form da delik açabilirsiniz. çok yoğun olduğum için video çek... Mesaja git »
Arkadaşları

Megavolt

gsserhat

OlguErhan

tick1988

Rapsody_izmir

gamer333

Renovatio90

mimarsinan1453

MADjohny

1453empire
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Profesyonel SolidWorks & AutoCad Eğitimi
https://youtu.be/-sCp0uKr9zE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125