Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SolidWorks Eğitmeni
Gerçek AdSolidworks İzmir
Doğum Tarihi15 Nisan 1986
MeslekAr-Ge Mühendisi, AutoCAD & Solidworks Eğitmeni
İlgi AlanlarıSolidworks, Autocad, KeyShot, PhotoShop
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Solidworks & Autocad Eğitim, Tasarım, Proje & Ödev (izmir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
AHMET YAR SOĞUTMA - LUGANO... Mesaja git »
Solidworks & Autocad Eğitim, Tasarım, Proje & Ödev (izmir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
CICEKLIK PROJESI... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
eksik tanımlı bırakıyorsunuz demekki çizimlerinizi. lütfen bu listedeyi baştan sona izleyin, kendinizi 2 boyutta geliştirin.... Mesaja git »
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
isviçrede ehliyet almak için 40 saat araç kullanıyorsun. burda sınav bile 40 dk sürmüyor. yazıklar olsun bu ülkeye, yemin ederim elle tutulur hiç bir ... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
merhaba, yaptığınız çizimde kulak kıvrımı yok o yüzden hiç bir sıkıntı çıkmaz. dxf formatına çevirip götürürseniz iyi olur ancak dwg de götürürseniz o... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
ben de bağlanamıyorum. bir çözüm bulabildiniz mi acaba?... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
arkadaşlar selam, kameranın wifisine bağlanamıyorum. reset attım şifre olarak 12345678 girmeme rağmen bağlantıyı gerçekleştiremiyorum. ne yapmam gerek... Mesaja git »
SCIROCCO başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Solidworks & Autocad Eğitim, Tasarım, Proje & Ödev (izmir) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaşlar öncelikle yoğun ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Özel Solidworks dersi için öğrenci kabul edemediğimden dolayı talepler çoğaldı ... Mesaja git »
Arkadaşları

Megavolt

gsserhat

OlguErhan

tick1988

Rapsody_izmir

gamer333

Renovatio90

mimarsinan1453

MADjohny

1453empire
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Profesyonel SolidWorks & AutoCad Eğitimi
https://youtu.be/-sCp0uKr9zE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109