Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SolidWorks Eğitmeni
Gerçek AdSolidworks İzmir
Doğum Tarihi15 Nisan 1986
MeslekAr-Ge Mühendisi, AutoCAD & Solidworks Eğitmeni
İlgi AlanlarıSolidworks, Autocad, KeyShot, PhotoShop
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
benim kameradaki sorun ise, marş kapattıktan 1 önceki videoyu sağlıklı kaydetmiyor. 30 dakika kaydettim. loop süresi de 3dk. ilk 9 taneyi kaydediyor e... Mesaja git »
SCIROCCO başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
ben yetkili serviste 45000 bakımını 1100 TL ye yaptırdım. aracım 4 senelik olduğu için bujiler de dahil bu fiyata. özel serviste babam 2014 jetta nın ... Mesaja git »
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
TRAFİK CANAVARLARI SERİSİ - 1... Mesaja git »
Solidworks'u ne kadar surede ogrenebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
biri BMW, diğeri MERCEDES :) tercih meselesi.. ben kimseye iyidir veya kötüdür demiyorum çünkü herkesin algısı, beklentisi ve bütçesi farklıdır. ancak... Mesaja git »
Solidworks Lisans Deviri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
farklı bir şirkete devir yapamıyorsunuz.... Mesaja git »
Solidworks'u ne kadar surede ogrenebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
solidworks yazdırma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yazdırırken "fit to sceen" (ekrana sığdır) seçeneğini aktif edin.... Mesaja git »
LG 42LB580N başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar benim kumanda sapıttı. bazı tuşlarına basıyorum fonksiyon göstermiyor. bunu alsam uyumulu olur mu, görüntü olarak bu kumandanın aynısı?... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba. yeni işiniz hayırlı olsun. dilerseniz sizin sektörünüze özel olarak 2D,3D ve teknik resim çıkartma olarak özel bir eğitim yapabilirsiniz. ilg... Mesaja git »
Arkadaşları

Megavolt

gsserhat

OlguErhan

tick1988

Rapsody_izmir

gamer333

Renovatio90

mimarsinan1453

MADjohny

1453empire
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Profesyonel SolidWorks & AutoCad Eğitimi
https://youtu.be/-sCp0uKr9zE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109