Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SolidWorks Eğitmeni
Bir Önceki Kullanıcı Adısolidworks izmir
Gerçek AdSolidworks İzmir
Doğum Tarihi15 Nisan 1986
MeslekAr-Ge Mühendisi, AutoCAD & Solidworks Eğitmeni
İlgi AlanlarıSolidworks, Autocad, KeyShot, PhotoShop
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
SOLIDWORKS EĞİTİM ve ALIŞTIRMA VIDEOLARI başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
tamam işte farklı kaynaktan olduğu için yapıyor. baştan sona kendinin çizdiği dosyayı kapatıp açtığında yapmıyor dimi?... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bu bir hata değildir. sadece "çiziöde özel bir şablon kullanılmış, bunu sizin bilgisayarınızda açamıyorum, varsayılan şablonda açayı mı?" diye soruyor... Mesaja git »
SOLIDWORKS EĞİTİM ve ALIŞTIRMA VIDEOLARI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
SOLIDWORKS EĞİTİM ve ALIŞTIRMA VIDEOLARI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Solidworks kursu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
merhaba, öncelikle konuyla alakalı sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan izlemeni tavsiye ederim: burada ise güncel olarak yayınladığım eğitim... Mesaja git »
Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
TRAFIKTEN KAYITLAR başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşları

Megavolt

gsserhat

OlguErhan

tick1988

Rapsody_izmir

gamer333

Renovatio90

MADjohny

1453empire
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.148