Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SolidWorks Eğitmeni
Gerçek AdSolidworks İzmir
Doğum Tarihi15 Nisan 1986
MeslekAr-Ge Mühendisi, AutoCAD & Solidworks Eğitmeni
İlgi AlanlarıSolidworks, Autocad, KeyShot, PhotoShop
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
SOLIDWORKS EĞİTİM ve ALIŞTIRMA VIDEOLARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
SOLIDWORKS - CURVE DRIVEN PATTERN - FILL PATTERN Etiket = solidworksizmir - solidworks eğitimi - hakan hoşbak - izmir - solid - sw - 3D - 3 boyut - t... Mesaja git »
SOLIDWORKS EĞİTİM ve ALIŞTIRMA VIDEOLARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
SOLIDWORKS IZMIR - COMBINE - SPLIT - SCALE - BİRLEŞTİR - AYIR - AYIRMA - ÖLÇEK - ÖLÇEKLENDİR Etiket = solidworksizmir - solidworks eğitimi - hakan h... Mesaja git »
Etiket = solidworksizmir - solidworks eğitimi - hakan hoşbak - izmir - solid - sw - 3D - 3 boyut - tasarım - çizim - izmir solidworks - ödev - proje -... Mesaja git »
SOLIDWORKS EĞİTİM ve ALIŞTIRMA VIDEOLARI başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Etiket = solidworksizmir - solidworks eğitimi - hakan hoşbak - izmir - solid - sw - 3D - 3 boyut - tasarım - çizim - izmir solidworks - ödev - proje -... Mesaja git »
Solidworks & Autocad Eğitim, Tasarım, Proje & Ödev (izmir) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Etiket = solidworksizmir - solidworks eğitimi - solidworks kursu izmir - hakan hoşbak - izmir - solid - sw - 3D - 3 boyut - tasarım - çizim - izmir so... Mesaja git »
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Etiket = solidworksizmir - solidworks eğitimi - solidworks kursu izmir - hakan hoşbak - izmir - solid - sw - 3D - 3 boyut - tasarım - çizim - izmir so... Mesaja git »
Solidworks & Autocad Eğitim, Tasarım, Proje & Ödev (izmir) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
2010 SENESİNDEN BU YANA BİZDEN SOLIDWORKS EĞİTİMİ ALANLAR: ► Barış Peker - Makina Mühendisi (05064497944) ► Ömer Yağız Turnalı - Makina ... Mesaja git »
Solidworks & Autocad Eğitim, Tasarım, Proje & Ödev (izmir) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
2010 SENESİNDEN BU YANA BİZDEN SOLIDWORKS EĞİTİMİ ALANLAR: ► Barış Peker - Makina Mühendisi (05064497944) ► Ömer Yağız Turnalı - Makina ... Mesaja git »
Arkadaşları

Megavolt

gsserhat

OlguErhan

tick1988

Rapsody_izmir

gamer333

Renovatio90

mimarsinan1453

MADjohny

1453empire
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SOLIDWORKS izmir - Hakan HOŞBAK
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098