Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rindaman
Gerçek Ad -
Doğum Tarihi4 Ocak 1984
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 411
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bond 24 : Spectre (2015) | Daniel Craig başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Sanırım... Mesaja git »
Bond 24 : Spectre (2015) | Daniel Craig başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Konu neredeyse 2013 başında açılmış. Çıkışından itibaren yaklaşık 2 yıl sonra da ben izledim. 5 yıl sonra yazmak nasip oldu yani... Film bir tane aja... Mesaja git »
Vergiler yüzünden artık yaşama hevesim kalmadı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben yalayarak, emerek kazanmak istemem.... Mesaja git »
Yeni ayakkabı aldım arkadaşlar dalga geçti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
fermuarlı ayakkabı.... 2 ay sonra pert olmasın?... Mesaja git »
Vergiler yüzünden artık yaşama hevesim kalmadı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yandaşların hepsi birer dahi o zaman... Kamu kuruluşlarına akp gençlik kollarından yataş geçiş yapabiliyorsun anca...... Mesaja git »
Bugün de benim için utanın(ilk defa friendzone yedim) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu tiple daha muhattap olma, arkadaş çevresine de seni gevşek gevşek anlatır durur.... Mesaja git »
22 yaşındayım 37 yaşındaki hocama aşık oldum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çiçek al ve size anne diyebilir miyim? diye sor.... Mesaja git »
Içki ve sigarayla eğlenen insanlara son derece acıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sanırım sen de çok hayır işleri yapıyorsun, kütüphaneye kitap bağışlıyorsun, huzur evi ve kimsesizleri ziyaret edip moral veriyorsun, toplumsal kampan... Mesaja git »
İsrail askerleri cuma namazı sonrası Filistinlilere saldırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Zamanında bizi ingilizlerle iş birliği yaparak aynen araplar gibi sırtımızdan vurdular alayı yok olsa dokunmamak lazım..... Mesaja git »
Ordu Evinde Kediye İşkence Eden Asker [4. EDİT GELDİ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Al, haber çıktı komutan askerin kafasına miğfer ile vurdu, çocuk öldü... Askerde niye cep telefonu var, komutan niye miğfer ile vuruyor.. Peygamber... Mesaja git »
Arkadaşları

trkocaer

berk70

cebelekk

game-thrones

byns

airica

eduyardo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
INTEL i7
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Bu ülkede yaşıyoruz ve sürekli darbe yiyoruz. Dolandırılırsın, suçlu elini kolunu sallaya sallaya gezer. Adaletin A'sı kalmamış, Devlet adamı yolar da yolar, ne otobüste sıra bilirler, ne markette, ne kuyrukta... Böcek gibi insanlar ve yerlerdeki kalite... Herkes yatarak geçinme derdinde.. Bu düzenin var ya ben taa.

https://www.youtube.com/watch?v=FIwKjN6prs0
https://www.youtube.com/watch?v=MdB3mi9Ur0c

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.453