Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
letmax
Gerçek Adletmax Llmax
KonumAnkara, Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HDD ye hiç dokunmadan imaj almak ||| Yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Hocam çok özür dilerim programın adı Ftk imager. Yanlışlık için kusura bakmayın. Linki: http://accessdata.com/product-download (kayıt olmak ... Mesaja git »
HDD ye hiç dokunmadan imaj almak ||| Yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Hukuki işlemlerde kullanılacaksa ATK imager işinizi görecektir. Sektör klonlama ile imaj aldığı için imajın boyutu disk boyutu ile hemen hemen aynı ol... Mesaja git »
İnternet Kopması !!! Yardım ... başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hocam 3 saatte 56 paket crc yüzünden kaybolmuş. Hattiniz sorunlu. Bina içi tesisattan olabilir. Cat 6 çekerseniz sıkıntı olmaz. Cat 5 de işinizi görür... Mesaja git »
İnternet kablosu ile ilgili sorum. başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Oda içinde standart Cat5 işinizi görür. Yumuşak olduğu için keskin köşelerden rahat geçirebilirsiniz.... Mesaja git »
İnternet Kopması !!! Yardım ... başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Bu tip kopmalar genellikle dsl hattının kötü olmasından kaynaklanır. Modeminizin data rate ve max rate değerleri nedir?... Mesaja git »
Bios ekranı geç gelme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hddleri tek tek çıkarıp sorunun hdd den kaynaklandığına emin olmalısınız. Bir de SSD ve hddleri anakartta uygun slotlara takiniz ( sata 3 olanı sata 3... Mesaja git »
modemdeki usb portu ne işe yarar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Asus aicloud özellikli modemlerde kişisel bulut olarak kullanabiliyorsunuz... Mesaja git »
Bios ekranı geç gelme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Donanım taraması uzun sürüyor. Bu genellikle hard diskten kaynaklanır.... Mesaja git »
Server yedekleme hk. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Nas yedekleme ünitelerinden birini kullanabilirsiniz. Butcenize ve ihtiyacınıza uygun cihazı seçebilirsiniz... Mesaja git »
Server yedekleme hk. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yoğunluğa göre 1 ay bile gitmeyebilir sisteminiz. Çünkü raid için özel raid kartı ve yüksek hızlı enterprise diskler kullanılıyor. Ev yapımı raid olmu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Game PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094