Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
navek
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi14 Kasım 1983
KonumÇanakkale
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
!X_Seller! & !Aliexpres! Güvencesi İle Tüm Çin Telefon Modelleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 sa. önce)
BANKA HAVALESİ İLE STOKTAN SATIŞ: BEĞENDİĞİNİZ MODELİ SEÇİP SONRA ALTTAKİ BİLGİLERİ DOLDURUP BİZE FACEBOOK MESSENGER DAN YOLLAMANIZ YETERLİ: model: ra... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 - Kapalı Kutu - Kayıtsız - 2.200 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Kapalı kutu. Almanyadan geldi. 1 adet 64 gb Samsung Galaxy S8. Midnight black bulunmaktadır. Arctic Silver Revizedir. Fiyat: 2.200... Mesaja git »
Huawei p10 lite 1249₺ Migros 16 kasım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Piyasaya göre uygun bir fiyat gibi geldi. Kullananlar yorumların. Herkes faydalansın.... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
aslında niyetim mi6 ydı ama fotoğrafla ilgili olumsuz yorumlar okuyunca vazgeçtim. fiyat olarak da en cazibi mi6 ama yabancı sitelerde de bazı memnuni... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2000 TL civarı ama 100-200 daha esnetebilirim gerekirse... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Seçeneklerde olanlar bunlar hocam, bi sonraki sayfada sadece eğim kaydırma var... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam benim telefonda bulamadım bu modu , miui 8 var hala 9 u yüklemedim , 9 da olan bir mod mu acaba bu. Birde otomatik çekimde olursa daha iyi olur,... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI alanında emek veren tüm fotoğraf tutkunlarına saygıyla. Öncelikle yarışmanın fikir babaları olan Assasinate ve mir... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşlar merhaba önceki sayfalara biraz baktım da çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz elinize sağlık. Eşimde HTC M8 var fotoğraf çekiminden çok memnun... Mesaja git »
HTC one M8 dokunmatik sorunu, lütfen yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben de tekrar olmayacağını bilsem yaptıracaktım ama güvenemedim. Abartmıyorum telefon kozmetik olarak hala 10/10. Yazık oldu.... Mesaja git »
Arkadaşları

leonskennedy

pileki

osmanhasimcan
Pano

osmanhasimcan
30 Kasım 2011; 21:00:05
mükemmel bir arkadaşımızdır. tereddüt edilmeden sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz tüm alışverişlerine her zaman kefilim
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZENN TEKNOLOJİ GÜVENİLMEZ ÖTESİ BİR FİRMADIR.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094