Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akifbagci
Gerçek AdMehemt Akif Bağcı
Doğum Tarihi1 Ocak 1990
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VW TSİ de en uygun YAĞ seçimi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Slm Arkadaşlar , Vw TSİ de yağ seçimi için biraz araştırma yaptım .Çıkan sonuçlar şu şekilde: - Servisin kullandığı yağ eğer doğruysa Castr... Mesaja git »
***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Diğer motor kodlarını bilmiyorum . LPG sorunsuz şuanda . Leona takılmıştı . 140bin km kullanıldı lovato marka olandan o yüzden bende taktırdım . Taktı... Mesaja git »
***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teşekkür ederim arkadaşlar aracı 63 bine aldım 3 binede Lovato LPG taktırdım . Araçta. Memnunum yüzün yol yakıt tüketimi şuan için 26-27 kuruş gibi LP... Mesaja git »
Aslında hocam aracı dod tan aldım . Kayseri aykandan . Ama dod garantisi vermediler. Bakımları serviste yapılmamış diye . Böyle bir kronik sorunu oldu... Mesaja git »
2012 1.4 TSI 4*4 160 HP manuel Tiguan alarak araniza katıldım arkadaşlar . Forumdan tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan bilgi almak istiyorum . Arabam... Mesaja git »
LOVATO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ CEVAPLIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2012 model vosvagen tiguen 1.4 TSI 160 bg aracim için LPG taktiracagim. Bir kaç ustaya sordum. Lovato takariz ama EXR olanını takmaya gerek yok dedi. ... Mesaja git »
Marjet sıvı lpg sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
2013 Tiguan 1.4 TSI 122 bg aracıma LPG uygunmu ? Fiyatı nedir ?... Mesaja git »
LOVATO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ CEVAPLIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam Lovato direk enjeksiyon EXR Olan serisimi bana vermiş olduğunuz fiyat ?... Mesaja git »
TSI MOTORA LPG TAKTIRANLARIN YORUMLARINI ÖĞRENEBİLİR MİYİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
2013 tiguen 1.4 122 bg BM aracıma LPG taktirmak istiyorum . Kayseri'de oturuyorum . Forumlarda baktığım kadarıyla sıvı sistem cok pahalı ve sorunlu gi... Mesaja git »
Vw Tiguan 1.4 TSI hangi motor LPG de en sorunsuz başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kullanıcılardan da yorumlar bekliyorum inşallah... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Zulmu Alkışlayamam Zalimi Asla Sevemem Mehmet Akif Ersoy
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Seat
Oyun Platformu
Xbox One
TV
Samsung
Notebook
MSI
Motosiklet
KTM
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
MSI
Modem
Cisco
Beyaz Eşya
Arçelik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094