Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
l3attleaxe
Gerçek Admert koc
Doğum Tarihi15 Mart 1982
Meslekchess teacher
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 116
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xeon 2680 v1 8 core başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
600 tl ye vericem... Mesaja git »
Xeon 2680 v1 8 core konusunu başlattı (3 yıl önce)
Xeon 2680 v1 8 core işlemci.x 79 tüm anakartlarda çalışır.İşlemci ES versiyondur.Extreme bir bilgisayarda kullanabileceğim ekran kartı ya da ocz 950 p... Mesaja git »
★ Arıyorum > CORSAIR DOMINATOR GT (2 x 4GB) 2000 Mhz. ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
hocam buldun mu ramleri ?... Mesaja git »
skype recorder ve ekran görüntüsü alma başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
camtasia studio 8 ile oldu.ses driver update ve sistem seslerinide kayıt etme seçeneği aktif hale getirilerek.... Mesaja git »
skype recorder ve ekran görüntüsü alma konusunu başlattı (4 yıl önce)
Skypetan gelen konuşmaları görüntüsüz olarak kayıt ederken eş zamanlı olarak ekranı video formatında kayıt edebilen bir program var mı ? hyperca... Mesaja git »
Netmaster CBW-383Z4 modem ile SoRuN mu Yaşıyorsunuz, Çözüm... başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
bende sorun n modunda değil n mdou otomatikte daha iyi çekiyor.Benim sıkıntım biz bu airties i evin her yerinden çok daha iyi çekecek diye köprülemiyo... Mesaja git »
Netmaster CBW-383Z4 modem ile SoRuN mu Yaşıyorsunuz, Çözüm... başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
airties 5650 ile netmasterı ethernet ile köprüledim.İkiside wi fi yayını veriyor.ikisinede bağlanılıyor.ancak netmaster speed test te daha iyi sonuç v... Mesaja git »
ikinci el bi cbw 383z4 aldım ve etherneti calısmıyor sanırım.sadece wi fi den arayuze girebiliyorum.Wi fi üstünden de wi fi yi kapatıp bridge moduna a... Mesaja git »
f30 316i yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
olay çözüldü.ayarlardan dil ayarlarına girip l/km yi km/l ye çevirmek gerekiyor ve bunu degerleri her yaptığımızda tekrarlamak gerekiyor.... Mesaja git »
Vodafone ESKİ CİHAZLARI YENİLİYORUZ Kampanyası (Iphone 6 ve Note 4) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
bende bugun gittim bayiye.kampanya ay içinde başlayacak kesin bi tarih yok ama telefonlar kesin daha ucuza sayılacak dediler.mesela iPhone 5 daha önce... Mesaja git »
Arkadaşları

bilalarabaci

mysynth

demircibu

mehmet328

Satisfaction45
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
güvenilir insanlar: Amfibi,Karandiru,ismail8484,oversleep
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094