Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
*DeviantART
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Kasım 1991
MeslekBilişim Teknolojileri Uzmanı
İlgi Alanları|
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Camı kırıp girebiliyoruz diye biliyorum. Bir görevde öyle söylemişti npc.... Mesaja git »
This Is Us (2016) | NBC başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Dogum gunleri ayni olan 4 kisi ve onlarin kesisen yollari. Daha fazla detay vermek isterdim ama pilot bolum cok guzel olmus spoiler vermemek gere... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Öncesinde paylaşıldı mı bilmiyorum ama paylaşıldıysa affola. :) Merlininkazanı'ndan kaynak alınmıştır.... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu | 24.11.2018-07.02.2020=37 Celp başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ekşide yazılanlara göre mevcut alınan randevuların geçerli olduğu teyitlenmiş. Bedelli askerlik sekmesinden öncesinde alınan randevular geçerli kısaca... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu | 24.11.2018-07.02.2020=37 Celp başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
An itibariyle randevu sistemindeki "bedelli" sekmesi kalkmış. Öncesinde zor bela randevu alanların randevusu ne olacak şimdi? Allahtan çıktı almıştım ... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu | 24.11.2018-07.02.2020=37 Celp başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Merhaba hocam, Bedelli başvurumu 28 Ağustos'ta yapmıştım. Parayı ancak toparlayabildim eşten, dosttan. Randevu aldım askeri şubeye gitmek için. Sist... Mesaja git »
Bağımlılıktan Kurtulma Günlüğüm [KURTULDUM] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Arkadaşlar bu bağımlılığa çoğu kişinin sahip olduğunu biliyorum. Bırakmak adına hareketlerim var ve şimdilik sonuç alıyorum. Yardımım dokunur diye düş... Mesaja git »
şu gömleklerle sevgili yapabilir miyim? [ss] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Sende öyle durmaz.... Mesaja git »
The Haunting of Hill House (2018) | Netflix başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
[b]Shirley Jackson'un korku romanı The Haunting of Hill House'den uyarlanacak dizinin yönetmedi Mike Flanagan olacak. Hayaletli bir evin konu oldu... Mesaja git »
Beyler Nasılım[SS]'li başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kolay gelsin.... Mesaja git »
Arkadaşları

audiocu

bkaakco
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN:Darkhate90
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.090