Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
*DeviantART
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Kasım 1991
MeslekBilişim Teknolojileri Uzmanı
İlgi Alanları|
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güldürdün Lan Anten'deki eleman nerede beyler? başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Seneler ne çabuk geçiyor lan... Mesaja git »
Kızla beraber olduktan sonra başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Alet boyuyla alakası yok. Kaç dakika sürdü sevişme vs? Eğer erken geliyorsan ön sevişme yapman senin iyiliğine olur. İyi tıraşlar.... Mesaja git »
Kızların neden kaslı erkek sevdiğini Savaş Cebeci açıklıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kesinlikle çok haklı. Sporu insan kendisi için yapar, çünkü bilir en güzel yatırımın kendisi olduğunu. Zaten bir erkek ya da kadın karşı cins için n... Mesaja git »
Fitten şişman oldum yaglanmayın başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
1.5 senelik spor hayatıma ben de ara vermek zorunda kaldım geçireceğim bir ameliyat yüzünden. Spora tekrar başlamak için dört gözle salona gitmeyi bek... Mesaja git »
Beyler Yeni Üniformamla Tipim Nasıl [SS]'Lİ Forumun Güvenliği!!! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşın üslubu yanlış olabilir ama kimse yaptığı mesleğe ve kazandığı paraya laf edemez, etmemeli. Kimsenin haddine değil çünkü çok ayıp çok. Bu for... Mesaja git »
BURUN ESTETİĞİ HAKKINDA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Aslında genç kızların sevgilisi bir kişiliğe sahibim ama neden daha iyi olmasın diye düşünüyorum. Bu işi ucuza kapatma yolu var mıdır, fiyatlar nasıld... Mesaja git »
Sağlıklı bir kahvaltı nasıl olmalıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Balı 2 çay kaşığı yemeni öneriyorum. Peynir olarak kahvaltılık lor peyniri yiyebilirsin. Siyah ve yeşil zeytin farketmiyor, çok yemediğin sürece probl... Mesaja git »
SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (14 Eylül 2018) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Güncelleme: Resmi duyuru yapıldı. Trailer Nisan ayında yayınlanacak. Sızan diğer detaylara göre serinin final oyunu Shadow of the Tomb Raider. Çıkış t... Mesaja git »
Dışardan elit gozukmek icin ne yapmaliyim? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ulan hahahahahahaha Yılmaz Morgül alert... Mesaja git »
Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşları

audiocu

bkaakco
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN:Darkhate90
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
8.063