Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
*DeviantART
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Kasım 1991
MeslekBilişim Teknolojileri Uzmanı
İlgi Alanları|
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Kız için Steroid Kullanır Mısınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cevap: HITMAN 2 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Amanda aman hatunlar ne güzel oynuyor.... Mesaja git »
Yok artık.... Mesaja git »
Tekrar geceye geçtim uykudan öldüm 02-47 SS li başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ekmek parası kardeşim. Allah kolaylık versin. Açtığın konuları görüyorum çok asabisin, gerek yok sinire falan. Herkesin kendi yaptığı işini sahiplenme... Mesaja git »
CYBERPUNK 2077|PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fps olması üzdü. Tps olmadıktan sonra karakteri biz oluştursak ne olur ki karakteri göremedikten sonra. Umarım hem tps hem fps modu olur.... Mesaja git »
CYBERPUNK 2077|PS4 ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
E3 2018 TRAİLER|CYBERPUNK 2077 CYBERPUNK 2077 İLK BİLGİLER CD Projekt RED oyunu "first-person RPG." olarak tanımladı. - Oynanış birinci şa... Mesaja git »
SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (14 Eylül 2018) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Güncelleme: Resmi duyuru yapıldı. Trailer Nisan ayında yayınlanacak. Sızan diğer detaylara göre serinin final oyunu Shadow of the Tomb Raider. Çıkış t... Mesaja git »
RESIDENT EVIL 2 REMAKE (PS4) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
http://i.hizliresim.com/1kND5G.jpg Geçtiğimiz ayın sonlarında Capcom oyunculara Resident Evil 2 Remake'i isteyip istemediklerini sormuştu. Serini... Mesaja git »
THE LAST OF US:PART II|PS4 ANA KONU|E3 2018'TE GAMEPLAY GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hadi hadi itiraf edin. Siz de Ellie'nin yaşadığı o aksiyon da bir anda Joel'un çıkmasını beklemediniz mi? Bir anda gelip tüm adamları temizley... Mesaja git »
HITMAN 2 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Yayıncı Warner Bros Interactive Entertainment ve geliştirici IO Interactive Hitman 2'yi resmi olarak duyurdu. 13 Kasım'da PlayStation 4, Xbo... Mesaja git »
Arkadaşları

audiocu

bkaakco
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN:Darkhate90
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203