Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
*DeviantART
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Kasım 1991
MeslekBilişim Teknolojileri Uzmanı
İlgi Alanları|
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hem de kapağında +18 ibaresi olmasına rağmen. Ne bir kurşun yarası var, ne de bir kan olayı var. Hiçbir şeyi yok. +18 ibaresi değilde +16 olsa anlayış... Mesaja git »
Nasıl bir haldeyken gördün ki mesela bu önemli. Belki yanlış anlamışsındır?... Mesaja git »
Eski sevgilisini unutamadığı için ayrıldık ! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Merhaba, öncelikle konuyu konu dışı yerine konu dışı özele açsaydın böyle mesajlar gelmezdi sanıyorum. Konuya gelecek olursak olan olmuş ve biten bit... Mesaja git »
Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hala oynamayanlar vardır, isterseniz mesaj içeriğinizi spoiler içine alın.... Mesaja git »
Şekersiz, sıcak bir filtre kahve içebilirsin. Başarılar dilerim.... Mesaja git »
[SS]li instagrama böyle bi fotoğraf atsam akrabalar ne der :Dd başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu adam kim ya her konuda görüyorum.... Mesaja git »
At B.ku ve Suriyelilier - Ada incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Heybeliada'da yukarıda söylenenlerin aynısı maalesef... Şöyle söyleyeyim, denize giremeden geri döndük. O kadar leş olmuş ki her yer, sahillerde ben b... Mesaja git »
Bedelli Askerlik Kredileri Taksitli Nakit Avans | Ziraat 1.90 | İş Bankası 1.92 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
Bedelli askerlik ana konu : Kullandığınız kredi kartının taksitli nakit avans oranlarını kontrol edin, kredi oranlarından daha uygunsa bu şekilde de n... Mesaja git »
Hepimiz mi fakiriz yahu Darkhate90 hocam psn.... Mesaja git »
Banka soygunu finali var bende de. Doomdsday'in son görevi de açık ama final yok maalesef. Beni de dahil edebilir misiniz? Hep beraber heist yapıp... Mesaja git »
Arkadaşları

audiocu

bkaakco
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN:Darkhate90
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156