Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forumix
Gerçek Ad 
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
prima adetleride aynı olmalı. bu arada prima da uzun zamandır pek bir kampanyada yok gibi takip ettiğim kadarıyla... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
verdiğiniz adetlerde yanılıyor olabilir misiniz? sleepy ile primanın aynı numarasında aynı adette bez var. primanın bazen koli ürünlerinde bu adetle... Mesaja git »
var, biz kullanmaya başladık. primadan geçtik. hiç bir sorun yok şimdilik. bir paket denemeye değer bence.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
bende arkadaş gibi 2. el oto koltuğu bakıyorum. 9-36 kg kapasiteli bir koltuk düşünüyorum. varsa bana da mesaj atın lütfen. öncelik arkadaşın olabil... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
sleepy deneyebilirsiniz. primadan sleepy ye yavaş ve kontrollü bir geçiş yaptık. cildinde olumsuz bir durum oluşmadı. hatta sleepy nin boyu bira... Mesaja git »
Hakiki deri wolfland ayakkabı 49.9tl 2 adet 70 tl başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
hocam emin misin suni olduğuna. resimlerden gerçek deri gibi görünüyor. hatta tabanında da dikiş var. fenada görünmüyor. kaç numara almıştını... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
arkadaşa katılıyorum. bebeğimiz canımız diyoruz pek çok şeyden korumaya çalışıyoruz. yinede çok çok abartmaya gerek yok. gerçekten cildiyle ilgili s... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
fiyatlar gayet makul görünüyor. cam biberonda ısıya dirençli olmasına dikkat edin. yoksa kısa sürede sorun yaşayabilirsiniz.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Yok hocam nerdeee, bir tuşla çalan müzikte uyuyacaklar. Umarım öyle olur. Bizimkisi maalesef çok kısa uyuyor, hemen uyanıyor ve maalesef yanına git... Mesaja git »
Bim 31 mart batarya-fıskiye (bölgesel olabilir) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
ankara akdere civarıhttps://img.donanimhaber.com/upfiles/581531/eeb1c98d-7b16-4455-9b48-601b9a1aa8b9.jpgndaki bimlerde görüyorum..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.101