Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forumix
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak 1980
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Biometrik Fotoğraf Kampanyası 18 Adet 10 TL - İstanbul başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
istanbul dışında olanlar, kendi fotolarını çekip, formata uygun hazırlayıp size gönderse, siz baskı alıp kargolar mısınız?... Mesaja git »
GG Alınık Çekler konusunu başlattı (23 gün önce)
Merhaba, Gittigidiyor üzerinden 400 TL ve 125 TL üzerinde alışverişler yapacağım. Elinde indirim çeki / hesabı olanların tekliflerini bekliyorum.... Mesaja git »
KOENIC KNC 18 A+ Enerji Sınıfı 18000 BTU/h Split Inverter Klima başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam merhaba, elektrik işlerini de servis mi yaptı yoksa ayrı bir usta ayarlayıp mı hallettiniz? bende seg klima taktıracağım bu hafta sonu kısmets... Mesaja git »
Montbell gunluk ayakkabi 45 numara 5 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
denizde giyilebilir belki lakin böylesini de ilk kez gördüm.... Mesaja git »
A101 in sattığı SEG klima 1449 TL gibi 100 TL uyguna alınır mı sizce? 12000 BTU idi yanılmıyorsam.... Mesaja git »
Valla Takdir belgesini gösterene deniliyor yalnız benim küçük kızım ilkokul 1 e gidiyor ve ona bile verdiler. Ancak şimdi bu şekilde yazarsam ve oraya... Mesaja git »
Kocaeli Gölcükte Çiftlik Mahallesinde yer alan "Mehmetim Steak House" isimli et restoranında "Takdir Belgesini getiren herkese" Hamburger Menü ücretsi... Mesaja git »
Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
kusura bakma arkadaşım, konunun ilk mesajı 2015 miş. ben çok basit düşünerek yazmıştım, kur filan hiç aklıma gelmedi. eğer elinde var ise bir lisansı... Mesaja git »
mi note 3 1531 lira! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
%4 kazananlar kulubu indirimi ve 100 world puanla 1531 liraya mal ederek mavi renk aldım. daha da uyguna alamam heralde... Mesaja git »
YARDIMIN LAZIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bana göre güvenilir ve işinin ehli olan bir psk dr a gitmeli ve onun takibinde olmalısın. tüm yaşadıklarını dr a anlatmalısın. intihar bir çare değil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.099