Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forumix
Gerçek Ad 
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kayınço ile ne konuşulur başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Öyle deme. En çok konu berberlerden yada kuaförler den çıkar. Çok farklı çalışan profili adamın müşterisi direkt olarak. Hemen her konuyu duyar bilir.... Mesaja git »
15 yaş için kart tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kart derken banka kartı sanırım kastınız. ziraat te hesap açarsanız hesap işletim ücreti kesmiyormuş. Hem de şube sayısı çok fazla. yada kuveyttürk ... Mesaja git »
Kayınço ile ne konuşulur başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
iyi bir konuşma için iki tarafında ilgili duyacağı yada bildiği konulardan konuşmak faydalı olur. yaptığınız işlerin zor yönleri kolay yönleri olabil... Mesaja git »
Elektrikli araçlar hiç keyifli değil. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Haberdeki model S 75 in başlangıç modeli ve bu model için yapılan bir iyileştirme. Yani en hızlı modeli budur demiyor. Vurgulamak istediğim aynı model... Mesaja git »
Elektrikli araçlar hiç keyifli değil. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tesla aracında menzil rekoru kırılmış. Halen üzerinde çalışmalar yapıyorlar. Volvo da 2019 dan itibaren sadece elektrikli araba üretecekmiş. Tesla... Mesaja git »
Nedir bu kargo firmalarının derdi? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
büyük şirketlerin bu şekilde ucuz göndermek istemesi gayet normal değil mi. peki normal bir vatandaş göndermek istediğinde sizce 2.5 TL ye mi gönder... Mesaja git »
DeFacto'da 3 Pantolon 20TL, 30TL... 3'ü 10TL'ye bile var... BİTTİ! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
ben de kampanyaya dahil ürünlerden seçiyorum. hepsini de 3 erli eklememe rağmen bir türlü tam indirimleri düşmüyor. tutarı bir türlü indirimle uyumlu ... Mesaja git »
Elektrikli araçlar hiç keyifli değil. başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
zaten asıl arge çalışmaları buna yapılıyor. daha kısa ve hızlı şekilde nasıl şart yapılır? (hızlı şarj) batarya güçleri, batarya büyüklüğü artırılma... Mesaja git »
Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
alıp kullanmadım fakat yazılanlara göre iyi gibi. firma ay gıda görünüyor tenekesinde. tağşiş işlerine karışmamış gibi.... Mesaja git »
a101 mebrum hurma 6.25 yerine 1.95 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
sanırım her mağazada geçerli değil. dün okutturdum kasada, 6,25 TL idi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094