Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iso_m10
Gerçek AdIsmail Cetinkaya
Doğum Tarihi22 Temmuz 1992
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hadi Bakalım.. Edit: https://www.puiv.com/i/JFI6AYWS?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber Not: Çocuk musun... Mesaja git »
Survivor İzlemeyenler Kulübü 2017 [1000+] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ben de dahil olabilir miyim? :))... Mesaja git »
SON DAKİKA Barbaros Şansal LİNÇ EDİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
İti ite kırdıracağımıza, BİZİ BİZE kırdırmayalım kardeşlerim. Hamd olsun böyle aziz bir milletin evladı olduğum için! Fakat ne zaman ki birbirimiz... Mesaja git »
Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Müthiş bir düşünce! Forumdaki dolar konusunda da benzer bir şeye değindim. Umarım herkes sizler gibi düşünür de ülkemiz geleceği artık ferah günler gö... Mesaja git »
Doların düşmesi için yerli sermaye oluşması gerekli. Örneğin Akıllı Telefon pazarında Vestel 2 yıllık iç donanımı yeni diye çıkarıyor. Bu olmaz! Şimdi... Mesaja git »
Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor şuan) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
ENDONEZYA PSN STORE UYGUN FİYATLAR İÇİN TIKLAYIN GÜNCEL KAMPANYALAR... Mesaja git »
PS4 Slim Oyunlarda kasma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bende de ps4 slim var. Şükür ki benim cıhazda ısınma bile neredeyse yok. GTA V Online 2.5-3 saat oynanıyor ama cihaz bana mısın demiyor. Driveclub, FI... Mesaja git »
PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( PS4 SLİM ÇIKTI ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
BD-Okuyucu diski zor aldı ve okumadı. Sonrasında diski geri vermedi. Cihazı kapattıktan sonra fişten çektim, statik elektriğini boşaltmak için kapal... Mesaja git »
PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( PS4 SLİM ÇIKTI ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Sony Teknik Servisi sayesinde CUH-1004a model Fat PS4'üm, 1 Ekim tarihinde CUH-2016a PS4 Slim'e dönüştü. :) Tasarım olarak pek beğendiğimi söyle... Mesaja git »
HDD'den veri kurtarma konusunu başlattı (9 ay önce)
Herkese merhaba. Benim sorunum harici hdd benim pcde tamamı RAW olmamış şekilde gözüküyor. Arkadaşınkinde ise tamamen RAW olmuş gözüküyor. Ben ku... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4, Xbox
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
TosiReis
Xbox Live GamerTag
TosiReis
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund, Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.266