Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ercan547
Gerçek Adercan birisi
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Smart swich ile güncelleme yapabilirsiniz cihazın resmi programı olduğundan bir sıkıntı olacağını tahmin etmiyorum ama ben daha smart swich ile güncel... Mesaja git »
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Buyur dostum. Yalnız daha güncelleme gelmedi, geleceğini tahmin ediyoruz. fturksen arkadaşın birkaç mesaj önce yazdığı gibi bu siteden indiriyorsun... Mesaja git »
Galaxy C5 PRO Türkçe Rom Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Telefon kapalıyken ses kısma + güç + home tuşuna basılı tutun çinçe yazılar çıkacak ordan sonra ses açma tuşuna basın orda yeni çıkacak yazılardan bak... Mesaja git »
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
İnternetten alacağınız satıcıya sorun c5010 mu ve knox sayacını, c5018 şuan için çin romdan dolayı sıkıntılı c5010 tercih etmeniz yararınıza, knox say... Mesaja git »
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
https://www.gezegengsm.com/samsung-galaxy-c5-pro-dual-sim-2-yil-delta-servis-garantili ben dün sormuştum stokta var demişlerdi ve hala satışta görünüy... Mesaja git »
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Mart 2017 de tanıtılan ve hedef pazar olarak Çin'de satışa çıkarılan Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri, dizaynı ve yetenekleri orta-üst segment... Mesaja git »
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
CSC kısmına iki adet csc dosyası var yazılımda hangisi olacak csc olanmı home_csc olanmı... Mesaja git »
***SAMSUNG GALAXY C5 PRO ANAKONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bende de knox 0x0 ama yazılım güncelle menüsü yok sammobileden orginal yazılımı indirdim ama zipten çıkarınca 5 dosya olarak çıktı odin ile yüklerken ... Mesaja git »
2gündür alamıyordum bugün azim ettim alacam diye zar zor 44 lük alabildim ilk saniyede tıkladım moıbilden garanti pay ile ama başka kullanıcı sepete e... Mesaja git »
Üstelik kuponlar bittiği halde hala satışta sistem nasıl limite ulaşınca kupon satışı yaptırmıyorsa kupon bittide yazabilir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125