Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ercan547
Gerçek Adercan birisi
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Galaxy C5 güncelleme sonrası yaşadığım hata başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Samsung Health uygulamasının açılmama nedeni cihazın knox değeri 0x0 olmamasıdır android 7 ile alakalı olacağını sanmıyorum cihazın knox değerini bir ... Mesaja git »
Merhaba öncelikle hayırlı olsun cihazınız. Knox 0x0 olduktan sonra telefonun bütün özelliklerini kullanabilirsiniz. şuanda menüden bakın yazılım günc... Mesaja git »
#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Android 7 yükleyebilirsiniz bir sıkıntı yaratmaz, önce bilgisayara samsung smart switch yükle burdan yazılım güncellemesi çıkacakmı ordan bak eğer ord... Mesaja git »
#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Siyah c5pro lar c5018 modeldir knox 0x0 olduktan sonra bir sıkıntı olmaz bütün özelliklerini kullanabilirsiniz. Telefon c5018 olduğundan yazılımda Tür... Mesaja git »
#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hard reset yaparsanız telefon sıfırlanır ilk haline döner telefon, telefonda yüklü gelen uygulamalar silinmez orijinal rom atsanız dahi. Bu arada samm... Mesaja git »
#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Knox durumu maalesef cihaz açılmadan bakılamıyor ama şuda var artık herkes knox u bildiği için mutlaka migrosada soruyorlardır belki bilgileri vardır ... Mesaja git »
Şimdi benim telefonda denedim galerideki bir resimi güvenli kalsöre taşı dedim ve güvenli klasöre girip ordaki galeride görünüyor.Bazen elektronik cih... Mesaja git »
c5 pro güzel bir telefon tek eksi yanı ithalatçı garantili olması yoksa bu fiyat aralığına göre üstün bir cihaz. migrosta genel olarak bütün renkleri ... Mesaja git »
Demek istediğiniz şuysa eğer çektiğiniz resmi güvenli klasöre attınız ve artık resim normal galeride görünmüyor ve sadece güvenli klasörün içinde görü... Mesaja git »
Bence gelme ihtimali çok yüksek sadece biraz geç verilir gibime geliyor. Normal c5 lere android 7 verilmişken c5 proya android 8 verilmemesi saçma olu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063