Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ercan547
Gerçek Adercan birisi
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2gündür alamıyordum bugün azim ettim alacam diye zar zor 44 lük alabildim ilk saniyede tıkladım moıbilden garanti pay ile ama başka kullanıcı sepete e... Mesaja git »
Üstelik kuponlar bittiği halde hala satışta sistem nasıl limite ulaşınca kupon satışı yaptırmıyorsa kupon bittide yazabilir... Mesaja git »
N11 Kampanyası bana çok mantıklı gelmedi çünkü sadece bugün verilen kuponların toplam maliyeti 76x300=22.800 tl 43x300=12.900 tl 21x500=10.500 tl ve 1... Mesaja git »
açılır açılmaz satın alayım dedim alamadım alanlar nasıl alıyor hala anlamış değilim... Mesaja git »
N11 İndirimler Katlanıyor - Kupon Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu hafta sonu kuponu 3000 tl ye 150 tl olacakmış kapanya linki Tabi satıcın haftasonu fiyat değiştirmezse bu kampanyada güzel... Mesaja git »
VESTEL SMART TV TÜRKSAT 4A HAZIR KANAL LİSTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
TKGS açıksa oda yapabilir uydudan kendi kanal listesini günceller ondanda olabilir fakat eletronik cihazlar olduğundan anakarttında da sıkıntı olmuş o... Mesaja git »
VESTEL SMART TV TÜRKSAT 4A HAZIR KANAL LİSTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Normalde öyle bir şey yapmaması lazım peki kanal listesi atmayıp normal taramadan sonrada kanal listeniz siliniyormu eğer taratma yaptığınız halde sil... Mesaja git »
VESTEL SMART TV TÜRKSAT 4A HAZIR KANAL LİSTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
usb içindeki kanal listeniz tv ye uygun olmayabilir veya uzantısını bilgisayardan değiştirmiş olabilirsiniz... Mesaja git »
Hocam mb90 serisinede core update varsa paylaşırsanız sevinirim... Mesaja git »
Vestel SMART 55FA7500 140 EKRAN LED TV (55 inç) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ses konusunda forumalarda abartıyorlar biraz bence, bendeki tv de ses gayet güzel tabi duvara monte edince sesin yayılacağı bir kısmı duvarla kapatınc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.492