Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bt09
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum ama KVK garantili olarak almayı doğa mobil distiribitorü alduğunu açıkladı getireceği yazıyor sitede ama ne za... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
8mbit yalın internet superonline en fazla bu hat ile kaç alabilirim hocam teşekkürler... Mesaja git »
ALINIK HTC 10 Gümüş Renk konusunu başlattı (7 ay önce)
Tüm aksesuarları tam orjinal ve eksiksiz kutulu faturalı garantili olarak arıyorum öncelikli tercihim izmir aydın dan elden teslimdir ufak tefek arıza... Mesaja git »
ALINIK 1-2 MS 75-144 HZ 24''-27''GAMING MONİTOR konusunu başlattı (11 ay önce)
GARANTİSİ BİTMEMİŞ KUTULU FATURALI 1-2 MS 75-144 HZ 24''-27''GAMING MONİTOR ARIYORUMSistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktı... Mesaja git »
ARKADAŞLAR KALİTELİ JAPON ÜRETİMİ kondansatörlü orta ve üst seviye anakart arıyorum satmak isteyenler iletişime geçerse sevinirimSistem Notu : Bu ila... Mesaja git »
Satılık pasaport Kaydı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bazı arkadaşlar anlamamış pahalı diye msj atıyorlar 130-150 ye satıyorlar diye Daha da basitçe yazarsam 250-115(develete vergi)-10(gsm şirketine işle... Mesaja git »
Satılık pasaport Kaydı konusunu başlattı (4 yıl önce)
5 Adet pasaport kaydı satılıktır adet fiyatı 250 lira dır bütün vergi masraf tamamı bana aittir bu yüzden vergisini sizin ödeyeceğiz olanlarla fiyat ... Mesaja git »
ACİLL PSP E1000 serisi acil satılık başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ürün size ait en iyi kararı siz verirsiniz ama fiyat revize şart iyi satışlar .... Mesaja git »
son çıkan 1000 evet ama 3000 düşük özlelikle esas son çıkan psp vita araştırabilirsiniz amaç baltalamak değil yanlış anlaşıma olmasın 250 sıfır sa... Mesaja git »
baltalamak gibi olacak ama fiyatr çok yüksek . sıfır fiyatına satıyorsunuz arkadaşa bugun altık çok temiz 120 ye fiyat revizyon olmazsa zor .... Mesaja git »
Arkadaşları

Suvari96
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
bilgisayar=masraf(kardeşim teknolojiye yetişilemiyor)
referans=suvari96(sorunsuz alışveriş isteyenler için)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094