Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bari5h
Gerçek Adbarış yılmaz
Doğum Tarihi5 Ocak 1988
Meslekwww.aylaksinema.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Bu başlık yeni evleneceklere, evli olsun olmasın evlerini yeniden düzenlemeyi düşünenlere rehber olmak yardımcı olmak amacıyla açılmıştır. Tecrübe ... Mesaja git »
Samsung, Note 7 deki faciadan sonra iyice s8 üzerine odaklanmış durumda. Xiaomi nin yaptığı çerçevesiz mi mix e karşılık, çerçeve oranı %90... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Sony PlayStation kampanyalarına ait ana başlıktır.... Mesaja git »
Lapton Tavsiyesi konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba, Öyle günlük işlerimde kullanmak için (sosyal medya , mail, film izleme vb. yani oyun hariç) bir bilgisayar alacam da. fiyat/performans ola... Mesaja git »
As. Vet. Okl. ve Eğt. Mrk. K.lığı GEMLİK BURSA başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
merhabalar, bende aynı yere çıktım ya, hem acemi hem usta birliği, durum nedir?:)... Mesaja git »
töbe de:) maalesef o benim gidiyom:) iyi de sen kimsin?... Mesaja git »
aynen ya potansiyel headshot ım:) gidince konuşacam anlatıcam durumumu:) bana göre siper yoktur zaten:) bu arada boy kilo yedek subaylığı etkiliyor mu... Mesaja git »
boy 1.96, kilo 85 marmara ekonometri 73/100 mezuniyet notu, ne olacak şimdi bana:) komando için boyum fazla ama yedek subay için ideal mi:( kısa dönem... Mesaja git »
Sony Bravia KDL-32BX300 ve digiturk konusunu başlattı (6 yıl önce)
merhabalar, başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum ama benim için çok önemli bir konu. yukarda da belirttiğim gibi tv Sony Bravia KDL-32BX300 ve norma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109