Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bari5h
Gerçek AdBarış Yılmaz
Doğum Tarihi5 Ocak 1988
Meslekwww.aylaksinema.com
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Android Tv Box Uygulama ve Aksesuar Tavsiyeleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
router arayüzüne girip 176.103.130.130 ve 176.103.130.131 dnslerini ayarlayıp deneyebilirsiniz. bu dnsler adguard uygulamasının dnsleri, router'a bağl... Mesaja git »
Android Tv Box Uygulama ve Aksesuar Tavsiyeleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
olmazsa olmaz 2 favorim android tv box için terrarium son sürüm : android tv box için popcorn time son sürüm :... Mesaja git »
Xiaomi Mi Box başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 05.06.2018 (GÜNCEL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
************************************Ramazanda Market Alışverişinize 50 TL MaxiPuan!*********************** 12 Mayıs - 14 Haziran ... Mesaja git »
CİNEMAXİMUM BİLETLERİ : 2D / 3D / IMAX / POPCORN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
İMAX / MPX / 3D Filmlerde Tüm Türkiye’de Her Gün Öğle 12:30 Öncesi Seanslarda Geçerli Biletler : 10 TL IMAX Salonlarda Tüm Türkiye’de Her... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
EN UYGUN SON KUPONLAR // N11.COM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
''Daha iyi interaktif yayın, kişisel ekran ve sosyal medyanın güçlenmesi mükemmel kullanıcı deneyimi ortaya çıkarıyor. Sosyal medyaya erişerek, bir ku... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bana kalırsa gene günü kurtarmaya yönelik hamleler yapılıyor, hala böyle genç, taraftarı heyecanlandıracak biri yok çıkmıyor, alınmıyor ve alınmayacak... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam ben yüz taramayı kullanıyorum, ikisi de gayet stabil hızlı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141