Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bari5h
Gerçek AdBarış Yılmaz
Doğum Tarihi5 Ocak 1988
Meslekwww.aylaksinema.com
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
************************************Okul Market Giyim Sektörlerinde 60 TL'ye Varan MaxiPuan!*********************** Kampanya Ayrıntıları 25 Ağusto... Mesaja git »
CİNEMAXİMUM BİLETLERİ : 2D / 3D / 4DX / IMAX başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
2D Filmlerde Tüm Türkiye’de (Premium Sinemalar Hariç) Her Gün Geçerli Kodlar : 12.5 TL 2D Filmlerde Tüm Türkiye’de (Premium Sinemalar Dahi... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
EN UYGUN SON KUPONLAR // N11.COM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Satılık N11 Kuponları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
''Daha iyi interaktif yayın, kişisel ekran ve sosyal medyanın güçlenmesi mükemmel kullanıcı deneyimi ortaya çıkarıyor. Sosyal medyaya erişerek, bir ku... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bana kalırsa gene günü kurtarmaya yönelik hamleler yapılıyor, hala böyle genç, taraftarı heyecanlandıracak biri yok çıkmıyor, alınmıyor ve alınmayacak... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Hocam ben yüz taramayı kullanıyorum, ikisi de gayet stabil hızlı.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Aynen hocam çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Bir de telefonu Almanya'dan almıştım, sim şebeke kilidi gibi birşey vardı, kullanamadım bi süre, biri sanırım süreci sormuştu, şuan kullanıyorum da: ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094