Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omeria
Gerçek AdÖmer Alişan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
En iyi veya kaliteli saat hangi marka alınmalıdır başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Neymiş efendim fiyatı önemli değilmiş, fiyatı önemli değil ama armani düşünüyorum...... Mesaja git »
Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Like a boss...... Mesaja git »
16-30 haziran gittigidiyor - maximum kart başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Zorunda mıyım yaa Allah allaaah... Mesaja git »
Ankara Tıplıyım Soruları Alayım başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ankara diş, bence tıp gibi dişler arasında en iyisidir. Hekimlik dedin mi Ankara üni, ister diş ister tıp doktorluğu olsun :) ev fiyatları o taraflard... Mesaja git »
Gömüyoruz, biliyorsun bizde hissiyat yok, yere düşen neşteri alıp, hastanın içinde bırakıyoruz.... Mesaja git »
güzel soru, morfoloji binasında okuyoruz 1-2-3ü, yani hastane olmayan sadece öğrencilere ait olan o mükemmel mimarisiyle Türkiye'de tek olan binada :)... Mesaja git »
en az calistigimda 4-5 saat en çok da 15 saat calismisimdir herhalde, mat ve geoyu nasıl.hallettim... geometriyi halledemedim :) matematigi de en zor ... Mesaja git »
Obp 88, 500 kişi geriye attı 2100lerdeydim normalde. O zamanlar geçti artık, bu zamanlara bakalım 145-155 arası yapiyordum... Mesaja git »
12ydim, 11de biyoloji YGS ve 11 çalıştım, okulların acilmasiyla tüm konulara basladim ama hiç gevsemeden çalıştım.... Mesaja git »
hem zor hem de çok geç bitiyor. Tüm arkadaşlar eve döndü, ben hala Ankara'dayım, 29unda bitecek okul. Malesef çok zor ama kaliteli doktor yetistirdigi... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu

RvP_11
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.078