Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pasaabey
Gerçek Admuhammed aslan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şehir içinde ranger mı amarok mu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Hocam navaralara baktım ama pahalı geldi. Benim bütçem 100bin tl. Biraz daha zorlarsam 3 5 daha koyabilirim... Mesaja git »
Şehir içinde ranger mı amarok mu? konusunu başlattı (2 sa. önce)
Arkadaşlar bu soru çok fazla soruldu biliyorum ama hep arazi şartları için konuşuldu. İzmir'de şehir içi sadece inşaat malzemeleri taşımak için pick u... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam forumda arkadaşların önerdiği şeyleri yaparsak telefon hızlanabilir demişsiniz.bunlar neler ben bulamadım.telefonu çok seviyorum ama yavaşlığı v... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
arkadaşlar telefonumda bazı sorunlar var. birincisi telefon sürekli birdenbire donup şifre girme ekranına atıyor kendini.hani telefonu kapatıp açtığım... Mesaja git »
samsung kies win10 sorunu konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaşlar samsung kies win10 da çalışmıyor. bunu yüklemenin bir yolu var mı?yada kies gibi telefonumu bilgisayara yükleyebileceğim başka bir program ... Mesaja git »
Bmw 116 sağ far camı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yardım edecek yok mu?... Mesaja git »
Bmw 116 sağ far camı konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar 2014 model 116i aracım var. Çok önceden sağ far camı çatladı. Bantla kapattım şimdiye kadar bi sıkıntı çıkmadı ama araç muayeneden kaldı. İ... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar bende 2014 model 116i var. Sağ far camı bi süre önce kırılmıştı. Yani tam kırılmadı ama baya bi çatlamıştı. Bende bantla tutturdum ve 2 yıl... Mesaja git »
Samsung tv hdmi sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Az önce usb bellekten film taktım bi sorun olmadı. Ama bilgisayar veya uydu alıcısını hdmi den bağladığımda sinyal yok diyor. Sizce gerçekten sorun an... Mesaja git »
Samsung tv hdmi sorunu konusunu başlattı (5 ay önce)
Arkadaşlar 6 yıl önce samsung ue55c7000 model televizyon almıştım. Geçen gün akşam eve geldiğimde televizyonda sinyal yok uyarısı vardı. Samsungu arad... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094