Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pasaabey
Gerçek Admuhammed aslan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung hızlı şarj adaptörü konusunu başlattı (24 gün önce)
Arkadaşlar internetten orijinal hızlı şarj almak istiyorum. Teknosada 89 tl olan ürün gittigidiyor da 29 tlye satılıyor. Sizce gittigidiyordaki ürün o... Mesaja git »
Bmw yedek parça tavsiye konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar elimde 2014 model 1.16 var. Geçen gün bi kaza yaptım. Sol amortisörle taşıyıcı değişmesi lazım.yetkili servis çok pahalı olduğu için gitmiy... Mesaja git »
tv için kablosuz ses sistemi konusunu başlattı (bir ay önce)
arkadaşlar babamın kulaklarında biraz sorun var.tvde oturduğumuz koltuğa biraz uzak kaldığı için sesi duymuyor.onun için mümkünse kablosuz ve sesi düz... Mesaja git »
turkcell 5i 1 yerde kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turkcell hat kullanıyorsanız geçebilirsiniz. Ayrıca şunu deneyimledim, turkcell müşteri hizmetlerinde çalışan operatörlerin çoğu kampanyalardan habers... Mesaja git »
Hayırlı olsun. İnşallah bi sıkıntı çıkmaz.... Mesaja git »
İSTEK ÇEVİRİ VARMI ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
mafia 3 yada resident evil 7... Mesaja git »
Turkcell tv yayın gitti konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar turkcell tv kullanıyorum. Dün akşam tv yi açtığımda turkcell tv ile ilgili hiç bir ifade göremedim. Yani tv yi açtığımda Samsungun sinyal y... Mesaja git »
Kesinlikle fark eder. Ben önce sadece benim kutumda sorun var sanıyordum ama forumda biraz araştırdım herkes huawei kutudan sikayetciydi.4k kutuda öyl... Mesaja git »
Rica ederim ne demek. Yalnız ücret farkı isterlerse kabul etmeyin. Bana önce 6 7 tl fark olur dediler. İnternet sitenizde 2 kutuda aynı fiyattan gözük... Mesaja git »
bilgisayarım bazen çok hızlı bazen çok yavaş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam test ediyorum ama cpu en yüksek yüzde 1le internet tarayıcısı oluyor. Zaten bilgisayara yeni format attım 2 tane oyun 2 tane program dışında biş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133