Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
u have to MakeMyFireOut
Gerçek Addasdw sadasd
Doğum Tarihi4 Şubat 1971
Konumİstanbul,Arnavutköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 24 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Neden bu yorumu 113 kişi beğendiği halde en çok beğenilenlerde gözükmüyor? Hayatınız sahtekarlık olmuş sizin.... Mesaja git »
Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Forum mini tayyip-fetö roleplayi yapıyor bildiğin... Mesaja git »
Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Keşke aynı hassasiyeti her konuda gösterecek erdeme sahip olsanız. Neyse ben sormasam zamanı geldiğinde illa sorulacak merak etmeyin... Mesaja git »
Mesut Çevik ile Canlı | Soru-Cevap bugün 22:30'da sizlerle başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Tek bir sorum olacak. Çocuğunuzun bozağından geçen lokmanın haram-helal olması sizin için birşey ifade ediyor mu yoksa bu tür inanca sahip biri değil ... Mesaja git »
Justice League: Part One (2017) l Zack Snyder başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bence o sondaki sahne aslında filmin başları. Aquaman diye tahmin ediyorum ben.... Mesaja git »
AMD Mining yüzünden bireysel kullanıcılara ayıp ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
La benim anlamadığım AMD niye daha çok üretip satmıyor? Adamlar para kazanmaya tövbe mi etmişler anlamadım ki bu işin mantığını ben... Mesaja git »
Sizce bu sistem nasıl almalımıyım başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Benim klavye ile mousepadi görünce biri benim pc yi satıyo lan dedim... Mesaja git »
AMD kapanabilir! Gücün Yetiyorsa Karşımıza Çık! başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
+1 İnsanlar cevap verdikçede devam edecek bu.... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dizinin yarısı kılıç kalkan aksiyon olsun istiyolar Yapacak bişi yok dizi popüler olunca seveni kadar sevmeyeni de izliyor. Haliyle aslında bu tarz d... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.484