Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
u have to MakeMyFireOut
Gerçek Addasdw sadasd
Doğum Tarihi4 Şubat 1971
Konumİstanbul,Arnavutköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
WD my passport kullanıcıları bakabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bugün gidip değiştiriyorum öyleyse hocam. Zaten bu modeli alma sebebim şifreleme olayıydı, o da sıkıntı çıkaracaksa işimiz var.... Mesaja git »
WD my passport kullanıcıları bakabilir mi? konusunu başlattı (5 gün önce)
Adminlerden ricam lütfen konuyu silmesinler, harici bölümünde açtım konuyu ama oraya uğrayan yada ilgilenen yok. Bu bölümde çok fazla bilgili arkadaş ... Mesaja git »
WD my passport kullanıcıları bakabilir mi? konusunu başlattı (5 gün önce)
Adminlerden ricam lütfen konuyu silmesinler, harici bölümünde açtım konuyu ama oraya uğrayan yada ilgilenen yok. Bu bölümde çok fazla bilgili arkadaş ... Mesaja git »
Power Rangers (2017) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İzlemeyin çöp oğlu çöp.... Mesaja git »
WD my passport kullanıcıları bakabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Beyler yok mu hiç my passport kullanıcısı? Çözümü bilen ya da en azından kullanıcısı varsa benzer problemin olup olmadığını söyleyecek biri hayır duas... Mesaja git »
WD my passport kullanıcıları bakabilir mi? konusunu başlattı (6 gün önce)
WD nin ana konusunada bu mesajı yazdım ama gören olmadı sanırım. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. WD security programıyla diski şifreledim. Bu... Mesaja git »
Hocam sizde bu modelden var mı? Aynı sıkıntıyı yaşayan başka kimse var mı merak ediyorum. Sadece bendeyse bu problem değiştirmek istiyorum o yüzden so... Mesaja git »
Hocam bir sorum daha var. Şimdi WD security programıyla diski şifreledim. Bunu yaptıktan sonra bilgisayarı resetleyip yada kapatıp açtıktan sonra şöyl... Mesaja git »
Admini ve kitlesi leş olmasa technopata gidicem bu ne ya başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
He artı mı kasıyon kanka, kolay gelsin... Mesaja git »
Vatan TATATATAM Fırsatçılık başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ürünün refurbished olduğunu nasıl anlıcaz? Sıfır ürün gibi refurbished satmak kanunlara aykırı değil mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.750