Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yuri Boyka..
Gerçek Adali
Doğum Tarihi1 Mart 1991
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 83
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir hevesle aldığım sgm x7 mause yi elime biraz büyük geldiği için geri kutusuna kaldırdım. Bikaç ay önce aldım ama kullanmadım. kutusu faturası herşe... Mesaja git »
LG 32MB25HM 32" 82 Ekran Full HD LED Monitor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
LG 32MB25HM 32" 82 Ekran Full HD LED Monitor - FİYAT - SATILDI faturasını bulamıyorum , Sipariş Tarihi : 11/11/2015 bir yıldan fazla lg tü... Mesaja git »
Alinik lg 32mb25hm başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
En fazla 550 575 tl verebilirim.... Mesaja git »
BF1 oyun içi türkçe seslendirme yok ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yok hocam o değil. Mesela Q tuşuna basıp adama beni takip edin falan diye konusturup komut veriyoruz ya. Arkadaşta oynadığımda kendi karakterimiz türk... Mesaja git »
BF1 oyun içi türkçe seslendirme yok ? konusunu başlattı (12 gün önce)
Bir arkadaştan bf1 hesabı aldım. Oyun türkçe dedi. Oyun içi herşey türkçe menüler falan ama oyuna girince karakterin konuşması bir türlü türkçe olmuyo... Mesaja git »
15.02.2015 tarihinde vatan bilgisayardan alınan G35 kulaklığımı daha üst seviye bir kulaklığa geçmek için satıyorum. Toplamda 40-50 saat anca kullanı... Mesaja git »
Dünyanın en iyi tekme atan insanı kim? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Koskoca Köyde İki Kişiyiz Ne Yapabiliriz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kangal alır. Takılmana bak... Mesaja git »
winrardan oyun çıkartırken diskte yer yok hatası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dosyaları çıkart dedim. Oyun normalde d deydi setupu 50 gb iso. Dosyaları çıkart dedim %60 a geldi hata verdi diskte yer yok diye. Bi baktım ssd de 1 ... Mesaja git »
Oyunun setup dosyası d deydi. 50 gb oyun. Winrardan çıkarcaktım. Winrarda oyunu c ye yani ssdye çıkardı. 30 gb yer vardı ssd de. Winrar oyunu çıkarır... Mesaja git »
Arkadaşları

ULTRASLAN_06

gaming54

chief53

elessar42

38Karaca38

baris_platin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ZALMAN CNPS7000C-ALCU SOĞUTUCU KUTULU TEMİZ
Alıcı: amdk6
Tarih: 1 Ekim 2015; 17:05:59
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu. Güvenilir bir satıcıdır.
Genel Puan

Ürün: Tam 36 adet SIFIR YGS-LYS kitap sadece 100 tl
Alıcı: ohyeci
Tarih: 3 Temmuz 2014; 18:37:48
Yorum
Güzel ve başarılı bir alışverişti benm için.Aldık kargoyu kazasız belasız çok şükür.Arkadaşa her anlamda güvenebilirsiniz zaten pm sende baya yardımcı oluyor kendileri.Başarılı ve sorunsuz genel anlamda ama satıcıya 4 puan vercem çünkü mükemmeli arıyorum :D
Genel Puan

Ürün: SIFIR 3 ADET LED FAN SADECE 45 TL
Alıcı: ioz
Tarih: 30 Haziran 2014; 1:17:51
Yorum
Genel Puan

Ürün: SAT/TAK POLYPAD 7208HD TABLET sadece 150 tl
Alıcı: thevincent
Tarih: 1 Mayıs 2014; 18:57:51
Yorum
güzel alışverişti teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: ZİPPO classic çakmak
Alıcı: tufan1990
Tarih: 7 Ocak 2014; 15:04:59
Yorum
Sorunsuz bir satış. Son derece ilgili biri ve ufacık olsun bir sorun çıkmadı.Güven konusunda sıkıntı çekmeden alış-veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: .
Alıcı: ULTRASLAN_06
Tarih: 15 Kasım 2013; 20:27:56
Yorum
Işık hızında bir gönderi,sorunsuz ve problemsiz bir alışveriş oldu.Çok dürüst,anlayışlı,saygı değer bir kardeşimdir kendileri rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca ürün için çok teşekkür ediyorum Ali beye...
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
1.770