Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yuri Boyka..
Gerçek Adali
Doğum Tarihi1 Mart 1991
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyun Kollarında Güzel İndirim Ve Ücretsiz Kargo.. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
90 tl olan kablosuz joystick 36 ya iniyor kod ile. Bunlar win10 ile sorunsuz çalışıyormu? Resmen bedava kablosuz için... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Biz ne kadar iyi oynarsak oynayalım fener bizi haftaya öyle yada böyle yener. Çünkü gs galibiyeti demek fenerin lige erken havlu atması demek. Buna ne... Mesaja git »
Bir hevesle aldığım sgm x7 mause yi elime biraz büyük geldiği için geri kutusuna kaldırdım. Bikaç ay önce aldım ama kullanmadım. kutusu faturası herşe... Mesaja git »
Mediamarktten dün almış olduğum bu anakartı satıyorum. Kart denenmemiştir bile. Sıfır olduğu için foto koyma gereği duymadım. piyasa fiyatı 1300 ile 1... Mesaja git »
Mediamarketten alınan corsair hydro h80igt sıvı soğutmayı satıyorum. Ürün sıfırdır jelatinleri üzerindedir. Jelatinlerini ilk açan siz olcaksınız.Naki... Mesaja git »
*SATILDI* Logitech F710 Wireless Gamepad başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
10/2015 tarihinde sanalmarketim den alınmıştır. Gamepadin hiçbir sorunu bulunmamakta. Sadece Ankara içi teslim satıştır. Fiyat 60 TL sondur.... Mesaja git »
Logitech F710 50tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
cihazı satmaktan vazgeçtim uzun zaman geçti üzerinden para ihtiyacım kalmadı... Mesaja git »
ANNEM VE BABAMLA ESKİŞEHİR'DEN İSTANBUL'A SEYAHAT EDİYORUZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu forumda gördüğüm en ilginç insanlardan birisin tepecikli... Mesaja git »
Muğla'yla İlgili Sorularınızı Cevaplayabilirim başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Geçen sene Ölüdeniz tarafına gelmiştim. Haftaya Fethiyeye yine gelcem. Bildiğin büyük bir aqua park varmı Kuşadası adaland gibi ? Ölüdeniz world water... Mesaja git »
Arkadaslar bi sorum var. Ben kodu aldım bipten. 17 temmuzda gidiş bileti alcam. Ama dönüş tarihim 20-23 temmuz arası bişey olcak. Yani dönüşün tam gün... Mesaja git »
Arkadaşları

ULTRASLAN_06

gaming54

chief53

elessar42

38Karaca38

baris_platin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ZALMAN CNPS7000C-ALCU SOĞUTUCU KUTULU TEMİZ
Alıcı: amdk6
Tarih: 1 Ekim 2015; 17:05:59
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu. Güvenilir bir satıcıdır.
Genel Puan

Ürün: Tam 36 adet SIFIR YGS-LYS kitap sadece 100 tl
Alıcı: ohyeci
Tarih: 3 Temmuz 2014; 18:37:48
Yorum
Güzel ve başarılı bir alışverişti benm için.Aldık kargoyu kazasız belasız çok şükür.Arkadaşa her anlamda güvenebilirsiniz zaten pm sende baya yardımcı oluyor kendileri.Başarılı ve sorunsuz genel anlamda ama satıcıya 4 puan vercem çünkü mükemmeli arıyorum :D
Genel Puan

Ürün: SIFIR 3 ADET LED FAN SADECE 45 TL
Alıcı: ioz
Tarih: 30 Haziran 2014; 1:17:51
Yorum
Genel Puan

Ürün: SAT/TAK POLYPAD 7208HD TABLET sadece 150 tl
Alıcı: thevincent
Tarih: 1 Mayıs 2014; 18:57:51
Yorum
güzel alışverişti teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: ZİPPO classic çakmak
Alıcı: tufan1990
Tarih: 7 Ocak 2014; 15:04:59
Yorum
Sorunsuz bir satış. Son derece ilgili biri ve ufacık olsun bir sorun çıkmadı.Güven konusunda sıkıntı çekmeden alış-veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: .
Alıcı: ULTRASLAN_06
Tarih: 15 Kasım 2013; 20:27:56
Yorum
Işık hızında bir gönderi,sorunsuz ve problemsiz bir alışveriş oldu.Çok dürüst,anlayışlı,saygı değer bir kardeşimdir kendileri rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca ürün için çok teşekkür ediyorum Ali beye...
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.156