Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yuri Boyka..
Gerçek Adali
Doğum Tarihi1 Mart 1991
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 91
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu | 24.11.2018-07.02.2020=37 Celp başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Yoklama başvurusu yaparken bendede çıkmadı bu seçenek. Yoklamayı güncelleme varmı tekrar yapsam acaba ? Seçme şansım varsa çok güzel olcak çünkü. Bi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 ay önce s9 plus aldım. Şu ana kadar herşey sorunsuzdu. Herşeyiyle beklediğimden bile iyi çıkmıştı. Ama bugün kamerayı iyice kurcaladım. Normal kame... Mesaja git »
ONLARCA DERS KİTABI SIFIR ÖLÜ FIYATA konusunu başlattı (2 ay önce)
sürpriz bir şekilde atanmam sonucu elimde kalan kitapları satıyorum. Evde yer kaplıycağına hem insanlar ucuza alsın hemde ben boşa yazıldığım dersanen... Mesaja git »
bugün mediamarketten alınan bu wireless kablosuz şarj cihazını geri satıyorum. telefon aldık kredi ile. yanlışlıkla fazla ödeme yapıldığı için yanında... Mesaja git »
S9 plus kutusundan çıkan akg kulaklığı paketini dahi açmadan satıyorum. Fiyat: 175 tl... Mesaja git »
Musically Tepki başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Adam futbolun Shaquille oneil ı sanki arkadaş ya. O adam serbest atışı potaya zor değdirirdi. Bu gomiste aynı şekil işte... Mesaja git »
Mediamarketten alınan sıfır kapalı kutu jelatini üzerinde i5 7600k 3.8 ghz işlemciyi nakit acil nakit ihtiyacından satıyorum. Ben nakit ihtiyacından 8... Mesaja git »
Bir hevesle aldığım sgm x7 mause yi elime biraz büyük geldiği için geri kutusuna kaldırdım. Bikaç ay önce aldım ama kullanmadım. kutusu faturası herşe... Mesaja git »
Logitech F710 50tl başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Satılık mıdır hâla... Mesaja git »
Arkadaşları

ULTRASLAN_06

gaming54

chief53

elessar42

38Karaca38

baris_platin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ZALMAN CNPS7000C-ALCU SOĞUTUCU KUTULU TEMİZ
Alıcı: amdk6
Tarih: 1 Ekim 2015; 17:05:59
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu. Güvenilir bir satıcıdır.
Genel Puan

Ürün: Tam 36 adet SIFIR YGS-LYS kitap sadece 100 tl
Alıcı: ohyeci
Tarih: 3 Temmuz 2014; 18:37:48
Yorum
Güzel ve başarılı bir alışverişti benm için.Aldık kargoyu kazasız belasız çok şükür.Arkadaşa her anlamda güvenebilirsiniz zaten pm sende baya yardımcı oluyor kendileri.Başarılı ve sorunsuz genel anlamda ama satıcıya 4 puan vercem çünkü mükemmeli arıyorum :D
Genel Puan

Ürün: SIFIR 3 ADET LED FAN SADECE 45 TL
Alıcı: ioz
Tarih: 30 Haziran 2014; 1:17:51
Yorum
Genel Puan

Ürün: SAT/TAK POLYPAD 7208HD TABLET sadece 150 tl
Alıcı: thevincent
Tarih: 1 Mayıs 2014; 18:57:51
Yorum
güzel alışverişti teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: ZİPPO classic çakmak
Alıcı: tufan1990
Tarih: 7 Ocak 2014; 15:04:59
Yorum
Sorunsuz bir satış. Son derece ilgili biri ve ufacık olsun bir sorun çıkmadı.Güven konusunda sıkıntı çekmeden alış-veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: .
Alıcı: ULTRASLAN_06
Tarih: 15 Kasım 2013; 20:27:56
Yorum
Işık hızında bir gönderi,sorunsuz ve problemsiz bir alışveriş oldu.Çok dürüst,anlayışlı,saygı değer bir kardeşimdir kendileri rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca ürün için çok teşekkür ediyorum Ali beye...
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.062