Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
resolument
Gerçek AdÖmer Gülfidan
Doğum Tarihi1 Aralık 1990
Konumİzmir,Narlıdere
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Tüh 6 ay kadar önce babama ben önermiştim bu firmayı ve lastikleri değiştirmiştik. Pişman oldum şimdi... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Tom inanılmaz çekiyor bugün, senin Surrender’ı eledi sırada benim Fr0zen var gibi duruyor. Şu oyun yıllardır iyi çekenin kazandığı oyun olmanın ötesin... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fr0zen kazanır umarım. Surrender ağır favori görünüyor ama bakalım, gelsin packler Fr0zen reyiz sayesinde... Mesaja git »
ZEYTİNDALI HAREKATI BAŞLADI/AFRİN MERKEZİNE GİRİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Biraz leş görüp kefiylenelim diyoruz ama sayfalar hızlı şekilde görüntülenemiyora düşüyor kekolar şikayet ediyorlar herhalde. Bu tür konularda siyasi ... Mesaja git »
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Üç gün sonra yine geldi görev, Resolument#2124 ekleyin yine forumdan bir arkadaşla karşılıklı yapalım.... Mesaja git »
Dark (2017) | Netflix başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bir günde oturup bitirdim diziyi, süper kahraman saçmalıklarının kol gezdiği dönemde böyle bir diziye sıkıca sarılmak gerek.... Mesaja git »
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Resolument#2124 karşılıklı görevi yapabiliriz. Ekleyip forumdan yazarsanız 5 dakika da hallederiz.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Mesajı aldım uygulamaya geçiyorum... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Android ve ios satın alma geçmişlerimi incelerken hiç farkında olmadan hs’ye 1600tl civarında harcama yaptığımı fark ettim. Şuan 30k dustım boşta duru... Mesaja git »
90 paket açtım. 8 legendary geldi, 1 tanesi golden.... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource

chevanton

Tomris

destroy287

cklnc

kaan2142
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.113