Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
resolument
Gerçek AdÖmer Gülfidan
Doğum Tarihi1 Aralık 1990
Konumİzmir,Narlıdere
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Üç gün sonra yine geldi görev, Resolument#2124 ekleyin yine forumdan bir arkadaşla karşılıklı yapalım.... Mesaja git »
Dark (2017) | Netflix başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bir günde oturup bitirdim diziyi, süper kahraman saçmalıklarının kol gezdiği dönemde böyle bir diziye sıkıca sarılmak gerek.... Mesaja git »
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Resolument#2124 karşılıklı görevi yapabiliriz. Ekleyip forumdan yazarsanız 5 dakika da hallederiz.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mesajı aldım uygulamaya geçiyorum... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Android ve ios satın alma geçmişlerimi incelerken hiç farkında olmadan hs’ye 1600tl civarında harcama yaptığımı fark ettim. Şuan 30k dustım boşta duru... Mesaja git »
90 paket açtım. 8 legendary geldi, 1 tanesi golden.... Mesaja git »
İlk paladin deneyeyim akşam eve döndüğümde o halde saolun bir de bu ilk dungeonu bitiren kişiye/yayıncıya 30 bin dolar/euro ödülü gerçek mi acaba bit... Mesaja git »
Dungeon run'ı mage ve warrior ile bitirebildim henüz, tüm classlarla bitirince card back vercek sanırım. Uzun süre sonra beni oyuna çekmeyi başardı bu... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turn 5 kombosu Malchezaar's Imp + Cataclysm. Epey sağlam duruyor... Mesaja git »
Yaşlar kaç ve ne iş yapıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yaş 27, devlet hava meydanlarında çalışıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource

chevanton

Tomris

destroy287

cklnc

kaan2142
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188