Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
loses
Gerçek AdNurol Kurt
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 112
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yat ve pırlantada ötv sıfır, limonataya % 10 ötv geldi. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Avrupadada vergiler yüksek 1euro 2 l kola ama en fakiri bile 1000 euro kazandigi için kimse takmiyor vergi yukaekmiş galan adamlar paranin nereye gitt... Mesaja git »
ÜNİVERSİTEDE YÜZME ÖĞRENMEK İÇİN KURSA GİDİLİR Mİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yüzme bilen herhangi bir arkadasin sana ögretebilir diye dusunuyorum gercekten o denli karmasik bir olay degil tamamen vucut agirlik dengesi ile alaka... Mesaja git »
Sandisk 64gb class 10 micro sd/hc başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
imkansiz hocam 10 tl ye almak onlari yani vergiyi düs uretim maliyetini bile kurtarmaz 10 tl... Mesaja git »
KAÇAK ET KURYELİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kacak eti baska turlu etlerle karistirdim gidiyorum... Mesaja git »
Metin2 ve knight online neslinin artık büyümüş olmasi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2 oyunuda oynadim uzunca sure gecenlerde 1 ayligina oynayayim dedim hala bos insan dolu... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hocam normalde duzenli olarak fotograf yedekleyen insanim ben her 2 3 ayda bir kisa sureligine bilgisayar imkanim yoktu ve turkiyedeykende biliyorsu... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Telefon bootloop yedi 20 ay kullanımdan sonra garantiye verdik ( ankarada bir dükkan lg resmi servisiymiş lg sitesinden ulastık ) anakartını değiştird... Mesaja git »
ultrasonik dis fircalarinin kafalarinin bir uyumluluk standarti varmi yoksa her dis fircasinin kafasi kendi ureticisininmi yani ben birtane alsam bura... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaslar Ekrana yapistirilan o camlarin gercekten bir etkisi varmidir yani bana gore anahtardi veya ekrani kirmayacak kadar dusuk dusmelerde cizil... Mesaja git »
AKK Var almanyada arkadaslar bu arada ve akk yer girince turkiyedeki gibi 3mbit de alamiyorsunuz iss iptal talebinde bulununca bu yuzden 50mbit>... Mesaja git »
Arkadaşları

mgtoker

b0Ni

Themistokles

jony___
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Elektronik sigara ( VTwo Mini Velocity )// Full Set //
Alıcı: mgtoker
Tarih: 22 Şubat 2017; 22:10:32
Yorum
ürün güzel kondisyon olarak on numara satıcı ile iletşimimizde sorun yoktu sadece kargo da biraz sıkıntı çıktı oda satıcı ile alakalı değil kargo firması ile alakalı (malum firma "yurtiçi kargo.." onun dışında bir sorun yok.
Genel Puan

Ürün: Satılık Snopy Yarış dreksiyonu[Fiyat Düştü]+ indirimli kargo
Alıcı: Saethwr
Tarih: 21 Temmuz 2015; 20:44:24
Yorum
Hızlı Ve her işlemde yardımsever bir satıcı herturlu sorumu içtenlikle cevapladı çok teşekkürederim böyle satıcıların olması güzel
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G430 7.1 surround Oyuncu kulaklığı / Kutulu / Indirimli Kargo
Alıcı: Castiell07
Tarih: 20 Temmuz 2015; 12:34:14
Yorum
Satışın her bölümünde yardımcı oldu,ilgili,sorunsuz alışveriş gerçekleştirdik. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: x360 Slim 250gb (480₺)+ bol aksesuar Orj garantili ( 2. el logitech g27 ile takas )
Alıcı: Pandoratech
Tarih: 28 Mayıs 2015; 15:46:55
Yorum
Sorunsuz alışveriş güvenilir arkadaş
Genel Puan

Ürün: Ref ilan
Alıcı: exotic.
Tarih: 26 Mayıs 2015; 23:10:18
Yorum
Zamaninda ürünü sağlam şekilde gönderdi teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Gta 5 / Red dead redemption / battlefield badcompany 2 / gta eflc
Alıcı: overdosed
Tarih: 22 Nisan 2015; 15:24:48
Yorum
arkadaş içerikte ne sunduysa birebir aynısı geldi. uygun fiyat özenerek kutulamış, oyunlar çiziksiz. hızla kargoya verip tüm sorularımı içtenlikle cevapladı. eksiği yok fazlası var.
Genel Puan

Ürün: Referans ilan
Alıcı: GrumpyPig
Tarih: 29 Eylül 2014; 17:32:34
Yorum
ilgili , güvenilir hızlı satıcı.
İmza
AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE 2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Western digital 7200 rpm HDD Sistem / kingstone 1333 mhz 2x4gb ram / EVEREST K2 Gaming Case / LG G4 / Logitech G930 Gaming Headset / Steelseries Rival Gaming mouse / 47LA620S 3D Led Tv / 17" LG Flatron W1941S
Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.344