Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
loses
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 113
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
dsmart tivibu vs. gibi hizmetlerin hangisi daha iyi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tivibu gibi ip tv lerde bitrate sınırlı oldugundan hicbirzaman gercek yuksek bitrate li full hd görüntü alamazsın dsmart kalite olarak gayet iyidir ta... Mesaja git »
Yine boş beleş dh halkı herzamanki gibi Kadın ister el sıkar ister sıkmaz kadının sıkmak istememesini hor görüyorsunuzda el sıkmadığı için işlemle... Mesaja git »
Merhaba arkadaslar su anda g930 kulakligimi kullaniyorum Ve bunun yanina ek olarak birkac tane sanal ses cikisi kullaniyorum butun sesleri birbirinde... Mesaja git »
Her gün 2 bira içmek alkoliklik midir başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bir yandan isiyorsun kardesim... Mesaja git »
FX 8350 Büyük problem başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Baba olursam çocuğumu kesinlikle böyle büyüteceğim başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Erken yaşta 2. Dil olayı dışında ( şimdi biliyorum ) aynı şekilde büyüdüm Benden bi halt olmadı boşver... Mesaja git »
Logo + Websitesi tasarimi Ariyorum konusunu başlattı (18 gün önce)
Merhaba 1 adet kisisel websitem icin tasarimci birisini ariyorum Websitesi icin istedigim : gayet sade sadece 1 sayfa kisisel info mail vb. seyler i... Mesaja git »
FX 8350 Büyük problem başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
hocam o.c de mumkun olmuyor mevcut anakartim problem yasatiyor voltaj vermeye calistigi zaman elektriksel sesler gelmeye basliyor hani umrumda degil a... Mesaja git »
FX 8350 Büyük problem konusunu başlattı (18 gün önce)
merhaba arkadaslar ozellikle bu son yilda yasadigim cok buyuk bir problem var islemcim ile alakali resmen bilgisayar kullanmayi zehir etmis durumda n... Mesaja git »
Dahili GPU su olmayan bilgisayardan goruntu almak başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
cok tesekkurler aradigim tamda bu sekilde bir cevap idi sanirim en iyisi olabilecek en ucuz ekran kartini alip takmak Zira kafamdaki plan kücük bir ... Mesaja git »
Arkadaşları

mgtoker

b0Ni

Themistokles

jony___
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Elektronik sigara ( VTwo Mini Velocity )// Full Set //
Alıcı: mgtoker
Tarih: 22 Şubat 2017; 22:10:32
Yorum
ürün güzel kondisyon olarak on numara satıcı ile iletşimimizde sorun yoktu sadece kargo da biraz sıkıntı çıktı oda satıcı ile alakalı değil kargo firması ile alakalı (malum firma "yurtiçi kargo.." onun dışında bir sorun yok.
Genel Puan

Ürün: Satılık Snopy Yarış dreksiyonu[Fiyat Düştü]+ indirimli kargo
Alıcı: Saethwr
Tarih: 21 Temmuz 2015; 20:44:24
Yorum
Hızlı Ve her işlemde yardımsever bir satıcı herturlu sorumu içtenlikle cevapladı çok teşekkürederim böyle satıcıların olması güzel
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G430 7.1 surround Oyuncu kulaklığı / Kutulu / Indirimli Kargo
Alıcı: Castiell07
Tarih: 20 Temmuz 2015; 12:34:14
Yorum
Satışın her bölümünde yardımcı oldu,ilgili,sorunsuz alışveriş gerçekleştirdik. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: x360 Slim 250gb (480₺)+ bol aksesuar Orj garantili ( 2. el logitech g27 ile takas )
Alıcı: Pandoratech
Tarih: 28 Mayıs 2015; 15:46:55
Yorum
Sorunsuz alışveriş güvenilir arkadaş
Genel Puan

Ürün: Ref ilan
Alıcı: exotic.
Tarih: 26 Mayıs 2015; 23:10:18
Yorum
Zamaninda ürünü sağlam şekilde gönderdi teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Gta 5 / Red dead redemption / battlefield badcompany 2 / gta eflc
Alıcı: overdosed
Tarih: 22 Nisan 2015; 15:24:48
Yorum
arkadaş içerikte ne sunduysa birebir aynısı geldi. uygun fiyat özenerek kutulamış, oyunlar çiziksiz. hızla kargoya verip tüm sorularımı içtenlikle cevapladı. eksiği yok fazlası var.
Genel Puan

Ürün: Referans ilan
Alıcı: GrumpyPig
Tarih: 29 Eylül 2014; 17:32:34
Yorum
ilgili , güvenilir hızlı satıcı.
İmza
AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G930 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Steelseries Rival Gaming mouse / 47LA620S 3D Led Tv / 17" LG Flatron W1941S
Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.180