Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SerseriGezgin
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Kasım 1984
MeslekFotoğrafçı/Serbest Gazeteci
İlgi AlanlarıDağcılık,Bilgisayar,HeavyMetal Ve Barlar
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bilinç yok. Millet gücünün farkında değil. Arabaların pahalılığından mı şikayet ediyorsunuz, kitlesel eylem yapın araba kullanmayın herkes bisiklet k... Mesaja git »
Ben düşüncemden dolayı polislere sevgiyle yaklaşamam kusura bakma. Evet ben anarşistim bunu hiçbir zaman saklamam. Anarşik felan diyebilirsin yani hak... Mesaja git »
Gezi her alanıyla "lidersiz" "dış desteksiz" tamamen "halkın birliğinden" oluşan, "komün"lerin kurulduğu Türki... Mesaja git »
Masumları korumak için başka masumların canını alacaklar. Evet güzel mantıkmış. Politikacılara birşey olmaz olan mazlumlara olur.... Mesaja git »
İşte Roketsan’ın uydu fırlatma aracından ilk tasarım görüntüsü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bana roketsan şeması değil;tarım ve hayvancılıkla gelin. Roket şemasıymış. Dibine Not: Temel geçim kaynaklarında güçsüz olan bir ülkenin bu gibi proje... Mesaja git »
Antalya’da kedi katliamı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ah bana denk gelmiyor ki böyleleri.. Doğduklarına pişman ederim de, nerde hayvan sevgisi olan, zararsız insanlar varsa onlara bulaşıyorlar, onlara gö... Mesaja git »
Belçikalı Bakan Zuhal Demir vatandaşlıktan çıkma kararı aldı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Devleti katilliğe soyunuyorsa vatandaşının da vatandaşlıktan çıkması haktır. Gelip te bunu milliyetçilik savıyla söz konusu kadını suçlamaya çalışanl... Mesaja git »
'Yeni bir devlet kuruyoruz, kurucusu Tayyip Erdoğan' başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
O devlet çoktan kuruldu. Bizim muhalif kesimin de kabul edemediği şey bu.. Sanıyorsunuz ki devlet-hükümet ayrıdır. Polyanna misali devlete muhalefet... Mesaja git »
Sorunu çözdüm. Madvr codec son sürüm bu soruna sebeb oluyor. Diğer codeclerde videolar sorunsuz açılıyor. Mpc projesinin sonlandırılması olayınada ... Mesaja git »
"Montaj dublaj" denen meşhur tapeler Zarrab davasında başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşları

36

cato16

Androalphus

0z0z
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Xiaomi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.297