Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ciom92
Gerçek AdÖmer Sağ
Doğum Tarihi30 Ağustos 1992
KonumAydın
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hesapları Kontrol Edin. N11 Telafi Kuponları Yüklemiş başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Sözde iade onayı sonrası hemen yüklenecek demişlerdi 5 gündür bekletiyorlar bugün anca yükleyebildiler. 5 gündür fiyatlar arttı onlar hiç umurlarında ... Mesaja git »
Arkadaşlar alacağı üründe fiyat yükselmesi olan varsa kuponu hemen kullanmasın zaten 3 günlük tanımlamışlar. Ayrıca tepkinizi sikayetvar sitesinden de... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Ne yazıkki hocam plus bütçemi aşıyor.... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Arkadaşlar merhana n11den iade kuponumla 6s almayı planlıyorum 2230tl ye gelecek bana. Şarj ile ilgili birkaç şey soracağım. Genel olarak wifi ile kul... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Bu ntvspor kapanıyor muhabbeti uzun zamandır var ama kapanma vs olmadı. Bir işler dönüyor herhalde ellerinden bütün yayınları oraya buraya verince tab... Mesaja git »
Hayır hocam n11 in vaadettiği iade onaylandıktan hemen sonra kuponun geri yükleneceği idi herkes ona göre acele etti, yada iade etti. N11 ise kafasına... Mesaja git »
Benim kuponda yüklenmiş de aradaki fark kimsenin umrunda değil geri geldigiyle yetineceğiz heralde n11 gene yaptı yapacağını... Mesaja git »
Bu iade kupon işinde kesin bir yamuk yapacaklar bunlar bize, kaç gün oldu ya bu kadar zor mu bir kupon tanımlamak. Alacağımız ürünlere gelen zamanlard... Mesaja git »
Hocam size nasıl gönderdi bunlar limitiniz neydi kuponunuzun? Ben 5 gündür günde 2 3 kez bağlanıp soruyorum her seferinde talebinizi ilettik en kısa z... Mesaja git »
Spotify 3 ay 1 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Daha önce satın alım yapılmamış kart kullanma şartı var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

ReiCheN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Hakkında
d263a5ac32f9c671f3966bbb0c13cd4f7.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094