Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ciom92
Gerçek AdÖmer Sağ
Doğum Tarihi30 Ağustos 1992
KonumAydın
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkürler hocam... Mesaja git »
Combo liralar LCWaikiki mağazalarında kullanılabiliyor mu deneyen oldu mu?... Mesaja git »
18 nisan Yeni Çekler yuklemiş G.gidiyor arkadaslar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yeni üyeliğe 6 saatlik 80/20 kupon devam ediyor mu?... Mesaja git »
Apple Lightning Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bende 2 metreliğini 4-5 aydır kullanıyorum hocam hiçbir sorun yaşamadım... Mesaja git »
Ziraat combo AYINSEKTORU (20 lira combolira) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Şok markette de geçiyor. Geçenlerde kullanmıştım kartı çalışan arkadaş sordu şu kadar puanınız var kullanmak istermisiniz diye aklınızda bulundurun... Mesaja git »
Teşekkürler hocam bende şimdi bankkart uygulamasından kontrol ettim 440tl de kalmış harcama o yüzden gelmemiş demek. Diğer gelen puan başka harcamalar... Mesaja git »
Puan yükledindiğinde sms le bildirim geliyor mu? Babamın kartı için yapmıştım mesaj felan gelmemiş 25.04 puan gözüküyor ziraat uygulamasından baktığım... Mesaja git »
Hocam Carrefour ve Gg den attığınız ürünlerin boyutları farklı. Tavaya gelirsek evde fazla uğraşmadan mangal keyfi yapmak isteyenler kaçırmasın... Mesaja git »
Spec Ops: The Line - Humble Bundle Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Teşekkürler hocam ekledim... Mesaja git »
Hb Braun 7si saç sakal şekil 119 ve aşağısı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birkaç gün önce gg den 70tl ye braun bg5010 almıştık ona göre nasıldır bu makine?... Mesaja git »
Arkadaşları

ReiCheN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Hakkında
d263a5ac32f9c671f3966bbb0c13cd4f7.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102