Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre99
Gerçek Ademre dalkiran
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 44 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
http://www.hepsiburada.com/staticPage/12217 Burda detayi var... Mesaja git »
Hakmar haftasonu indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Bugun erraftaki 2 hakmarada baktim yok 25 subede gecerli diyor Hepsi pendik tuzla tarafi Diger subeler listede bile yok Anlamadim Ayni yagi dincm... Mesaja git »
80 le gidilen yolda iki öndeki aracın durup dönmesi normalmi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
bir gidiş bir geliş...şehir dışı asfalt denizkenarı olan bir yolda en sağda 1 arabalıkta emniyet şeridi varken 3 araba arka arkaya 80 km ile giderken.... Mesaja git »
Arabamın sağ aynasını sürttüm onarımı için öneriniz nedir??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Esimin toyota yaris aracinin ayna kapagi carpip kirildi. Servise sordum orjinali cok pahaliydi. Bostanci sanayide cikmacilarda da nerdeyse sifir paras... Mesaja git »
Hyundai genesis coupe hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadas tek kapi 2.0 motoru soyluyor... Mesaja git »
BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selam Dun eski kasar ve cam bali siparisi verdim n11 den Deneyelim insallah memnun kaliriz... Mesaja git »
Arabanızda Dinlemeyi En Çok Sevdiğiniz Şarkı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cok tesekkur edrrim. Samsungun tarayicisindan giriyordum. Chrome dan girince acildi.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba Biz normal kucuk serum aliyoruz eczaneden yaninada 5 cc lik enjektor. Ignesini takip serumdan cekiyoruz. Igneyi cikarip burnuna sıkıyoruz beb... Mesaja git »
Arabanızda Dinlemeyi En Çok Sevdiğiniz Şarkı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Videolara tiklatinca bu eklenti desteklenmiyor diyor telefo dan ne yapmam lazim acaba... Mesaja git »
Uzattık:) Ankara/Çukurambar'da Mantı Menüsü Part II başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba Bugun aliece kalabalik geldik. Mekan gayet guzel. Temiz. Vale sorunsuz. Manti cesitleri lezzetli. Ama en cok limonata ve bal mantiyi begend... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109