Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre99
Gerçek Ademre dalkiran
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LEVIS SAAT 39 TL başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Modasaat sitesinde bitiriyoruz kategorisinde yuzde 80 indirim yaziyor. Son80 kupon kodu Cok ucuza saatler var... Mesaja git »
Koton.com sepette%25 + 100/25 COMBO (BİTTİ) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
LCW MASTERPASS BANKA KARTI İLE 75/20 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ilk siparise 19.90 tl lik ufak sirt cantasi da hediye geliyor... Mesaja git »
Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gelen çekle 14 şubat hediyesi alacaktım??... Mesaja git »
HTC U ULTRA - HTC 10 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler. Ben benzer fiyatta Samsung a9 Pro da baktım Onun 5000 mh pili var Kamerasında ois var Fiyatı da ultra seviyesinde Ama ben alamadan ... Mesaja git »
Hızlı şarj oluyor ama çabuk bitiyor. Yarım saatte yüzde 50 doluyor Daha önce j7 prime kullandım ondan kötü Oyun oynamam twitter forum mail sadece ... Mesaja git »
Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benzer isimdeki ürün 987 tl Bu jeneratörün parçası olmasın... Mesaja git »
Kutuda madem in taiwan yazıyor ama telefonun içinde tonun hangi ülkeye ait olduğunu belirten birşey görnedim Lg g2 de hkg yazıyordu mesela L Kasa k... Mesaja git »
Merhaba Ben hepsiburdadan aldım ithalatçı garanti ultra Kapalı geldi Teledon güzel ama şarjı çabuk bitiyor Kamerası gayet güzel... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Htc u ultra ile mi note 3 arasında hangisi tercih edilmeli sizce?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141