Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sercan-sssss
Gerçek Adsercan seercan
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 Pro 1.5 Aylık konusunu başlattı (7 ay önce)
PS4 Pro 1.5 Aylık başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kutulu farcry ve drive club var. Hesapta; crash bandicoot Rocket league Extreme excorciseme Pes 2018 God of war3 remastered Call of duty ... Mesaja git »
Alınık PS4 Pro konusunu başlattı (8 ay önce)
Alınık PS4 Pro uçuk fiyat yazacaklar konuma gelmesin temiz kullanılmış ve garantisi kutu içeriği tam olan cihazlar arıyorum. Teklifler pmSistem Notu :... Mesaja git »
Alınık DDR3 2x8 1600 mhz yada 1 x 16 gb 1600 mhz ram konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhabalar elimdeki sistemin ram kapasitesini yükseltmek istiyorum. Elinde DDR3 2x8 1600 mhz yada 1 x 16 gb 1600 mhz ram olan ulaşabilir. Sistem Notu ... Mesaja git »
Merhaba hocam elimde mi 5s plus model cihaz var cihaza daha önce kendim imei attım yaklaşık 1 - 1.5 senedir kullanıyorum. Herhangi bir problem olmadı ... Mesaja git »
Asus n53sv şarj aleti başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba; ürünü bulabildiniz mi ?... Mesaja git »
Arkadaşlar şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Elimde bir adet ASUS HD7870 DirectCU II TOP GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon ekran kartı var yen... Mesaja git »
Alınık Monitör konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar 24'' yada 27'' ıps led monitöre ihtiyacım var elinde ihtiyaç fazlası olan yada satmak isteyen arkadaşlar dönüş yapa... Mesaja git »
logitech m705 marathon mouse konusunu başlattı (2 yıl önce)
logitech m705 marathon mouse media markttan alındı kutusu hiç açılmadı 2 yıl garantisi var ihtiyaç fazlasıhttp://img.donanimhaber.com/upfiles/934814/8... Mesaja git »
SATILIK PASAPORT KAYIT HAKKI başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba ne kadar ücret istiyorsunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

retchop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109