Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scofield1
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Talisman-3008-Insignia başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İnsignia düşünebilirsiniz, 2016 modelini kullanmamtayız gerçekten güzel araç, özellikle farlar uzun yolda gündüz gibi gidiyor.... Mesaja git »
Türk Telekom 1.39 milyar lira zarar açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Beter olsunlar, avea olan hattımı vodafone geçirdim interneti telefonları iptal ettim umarım batarlar... Mesaja git »
Ölümünüz nasıl olacak? (Saniyeli)(Gifli) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hadi bakalım... Mesaja git »
AYLIK NE KADAR KAZANACAKSIN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar iptali nasıl yaparım dilekçe yazın dediler nasıl yazmam gerek nereye göndereyim... Mesaja git »
Türknet'te memnuniyet tamamen şans mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bana göre tamamen şans işi hattım 75 destekliyor ama 16 alabildim eski operatörümde daha fazla alıyordum, her gece 12 sonrası hız dalgalanması oluyor,... Mesaja git »
2.El Citroen C4 mü Sıfır Renault Clio mu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Clioyu eleyin bence sıfır oldugu için muhtemelen aklınızı çeliyor ama c sınıfı arabanın genişliği sessizliği ve keyfi b sınıfı arabalardan üstündür. ... Mesaja git »
Leon 1.0 tsi DSG vs 308 1.6 Bluehdi Eat6 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
308 tabikide... Mesaja git »
Hyundai İ20 Aracımı Aldım. Kısa Bilgilendirme.. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Araba güzel ama 70 bin tl çok fazla, 80 e dizel c sınıfı 1 yaşında maksimum astra megane yada başka bir tane alınabilirdi yada turbo benzinli versiyon... Mesaja git »
Yardım lütfen fiesta mi - jazz mi - opel mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Jazz bakabilirsin hacim istiyorsanız fiestayı eleyin, jazz corsa bunların hacimleri fiestadan daha iyi... Mesaja git »
Arkadaşları

Sessiz@Saglıkcı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kalp daima soldan atar...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.813