Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scofield1
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Turknete geçtim bende, 15 gün oldu memnun değilim tavsiye etmiyorum altyapı 75 vermesine rağmen 8 alabiliyorum modem arayüzününede 10 mbs geliyor, ne ... Mesaja git »
Geçmiş olsun... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hattım 75 destekliyor 7 mbit alıyorum aradım çözdük dediler hala aynı.... Mesaja git »
Türknet Hız Sorunu Modem Arayüz Hız Testi Eklendi Yardım!!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Türkneti aradım arkadaşlar, vdsl geçişimin tamamen olmadığını 3 iş gücü içinde 75 alabiliceğimi söylediler bakalım umarım öyle olur.... Mesaja git »
Türknet Hız Sorunu Modem Arayüz Hız Testi Eklendi Yardım!!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konuya son eklediğime bir bakarsanız sağ üstte hız kısmı var sanırsam doğru... Mesaja git »
Ekledim hocam konuya doğru sanırım yine bir bakarsınız... Mesaja git »
[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/934... Mesaja git »
Ekledim konuya modem arayüzü derken hangi kısmı mtu bulunan kısmımı atayım?... Mesaja git »
Arkadaşları

Sessiz@Saglıkcı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kalp daima soldan atar...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141