Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scofield1
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Deneme... Mesaja git »
Açıkcası fikrim yok internette aratırsanız 40 ile 60 tl arasında kapak satılıyor fakat rengi bulabilirmisiniz bilemiyorum kaskonuz var ise direk mini ... Mesaja git »
Geçmiş olsun araç corsa sanırım kapağa rötüş attırırsınız yada isterseniz ayna kapağını değiştirebilirsiniz tırnaklı oluyor çıkabilir direk... Mesaja git »
38 Bin TL Araba Önerisi | Ağustos 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
1.3 dizel corsada olabilir aracın motoru zaten fiat linea doblolarda kullanılan motorun aynısı temiz olanında sorun yaşıyacağını sanmam konfor konusun... Mesaja git »
Yeni Insignia Testi (OTOPARK) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Güzel test olmuş araç gayet başarılı... Mesaja git »
Avrupa Birliği ve ABD, 2017 İlk Yarı Model Satışları Tablosu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aslında şasırıcak birşey yok sandero için 6.900 euro sıfır fiyatı tam al vur kır arabası kalitesiz yerden yüksek sorun cıkarsa ucuz orada dağda köyde ... Mesaja git »
Türkiyede otomobil fiyatları - Aşırı pahalılık içerir başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Almanya bizi kıskanıyoor ne hallere geldik Benzin 5.20 olmuş dizel takipçisi... Mesaja git »
Kaç para birikmişiniz var? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Nasıl birikim yaparız bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim... Mesaja git »
Kaç para birikmişiniz var? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yaş 21 Cepte:180 Tl ay sonu. Borç 300 Tl Birikim yok abi olmuyor öğrenciyiz diye mi ben mi beceremedim anlamadım 30-40 tl bir para var kumbarada o ... Mesaja git »
Antalya'da sokak köpeğini bilerek ezen sürücü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Cidden Allah belasını versin burada onu savunan akıl seviyesi düşüklere de saygılarımı iletiyorum insan olsa çeker hayvanı alır götürür dü nasıl bu ka... Mesaja git »
Arkadaşları

Sessiz@Saglıkcı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kalp daima soldan atar...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172