Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dean_Winchester
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tank haberi yalan beyler. Aynı videoyu geçen sene Fırat Kalkanı Harekatında "Işid Tankımızı Vurdu" diye yayınlamışlardı. O zaman izlemiştim.... Mesaja git »
Doğru diyosun aslında hocam politik noktaların vurulması daha önemli gözetleme kuleleri vb. gibi. Ama operasyonun olacağını günler önce duyurmak kötü... Mesaja git »
Aga bombalara yazık. 100 lerce bomba atılıyor sadece 24 leş mi var :( Bence sayı çok daha fazladır ama resmi olarak sayılan 24 kişi vardır.... Mesaja git »
binance'de Tezos yok beyler? Tezosu nerden alabilirim?... Mesaja git »
İkea kasa sırasında başımdan geçenler... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Böyle durumlarda kendinizi ezdirmeyin, laf söylemekten çekinmeyin kendini uyanık sanan insan dolu inanılmaz sinir oluyorum bunlara. Daha geçen gün nim... Mesaja git »
Herkese selam arkadaşlar, elimde 10 bin tl var bunun bi kısmını IOTA'ya kalanını Tezos'a yatırmayı düşünüyorum. Ancak bunların hissesini hangi siteden... Mesaja git »
yazmayan kızı nasıl yazdırır konuma getirirsiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yaprağımın resmini yollarım iyi gider bu sonbahar günlerinde............. Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler sizde bi değişiksiniz valla. Alper'in forvet oynayacağını nerden çıkardınız ki? maçkolik orda gösterdi diye orda oynayacak değil :) atıf oynaya... Mesaja git »
C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kardeşim bu yaptıkların biraz sapıkça duruyor ama ben senin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ve biraz anlıyorum seni :) genellikle karşı cinsle nered... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu benim kendi görüşüm. İstediğiniz kadar tam kadroda olsanız beşiktaş sizi parçalar. fenerbahçeye bile karşı evinizde pozisyona giremediniz nerdeyse,... Mesaja git »
Arkadaşları

ezequiel1

UlaaŞ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.251