Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dean_Winchester
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beyler maçtaydım takip edemedim burayı beşiktaşlıların ağlaması bitti mi devam mı ediyor hala? Caner şerefsizini Isla'yla Kameni nasıl madara etti ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
aynen çok iyi gizli forvet maşallah çok iyi gizleniyor sahada göremiyoruz bi türlü :) inşallah utandırır bizi de beklentilerimizi karşılar. bu da çöp ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Fenerbahçeliliğine, adamlığına lafım yok. Kulübün arkasında da duruyor, ben de severim aykut hocayı ama. Görüyoruz işte futbol anlayışı bizim kulübe... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Aykut hoca o ikilinin neden yata oynamasını engellesin ki Aykut hocan bizzat yatay oynamasını ister, oynamazsa kızar. "Dikine futbol diye bişey çıka... Mesaja git »
Beyler aykut hoca geldiğinden beri; ona buna çarpmadan, karambolden atmadan, adam akıllı bi organizasyonla gelip attığımız bi gol var mı ben hatırlamı... Mesaja git »
2-2 olunca hemen hücumcu çıkarıyor, sağ bek alıyır oyuna. Skora yatmaya çalışıyor şaka gibi. Sanki onlar fenerbahçe biz başakşehşrix ve deplasmandayız... Mesaja git »
Sigara Kullanıp Yakın Zamanda Sağlık Raporu Alanlar Acil Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Pardon hocam yanlış anladım ben ilk başta :)... Mesaja git »
Biz bu jansseni kiraladık mı satın mı aldık? Daha 23 yaşındaymış... Mesaja git »
Sigara Kullanıp Yakın Zamanda Sağlık Raporu Alanlar Acil Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İroni mi yapmaya çalıştın yoksa ince espriyi ben mi görmedim bilmiyorum ama tamam kabul etmem :) iyi para veriyolar, inşallah bi sıkıntı çıkmazda gire... Mesaja git »
Bu yaz mezun oldum beyler THY ile görüşme aşamasındayım :) vay be zaman ne çabuk geçiyor ya... Mesaja git »
Arkadaşları

ezequiel1

UlaaŞ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.680