Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dean_Winchester
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Acunda para kazanmak için saçmaladı iyice. Şeymaya servet dayanmıyor... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bugün noluyo şimdi 3 kişi sms e çıkıp biri elenecek mi? Yoksa bi final oyunu oynanıp kazanan finaalde diğerleri sms e mi çıkıcak?... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
"Boksor olmasina gerek yok, herhangi bi adama yoldan gecerken artistlik yapmaya cekinirsin, hele kendinden gucluyse hic yapmazsin." Hahaha s... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hahah kulağına küpe olsun çok büyük konuşma sen. Ben serhatçıyım, ilhanı da çok seviyorum. Ama eyarışmayı ogeday kazansın istiyorum çüü paraya en ço... Mesaja git »
Ne saçmalıyosun şuan oylama yapılsa en fazla oyu ogeday alır en fazla kitle yapan o oldu. Kitlesinin çoğunuda büyük sms ten sonra yaptı ama o yüzden... Mesaja git »
Serhat fanıyım ama ogeday şampiyon olsun istiyorum, bugün elenirse de büyük haksıxlık olur. Şampiyonluğun en büyük favorisi o şuan birleşmeden sonra i... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Umarım Ogeday şampiyon olur hem hakediyor hem de en çok ihtiyacı olanlardan birisi, diğerleri en azından araba falan aldı. Bu arada Serhat, İlh... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Çok sıkı takip etmedim ama arada bir bakıyodum yine, ben öyle bi terbiyesizliğini görmedim hiç. Hee ben kimseyede sütten çıkmış ak kaşık demiyorum d... Mesaja git »
Yav kardeş, ilk mesajında küfür doğaldır terbiyeye girmez diyosun. Sonra sema küfürlü kötü kaıdn dedi diyosun sen şaka mısın... Mesaja git »
Başından beri dedim bi tarafınızdan element uydurmayın yok Berna oylamada 3. Serhat 5. falan. Serhat Akına büyük oylama günü fenerli taraftarlarl... Mesaja git »
Arkadaşları

ezequiel1

UlaaŞ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219