Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dean_Winchester
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Anladım teşekkürler, Peki varsayalım ki doğuya çıktım. Doğuda uzun dönem olmak mı daha avantajlı kısa dönem olmak mı? Kısa dönemi operasyonlara... Mesaja git »
Beyler benim okul mayıs-haziran gibi bitiyor kasım gibi askere gitmeyi düşünüyorum. Kısa dönem yapmayı planlıyorum. Biraz bilgi verir misiniz bana kıs... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Berna vajinasından sakatlandı :D... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Balığı uğraşıp tutan ilhan-serhat Gönüllülere ikram eden ilhan-serhat Adam olan adem-sabriye Madam olan ilhan-serhat Bırakın bu ayakları. A... Mesaja git »
Bana şu fiyat aralığında dizel bir spor araba önerir misiniz :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hahah hocam ben ehliyet alana kadar arabalara ilgim sıfırdı. İlkokulda lisede falan bi araba geçerken arkadaşlar "aa mercedes cls350, aaaa bmw 420" ... Mesaja git »
Bana şu fiyat aralığında dizel bir spor araba önerir misiniz :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Beyler aradan 5 sene geçmiş niye hortlattınız :) Unutmuşum bile böyke konu olduğunu şimdi dalga geçmeye çalışan çapsızların mesajlarını okuyun... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
+1907 Lafa gelince adam bu Adem. Lafa gelince mangalda kül bırakmıyor iş icraata gelince dansöz gibi kıvırıyor. Bizim saf halkımızda bunu dest... Mesaja git »
TUSAŞ, milli savaş uçağı için mühendis yetiştirecek başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ben öyle düşünmüyorum hocam ya. Ben henüz öğrenciyim. Sivil pilot öğrencisiyim. Mezun olduktan sonra benim yapacağım meslek belki vatana bi fayda sa... Mesaja git »
TUSAŞ, milli savaş uçağı için mühendis yetiştirecek başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yüreğinde azıcık vatan sevgisi olan adam, vatanının onun becerilerine ihtiyacı varken gidip yabancı ülkelerde yaşam standartları iyi diye düşmana uç... Mesaja git »
Kardeş senin attığın mesajlarda yanlış anlaşılacak bi durum yok. Engellemesi için 2 sebep var: 1.Sen mesaj attığında sevgilisi ile birlikteydi çocuk... Mesaja git »
Arkadaşları

ezequiel1

UlaaŞ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078