Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DomainAjans.Com
Gerçek AdDoğan ELMAS
Doğum Tarihi13 Nisan ****
MeslekSerbest
İlgi AlanlarıDomain Ticareti, Yeni Proje ve Siteler
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus N55 Sl S1011V Fullhd DVD- 2 senedir kullanılmadı sıfır gibi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
İhtiyacım kalmadığından satıyorum. 2014'ten beri 2 senedir neredeyse hiç kullanmadım duruyor öyle. Daha öncesinde de fazla kullanılmamıştır. Batar... Mesaja git »
Küçük Kasa Satılık PC AMD A8 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Merhabalar, yaklaşık 3 Yıl önce alınmış ve bir doktor tarafından çok az kullanılmıştır. SSD saati 3100 saat yazıyor. Büyük kısmı ofiste açık kalmasınd... Mesaja git »
Yakıt bizim ülkedeki gibi ucuz olmadığı için tasarruflu tasarruflu araç kullanıyorlar zannedersem...... Mesaja git »
Benzin ile Dizelin Arasindaki Ucurum Fark (Opel Astra) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Liste Fiyatına göre; 68.400 TL ve aşağı olanlar için ÖTV oranı %45 68.401 TL ile 123.900 TL arası olanlar için ÖTV oranı... Mesaja git »
SATILIK ANDROID UYDU ALICISI ATLANTA G5 MINI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Cihaz Atlanta G5 mini modelidir. 12/08/2015 tarihinde almıştım. Garantisi yeni bitti. Çok az kullandım açıkcası. Diğer oda da tv olduğundan bu ikinci... Mesaja git »
>> Sanalpazar sistemi tamamen alıcının lehine bir ödeme sistemi sunar.Alıcı onaylamadıkça para satıcının hesabına geçmez.Tamamen güvenli bir ödeme ve ... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
office 2016 - windows 10 - Fiyatlar ve Stoklar Güncellendi!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
------------ office 2016 versiyonları yeniden stokta ------------------- Merhaba , Digital versiyon olarak office 2016 ve windows 10 satmaktayım.... Mesaja git »
ÖTV indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
ÖTV İndirimsiz Hesaplama Araç ham fiyatı: 50000TL Ötv: 22500TL(%45) Kdv: (50000+22500)*0,18 = 13050TL Araç Normal Satış Fiyatı: 50000+22500+13050= 855... Mesaja git »
Satın alma seçenekleri : Sanalpazar : Gittigidiyor : Havale-Eft ile ödeme yapmak için mesaj atınız. **Fiyatlar muhtemelen birdaha olmayacak kadar u... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098