Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saimbal
Gerçek Adsaim secen
Doğum Tarihi3 Mart ****
Meslekörencii
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trafikte inatlasmayin...[Video Geldi] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
cruze mu o anılarım depreşti ... Mesaja git »
1.33 corolla life alıyorum sorularım var beyler başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
yorumlarda geçen araçlara göre bende bilgi sahibi olacak kadar kullandığım araçlar hakkında yorum yapayım :) 1.6 astra 2015 j sedan 1.33 corolla 201... Mesaja git »
cahillik bilgisizlik toyluk gençlik deneyimsizlik BİLGİSİZLİĞİNİ GÖSTERMEKTİR. sizce genel olarak yediremeyince cahil cühela yaftalamasını yapıştıran... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
din yaşam, inanç biçimidir devlet eliyle nasıl kaldırılabilir daha başka bu nasıl bi düşünce nasıl bir kafa müslüman hristiyan vs ne buldun öldürere... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
dinle devlet ayrılalı çok oldu hemde referandumsuz o mantıklıysa buda mantıklı ... Mesaja git »
★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun 18 yaşında 2010 cruze sahibi oldum şuan 20 yaşındayım 2 hafta önce cruze u satıp fd6 civic elegance aldım tarafsız değerlendirecek olu... Mesaja git »
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
670 sbn sigorta ... Mesaja git »
TÜMOSAN, kendi geliştirdiği iki dizel motoru duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İs makinalarinda bir motor yapilir enjektor pompa değerleri turbo basıncı oynanarak farklı güçler alınır yani her model için farkli motor gelistirilme... Mesaja git »
TÜMOSAN, kendi geliştirdiği iki dizel motoru duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tümosan bu güç aralığındaki motorlarını traktörlerde kullaniyordu zaten ve motor olarak başarılı bir markaydı Tümosan traktörlerin aktarmadaki çıkan ... Mesaja git »
diğer konuda gördüm bende teklif almak istiyorum nasıl ulaşabilirim :) önce konunun başını okusam iyiymiş numaranız varmış... Mesaja git »
Arkadaşları

oLgan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078