Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fp
Gerçek Ademre
Doğum Tarihi10 Eylül 1994
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Her servis sağlayıcısı bu kadar aç mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
upload hızı ile skype çağrısının gelmemesi ne alaka bu nasıl bir kafa... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Peki BTK AKN kalkacak dedi ama isteyen kullanıcılar AKN'li paket alsa olmuyor mu? Benim 100Mbps paketim var, çok indirme yapmıyorum ama birşey lazım o... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
BTK açıklama yaptığında 31.12.2018 tarihinde AKN'nin tamamen kaldırılmasına yönelik çalışma yapın demişti.... Mesaja git »
AKK kalktıktan sonra 50, 100 Mbps hızları kullanmak hayal olacak demişsiniz. AKK'nin kalkacağı tarih belli. Geçen sene BTK açıkladı şu tarihte kaldıra... Mesaja git »
konu popüler konulardan kaldırılmış BEFORE AFTER... Mesaja git »
ilk mesajı okursan olan durumu anlarsın.... Mesaja git »
akn için uğraşırken hep tweet atıyorduk, btk ve btk başkanına tweet attım belki cevap verirler.... Mesaja git »
Tam destek. Siz de AKN konusunda olduğu gibi basit infographic tarzında resimler hazırlarsanız daha iyi olur. Ping artışını ve güvenliği vurgulamanız ... Mesaja git »
msi P4M900M3L anakarlı bilgisayarın yükseltimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ram ve 1080p video izlemenin bir alakası yok. işlemci ve ekran kartıyla alakalı... Mesaja git »
Arkadaşları

ash2ash dust2dust
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSI GTX 760 2GB
Alıcı: zafercap
Tarih: 31 Ekim 2016; 18:20:42
Yorum
Genel Puan

Ürün: Kingston 2GB DDR3 1333MHz indirim
Alıcı: avatar1903
Tarih: 20 Eylül 2016; 15:24:00
Yorum
Arkadaştan sorunsuz 2 Gb DDR3 1333Mhz Kingston Ram aldım.Benle olan iletişimi de iyiydi.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. :)
Genel Puan

Ürün: Phenom II x6 1055t
Alıcı: LittleBird
Tarih: 2 Nisan 2015; 22:11:16
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık hd5850 kutulu
Alıcı: cesiaga
Tarih: 20 Mart 2015; 20:58:18
Yorum
Anlayışlı ve kaliteli bir insan . Güvenerek alış veriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital, PNY
Ekran Kartı
EVGA
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117