Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fp
Gerçek Ademre
Doğum Tarihi10 Eylül 1994
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Seç izle tüm filmler 31 ekime kadar bedava !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
şimdi bizim ekrana da geldi duyuru ama hiç güvenemiyorum ücreti yansıtmasınlar :D... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bence güncelleme yayınlamalarıyla bi alakası yok. cihaz her açıldığında güncellemeyi kontrol ediyor bu sefer sunucuya bağlanamadığı için cihaz açılmıy... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
telekom bütün yumurtaları tek poşete koymuş galiba. tivibu telefon ne var ne yok gitti... Mesaja git »
Tivivu çöktü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aynen güncelleme kontrol ediliyor diyo sonra sunucuya bağlanmıyor. müşteri hizmetleri telefonları çalışmıyor telekom ve tivibunun. bi güzellik yapmala... Mesaja git »
upload hızı artan sadece ben miyim demeye gelmiştim ama bazı arkadaşlarda da artmış galiba. 2 gün önce hızım düşmüş diye saydırıyordum yine galiba o z... Mesaja git »
TİVİBU ip receiver önerisi 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ya bizim buraya hep aynı adam geliyor 1 sene falan oldu alalı cihaz yavaş diye çağırmıştım baktı böyle yapacka bişey yok deyip gitmişti. şimdi değişim... Mesaja git »
Çanak anten olmayan apartman için tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tivibu ev yani iptv alabilirsin veya 4-5ay idare edebilirim diyorsan varsa bilgisayar/laptop ordan internetten istediğiniz kanalı açıp televizyona bağ... Mesaja git »
TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
büyük ihtimal seç-izle kısmındadır... Mesaja git »
TİVİBU ip receiver önerisi 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende de bu esti airties cihaz mevcut zaten yavaşlığı tam rezillik aldığım günden beri lanet ediyorum. bu yeni cihazın menü geçişleri falan nasıl? bu ... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
konuyla alakası yok ama geçen evde buldum paylaşmak istedim. 1992 yılından kalma telefon faturası, o zamanlar türk telekom bile yok PTT olarak geçiyor... Mesaja git »
Arkadaşları

ash2ash dust2dust
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSI GTX 760 2GB
Alıcı: zafercap
Tarih: 31 Ekim 2016; 18:20:42
Yorum
Genel Puan

Ürün: Kingston 2GB DDR3 1333MHz indirim
Alıcı: avatar1903
Tarih: 20 Eylül 2016; 15:24:00
Yorum
Arkadaştan sorunsuz 2 Gb DDR3 1333Mhz Kingston Ram aldım.Benle olan iletişimi de iyiydi.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. :)
Genel Puan

Ürün: Phenom II x6 1055t
Alıcı: LittleBird
Tarih: 2 Nisan 2015; 22:11:16
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık hd5850 kutulu
Alıcı: cesiaga
Tarih: 20 Mart 2015; 20:58:18
Yorum
Anlayışlı ve kaliteli bir insan . Güvenerek alış veriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital, PNY
Ekran Kartı
EVGA
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.107