Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdsavas1
Gerçek Aderd erd
Meslekİkinci pilot
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aylık Geliriniz-Kullandığınız Araba |King| başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Benim gözümde hala yeni gibi eski denince üzüldüm çok seviyorum arabamı satmaya kıyamam... Mesaja git »
Aylık Geliriniz-Kullandığınız Araba |King| başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
6600 tl, toyota corolla 2008 model... Mesaja git »
Starbucks WCM alana aynı boy WCM bedava! [19 -23 Nisan] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam venti boya normalde 5 pump koyuyorlarmış 3 koydurduğum halde çok tatlı geldi. En büyük boy alıp 2 pump koyulursa içilecek halde oluyor baymıyor ... Mesaja git »
İzmit Outlet Center panayır günleri başladı konusunu başlattı (3 gün önce)
Arkadaşlar merhaba; İzmitteki outlet center panayır günleri 21 Nisan cuma günü yani dün başlamış, Bünyesinde network/fabrika, mavi, beymen busin... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam hiç güleceğim yoktu kuskuru ne ... Mesaja git »
Starbucks WCM alana aynı boy WCM bedava! [19 -23 Nisan] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İki tane alıp birini içtikten sonra diğerini hazırlayın desem nasıl olur tek kişi gideceğim almaya... Mesaja git »
Arkadaşlar bu ne :) :) aksesuar dükkanlı bora icerir başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Adam cidden problemli, Şanzuman arıza yapmış değişmiş Elektrik sistemi arıza yapmış değişmiş Ve bunlar gibi zaten tamir edilmesi gereken ş... Mesaja git »
Markafoni n11.com'da! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Markafoni inanılmaz art yetli bir firma, şikayetvar sitesine yazmaktan yoruldum. Tedarik edemiyoruz demezlerse de kalite kontrolü geçemedi diyerek... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kadjarın muhtemel makyajlanma yada kasa değişim durumu olabilir fiyat düşüklüğünü bu duruma yordum. Geçen sene fluence için de aynısını yapmışlardı.... Mesaja git »
Sigorta şirketinden nasıl araba alınıyor? konusunu başlattı (11 gün önce)
Arkadaşlar merhaba; İkinci el araç satış sitelerinde sürekli şu cümleyi görüyorum, "ARAÇ SİGORTA ŞİRKETİNDEN ALINMIŞTIR.BU SEBEPTEN AĞIR HASAR K... Mesaja git »
Arkadaşları

EX_PRO

maestro86

sahinthemehmet

RotaNeta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.104