Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdsavas
Bir Önceki Kullanıcı Adıerdsavas1
Gerçek Aderd erd
Doğum Tarihi10 Mayıs 1985
Meslekİkinci pilot
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK Oyun Adı : Dying Light Psn: Türkçe Hak: sec Fiyat : 25 ₺ Ödeme: enpara, halkbank Diğer hak forumdadır... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
SATILIK Oyun Adı : Dying Light Psn: Türkçe Hak: sec Fiyat : 35 ₺ >>> 25 ₺ Ödeme: enpara, halkbank ... Mesaja git »
Focus 3,5 HB Mi Megane 4 HB Mi ? Lütfen bir el atın mübarek günde:) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kasasını çok daha güzel bulduğum için megane diyorum. Joy paket yeterli bir paket bence... Mesaja git »
Turk Telekom Mobil 1000Dk 10GB 1000SMS 39TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam vodafone dan aslında ben de nefret ediyorum sırf ucuz diye geçtim; 2013-2015 yılları arasında 39 tl lik tarifesini kullanırken hiç 90 tl altı... Mesaja git »
Turk Telekom Mobil 1000Dk 10GB 1000SMS 39TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yok hocam gerek yok, Benim ailemde kullanan yok ama bu tarifeye geçtim. İçeriye girip sorduğunuzda şartlarda öyle yazıyor ama gerek yok diyorlar. R... Mesaja git »
türk telekom müşterilerine hayat su %30 indirimli (sebil hediyeli) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kampanya süresince ayda 30 damacana su almak gerekiyor... Mesaja git »
Renault Koleos fiyatları açıklanmış başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Konuyu bulamayınca şaşırmıştım o yüzden açtım hocam. Tekerrür olduysa moderatör arkadaşlar konuyu silsin... Mesaja git »
Lpgli aracıyla tüm avmlere girebilen var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam istanbul, izmir ve kocaelide sizin söylediğiniz symbol avm hariç giremediğim hiç bir avm olmadı neredeyse bütün avmlere girdim. Giremediğim tek ... Mesaja git »
Renault Koleos fiyatları açıklanmış konusunu başlattı (14 gün önce)
Touch paket; 162.500 tl Icon paket ; 171.750 tl... Mesaja git »
T.C kimlik numaranızı okuma şekliniz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
2 2 2 2 3... Mesaja git »
Arkadaşları

EX_PRO

maestro86

sahinthemehmet

RotaNeta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078