Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdsavas
Bir Önceki Kullanıcı Adıerdsavas1
Gerçek Aderd erd
Doğum Tarihi10 Mayıs 1985
Meslekİkinci pilot
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Outlet Center İzmit 39. Geleneksel Ucuzluk Panayırı başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Tommy de hiç çeşit yok tamamen çer çöp ürünler var eski panayırlarda güzel şeyler bulabiliyordum... Mesaja git »
❄❄❄KIŞ SEVENLER KULÜBÜ❄❄❄ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konuyu kesin nallart açmıştır dedim ama değilmiş ??... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
SATILIK Batman Telltale Series season pass ve Wolf among us Çift Hak (mail-gizli soru herşeyi verilecek) Tr psn (TÜRKÇE) 35 tl (Batman Telltale Ser... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Satılık Uncharted Lost Legacy + Jak and Daxter Tr psn (Türkçe) Pri hak Sec hak forumda SATILDI Mail bilgisi ile verilecek Enpara, Halkbank Satılık ... Mesaja git »
Sildim yükledim 10 dakikadır geziyorum ama balon çıkmadı hala ??... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
SATILIK Oyun adı : Uncharted Lost Legacy + jack and daxter Pri-Sec : Primary (Sec hakkı forumda) Alındığı Ülke: Türkiye Fiyat : 50 TL İletişim : ... Mesaja git »
Hkcam merhabalar 65UD8900 model vestel tv aldım. Ürün ile ilgili ne bir yorum ne de bir inceleme bulabiliyorum. Mod kurmam işe yarar mı tavsiye eder m... Mesaja git »
vestel.com.tr'de Tüm Ürünlerde Geçerli %25 İndirim Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Şu an işleminiz gerçekleştiremiyoruz uyarısı veriyor yine sanırım ara ara kullanıma açılıyor kod... Mesaja git »
55UB9100S(Dip fiyat)vestelcom başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
65UD8900 nasıldır acaba? 65ub9100 ile panel ve teknik özellikler aynı diyorlar sadece kasa kalitesi farklıymış... Mesaja git »
Sineği yakdım la.. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Güzel bir yazı olmuş gerçekten... Mesaja git »
Arkadaşları

EX_PRO

maestro86

sahinthemehmet

j4ck4l11

RotaNeta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
TV
Sony 65X8505C, Philips 40PFK4100, Philips 40PFL3008, Samsung 46B750

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.164