Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdsavas
Gerçek Aderd erd
Doğum Tarihi10 Mayıs 1985
Meslekİkinci pilot
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DENİZKARTIM GİYİM HARCAMANIZA 60TL BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sağolun hocam ??????... Mesaja git »
WORLDCARDDAN HAFTASONU 45 TL PUAN başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yok hocam her 100 tl ye veriyor ama aynı gün aynı üye işyerinden 1 adet.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
SATILIK Batman Telltale Series season pass ve Wolf among us Çift Hak (mail-gizli soru her şeyi verilecek) Tr psn (TÜRKÇE) 35 tl Enpara, Halkb... Mesaja git »
DENİZKARTIM GİYİM HARCAMANIZA 60TL BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İnternetteki spor mağazalarını deneyen oldu mu arkadaşlar? Yalıspordan mont ya da ayakkabı almak istiyorum ama puan yatmayacaksa istediğim fiyata gelm... Mesaja git »
Yalıspor geçerli olur mu ki? İnternetteki spor mağazalarını deneyen oldu mu arkadaşlar... Mesaja git »
Sony KD 85xd8505b 215cm 4K 5249 TL (Stok Bitti!!) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Gönderirlerse asrın sıcak fırsatı olur... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
SATILIK Batman Telltale Series season pass ve Wolf among us Çift Hak (mail-gizli soru herşeyi verilecek) Tr psn (TÜRKÇE) 35 tl (Batman Tellt... Mesaja git »
North Face T0CDF5 Hedgehog Hike Mid Gtx Erkek Outdoor Ayakkabısı 360 TL başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Her markanın çok iyi ürünleri var aralarında sıralama adil olmaz, north face ve columbia kullandığım için aralarında north face i tercih ederim, şahsi... Mesaja git »
250 tl lik alışveriş yaptım fişe yansıdı hemen, 2 tl bonusum vardı bir sonraki işlemde 52 olmuş ??... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Oyun adı: The Last Guardian Pri-Sec: Çift Hak Alındığı ülke: Tr psn Fiyat: 45 tl İletişim: Pm Ödeme: Havale/Eft İlk sahibiyim... Mesaja git »
Arkadaşları

EX_PRO

maestro86

sahinthemehmet

j4ck4l11

RotaNeta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
TV
Sony 65X8505C, Philips 40PFK4100, Philips 40PFL3008, Samsung 46B750

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063