Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdsavas
Bir Önceki Kullanıcı Adıerdsavas1
Gerçek Aderd erd
Doğum Tarihi10 Mayıs 1985
Meslekİkinci pilot
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Migrosta 55" AXEN 4K TV 1899TL bence güzel fiyat kaçmaz... başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çok kararsız kaldım bu fiyatı görünce Gittigidiyorda 55" vestel 4K tv 2079 ve 100 wp veriyor Migrosta 49" axen 1099 Hangisi mantıklı değ... Mesaja git »
En kötü şoförler hangi ilde başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Düzce ?? İstanbul ve Ankara'dan çok daha beter bir yer maalesef... Mesaja git »
BİM 14 Temmuz Klima 1499, Sebil 249, Akülü araba 299 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ne iş yapıyorsunuz merak ettim her hafta ülke değiştiriyorsunuz... Mesaja git »
Hava yastığı açıldıysa başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İlk defa duyuyorum. Ben kaza yaptığımda da hava yastığı açılmıştı takiben kısa zamanda söndü ve araç içinde etraf toz duman diyebileceğim bir hale bür... Mesaja git »
Ama bu çözünebilir kahveymişçiler gelmeden... Mesaja git »
Mmt şanzıman vites geçişinde gelen ses başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2008 corolla m/m araç kullanıyorum. Son 2-3 yıldır çok fazla ses geliyor benim şanzımandan da. Özellikle HER SABAH ilk kullanımda birden ikiye ve ikid... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILIK Oyun Adı : Dying Light Psn: Türkçe Hak: sec Fiyat : 25 ₺ Ödeme: enpara, halkbank Diğer hak forumdadır... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILIK Oyun Adı : Dying Light Psn: Türkçe Hak: sec Fiyat : 35 ₺ >>> 25 ₺ Ödeme: enpara, halkbank ... Mesaja git »
Kasasını çok daha güzel bulduğum için megane diyorum. Joy paket yeterli bir paket bence... Mesaja git »
Turk Telekom Mobil 1000Dk 10GB 1000SMS 39TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam vodafone dan aslında ben de nefret ediyorum sırf ucuz diye geçtim; 2013-2015 yılları arasında 39 tl lik tarifesini kullanırken hiç 90 tl altı... Mesaja git »
Arkadaşları

EX_PRO

maestro86

sahinthemehmet

j4ck4l11

RotaNeta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172