Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saab9000
Gerçek AdSaab 9000
Doğum Tarihi28 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nobel Matematik ödülü yoktur. Düzeltelim lütfen. Matematikçi olarak üzülüyorum. Selam ve dua ile.... Mesaja git »
ABD'de 'seri kedi katiline' 16 yıl hapis cezası başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Şu hayvanların canı çoğu insaninkinden daha değerlidir. Hayvan hakları adına güzel gelişme.... Mesaja git »
Amerikayla aramızdaki maaş farkları başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aynı şeyi düşünüyoruz hocam. Ülkeye giren para belli. Bizim cebimize giren belli. Biz 4 kişilik bir aileyiz. Evimize senede 40 bin dolar gelir girmiyo... Mesaja git »
Amerikayla aramızdaki maaş farkları başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Şuan ekonomimizin Polonya çek cumhuriyeti Macaristan gibi ülkelerle aynı ligde olması tamamen nüfusumuzun onlara göre aşırı fazla olmasından kaynaklı.... Mesaja git »
Vodafone'da da var. Türk Telekom olan arkadaşıma sordum, baktı. Bende yok dedi.... Mesaja git »
Fetocu herhalde. Halkın yürüyüşünü ve protestosunu engellemeye çalışıyor galiba. Bu halk size pabuç bırakır mı be? Milyonlar olacak orada. Köprü sağla... Mesaja git »
Kan kırmızı yollar derken ne kastediyorsunuz? Bir planınız mı var?... Mesaja git »
Malta'dan eşcinsel evliliklere yeşil ışık başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Avrupa'nın Konya'sıdır Malta... Mesaja git »
TurkNet Müşteri Hizmetleri Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben de turknet müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Aradığım zaman müşteri hizmetlerine bağlanmak için şu tuşa basınız gibi bir şey çıkmıyor. Her seçene... Mesaja git »
Bilenler vardır belki ben de bu laptoptan kullanıyorum. I5 olan versiyon. Bu havalarda bayağı sıcak çalışıyor. Doğru düzgün bir soğutucu bulamadım. Fa... Mesaja git »
Arkadaşları

experienced

captain_turkiye

Kolonyalı

deryatek

Wuxx

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
  • [color=
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.090