Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saab9000
Gerçek AdSaab 9000
Doğum Tarihi28 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İstanbul Gaziosmanpaşa'da Kediye Tecavüz başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Kıyamet denen şey gerçekleşsin artık...... Mesaja git »
2018 asgari ücret sizce ne olur ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Asgari ücret 2000 lira olursa ekmek 2 liraya yükselir. Asgari ücretlerin artıp enflasyon artışını önlemek için de asgari ücretten kesilen vergi düşürü... Mesaja git »
Sağlık Sistemi Müthiş! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konudaki malum elemanı ciddiye alıp cevap vermişsiniz... Kendinizi boşuna yormayın.... Mesaja git »
Dolar Tepetaklak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Trump'ın vergi tasarısınun senatodan geçmesi, bu hafta gelecek olan enflasyon verileri, malum dava... Bu hafta neler yaşanacak dövizde çok merak ediyo... Mesaja git »
i5 4460 sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Steam ve Origin'de oyun arşiviniz yoksa PS4 düşünülebilir. Ama arşiv varsa her türlü bilgisayar sistem yükseltmesini tercih ederdim.... Mesaja git »
Başbakan Yıldırım: İngiltere'deki internet Türkiye'den daha yavaş başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Romanya ve Moldova'nın bile dağ başındaki köylerinde 50mbit 4g var . Fiyatlarından bahsetmiyorum bile... Mesaja git »
Yemin ederim forumda bilenler bilir, Türkiye'nin iyi bir üniversitesinin Fen Fakültesi'nde Matematik okuyorum. Ben bile hesaplayamadım hocam... Mesaja git »
Hocam mesajınızın altına imza atmakla birlikte şöyle bir ekleme yapmak isterim. Yunanistan gibi bir Avrupa ülkesini geçtim, Avrupa'nın en fakir ülkesi... Mesaja git »
Bitcoin Caiz Değildir! Diyanet İşleri Bşkanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Artık bitcoin alabilirim o zaman.... Mesaja git »
Turkiye’de Irkçılık Var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ailemin bir kökeni Doğu Avrupa'da bir ülkeden. İlk ve orta okul dönemlerimde ırkçılıkla karşı karşıya kaldım. Bir de yaşadığım semtte vardı. (İstanbu... Mesaja git »
Arkadaşları

experienced

captain_turkiye

Kolonyalı

deryatek

Wuxx

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Dizüstü: Dell Insprion 7566 - I5 6300HQ - GTX960M - 8GB DDR4 Ram - Samsung 850 EVO 120GB M2 Ssd HTC One M8 16GB Gunmetal Masaüstü: Q6600 - Asus P5G41TM LX - 4Gb DDR3 Ram - Asus GTX750Ti Strix - 1TB WD Sata3 Harddisk Elektronik ürün tercihlerim ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110