Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saab9000
Gerçek AdSaab 9000
Doğum Tarihi28 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gtx950m i nasıl bilirsiniz ey ahali acill başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Masaüstü GTX750Ti'ın çok çok az hızı azaltılmış versiyonu. 1080p'de güncel oyunlarda artık zorlanıyor. Bende azıcık hızlısı olan GTX960M var. Normalde... Mesaja git »
Steam indiriminden faydalanarak 30 liraya GOTY sürümünü aldım. Witcher serisi kütüphanemde tamamlanmış oldu. Böyle oyun firmaları yaşatılmalı. Vakit b... Mesaja git »
Eşkiyalar ecel teri döktürdü. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
' ...Biz yarım saat ecel teri döktük yanımızda duran otomatik silahla kendimi koruyacaktım üstüme gelseydi,leşini serecektim. ...' Esnafa ne zamand... Mesaja git »
İnternetin devlerine KDV yükümlülüğü geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yurtdışındaki banka kartımızı kullanma vakti geldi. VPN'i çalıştırırım, Rusya'dan çekerim oyunları. Hem daha ucuz oluyor. Nefes alma vergisine az k... Mesaja git »
Bulgaristan'da 3.5 TL. bizde 7.5 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Moldova'da 2,5 litrelik Efes üretimi bira 6 lira falan (Efes'in orada bir sürü fabrikası var. Hatta alt düzey halk kendi şişelerini götürüp fabrikala... Mesaja git »
Maliye Bakanı: Kamu harcamalarında ciddi kemer sıkacağız başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
+1 Milyon Orta düzey yöneticilere en fazla Megane Sedan(Fiat Egea daha iyi olur), üst düzey kurum müdürlerine Renault Talisman alınması kafi. Buna ... Mesaja git »
La Turquie Kemaliste (Kemalist Türkiye) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Avrupalıların birbirini kestiği, kadınların henüz hiçbir şey olmadığı dönemde Atatürk çıkıp kadınlara seçme ve seçilme hakkını ilk kez verdi. Sen n... Mesaja git »
Mini İTX Sistem Toplama REHBERİ [Adım Adım Montaj+İncelemeler] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Uygun fiyatlı idare edecek itx anakart bulmak ne zormuş yahu? B350 chipsetli bulsam Athlon 950'li bir şey düşünüyoruz biz de Konudaki sistemler muazz... Mesaja git »
Ab ülkeleri ile aramızdaki refah açığı kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çok güzel söylediniz. Birkaç ekleme yapmak isterim. Makedonya Avrupa'ya daha yakın kaldığı için en hızlı onlar gidiyordur herhalde. Eski Yugoslav ülk... Mesaja git »
Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: TeknoSeyir başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Umarım Skype bağlantısı değil de kanlı canlı orada olurlar. Bomba kadro Yayın sonrası edit: Yayın çok çok iyiydi. Umarım devamı gelir. Bir sonraki se... Mesaja git »
Arkadaşları

experienced

captain_turkiye

Kolonyalı

deryatek

Wuxx

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Dell Insprion 7566 - I5 6300HQ - GTX960M - 8GB DDR4 Ram - Samsung 850 EVO 120GB M2 Ssd HTC One M8 16GB Gunmetal
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133