Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saab9000
Gerçek AdSaab 9000
Doğum Tarihi28 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
i7 4790 / Upgrade Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hocam elinizdekileri satsanız ne alacaksınız? 16 gb ddr4 ram bile 1000 lirayı geçik sadece. Bence işlemciniz canavar gibi. Farkı hissetmeniz için şuan... Mesaja git »
Devlet üniversitesinde okuyorum. Senelik (2 dönem için) yaklaşık 1300 lira harç ödüyorum.... Mesaja git »
720p Ekranda Ekonomik Pc Toplama başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İleride geliştirmeye açık olması açısından ben 2. sistem diyorum. Anakartı 4 ram slotlu almaya çalışmakta fayda var. B350 chipset olması çok daha iyi ... Mesaja git »
Yanlış hatırlamıyorsam, Saab 9000 ve Fiat Croma ile de aynı altyapıyı kullanıyor bu araç. Gerçekten çok kaliteli bir araç. Eski araçlar bambaşkaydı...... Mesaja git »
Apu Sistem için Ram Seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Netten biraz baktığıma göre biraz eski seri bir ürün sanırım bu. Sitesinde de x99 falan göstermiş hep. Sorun yaşama olasılığınız var gibi. Ama yine de... Mesaja git »
Apu Sistem için Ram Seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam apu sistem dizecekseniz bence kesinlikle dual channel 16 gb ram alınmalı. Çünkü içerisindeki gpu zaten 2 gb kafadan alıyor. Kalan 6 gb da sistem... Mesaja git »
Intel Xeon X3440 Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Aliexpress'te alınabilir en uygun ve kaliteli anakart hangisi sizce şuan? Elimde fazladan kingston kvr13n9s8/4 model ram var. Bunun çalışması lazım. G... Mesaja git »
Intel Xeon X3440 Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Şöyle usb3 ve sata3'lü uygun fiyata düzgün anakart bulursam ben de almayı düşünüyorum. Kardeşimin sistem iyice hantallaştı artık. Elimizde 4 gb ram ol... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
One X'im yok yine de RDR'ı aldım. Umarım One S'de çok üzmez. Çok merak ettiğim bir oyundu. Bir süredir kutulu almayı düşünüyordum. Ama 21 lirayı görün... Mesaja git »
Arkadaşları

experienced

captain_turkiye

Kolonyalı

Zamorak

deryatek

Wuxx

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Dizüstü: Dell Insprion 7566 - I5 6300HQ - GTX960M - 8GB DDR4 Ram - Samsung 850 EVO 120GB M2 Ssd HTC One M8 16GB Gunmetal Masaüstü: Q6600 - Asus P5G41TM LX - 4Gb DDR3 Ram - Asus GTX750Ti Strix - 1TB WD Sata3 Harddisk - Xbox One S Elektronik ürün tercihlerim ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.330