Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saab9000
Gerçek AdSaab 9000
Doğum Tarihi28 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hükümet İstanbul'daki bu ulaşım sorununu çözerse İstanbul'da oyları uçurur, ama farkında değiller sanırım İstanbul'un şuan için en önemli ve en bü... Mesaja git »
Bence Iyi Oyunculari Devlet istihkâm etmeli başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
BF4'te uçak alıp 65-0 giden elemanları alıp versinler ellerine SİHA'ları işte. Hayattan soğutuyorlar karşı takıma böyleleri gelince. BF1'de durum ... Mesaja git »
Xbox One X | 4K - 7 Kasım - $499 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
EA indirimlerinde BF1 Devrim 75 lira olmuş. EA Access ile standart sürümü oynuyordum. Access'e devrim pakedi ne zaman dahil edilir acaba? Kendimi zor ... Mesaja git »
Şaka gibi ya gerçekten şaka gibi... Adam 13 yıl yatmış yahu 13 yıl... Buraya neler yazılır neler... Buna da diyecek kılıf bulur şimdi malum tayfa geli... Mesaja git »
Oha bu gerçek mi?... Mesaja git »
Bahçeli, parmağındaki yüzüğe 'Afrin' adını vermiş başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İşte bu, bütün dengeleri değiştirir.... Mesaja git »
BF1 Multi Fps Sorunu Lütfen Yardım... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam, işlemci termal macunu ve soğutucuyu kontrol edin. Macun yenileyin. Soğutucu ayaklarının tam oturduğundan emin olun. Elinizdeki işlemci böyle aş... Mesaja git »
Neredeyse bir saattir belge oluşturulamadı...... Mesaja git »
İlk aşamayı geçtim. İkinci aşamada belge oluştura tıkladım. Yaklaşık yarım saattir bekliyorum pdf hala inmeye başlamadı. Anne tarafı komple yabancı be... Mesaja git »
RAM Fiyatları PS4 Fiyatlarını Yakaladı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ea acces ve xbox gamepass aldık. Bu bize bayağı bir süre yeter. En çok BF1 oynadık, o da zaten Ea access içerisinde bulunuyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

experienced

captain_turkiye

Kolonyalı

deryatek

Wuxx

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Dizüstü: Dell Insprion 7566 - I5 6300HQ - GTX960M - 8GB DDR4 Ram - Samsung 850 EVO 120GB M2 Ssd HTC One M8 16GB Gunmetal Masaüstü: Q6600 - Asus P5G41TM LX - 4Gb DDR3 Ram - Asus GTX750Ti Strix - 1TB WD Sata3 Harddisk - Xbox One S Elektronik ürün tercihlerim ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141