Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
atakanturan
Gerçek AdAtakan TURAN
Doğum Tarihi8 Ağustos 1993
Konumkarabük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çocukluğa Geri Dönüş başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
BlackPearl online şüphesiz,şuan bence alternatifi yok...... Mesaja git »
Sadece çin heroların oldugu server var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben eğlenmek için oynayacağım kapanmama garantisi yazan serverlarda advleri 10 tl ile saçma sapan godblessleri 15tlye sattıktan sonra kapanıyor ... Mesaja git »
Sadece çin heroların oldugu server var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
BlackPearl onlıne açılacak sadece ch ırk olacak ben oynayacağım orada... Mesaja git »
Iyı akşamlar hocam bana 1 saat önce güncelleme bıldırımı geldı güncellemek ıçın telefonu yenıden başlattı güncellemeyı bıtırdı telefon açıldı fakat k... Mesaja git »
SATILIK Kingston SSDNow V300 240GB 450MB-450MB/s 2,5” 250 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba sıze özel mesaj atamıyorum... Mesaja git »
ALINIK notebook SSD konusunu başlattı (7 ay önce)
Selamun aleyküm 120-128 GB mSata laptopum ıçın SSD arıyorum autocad kullanmak ıçın almam gerekıyor hayırlı günler...[size=2][b][color=green]Sistem... Mesaja git »
Alt yapı 16mbit desteği başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam konuyu sonradan yazıyorum kusura bakmayın, hat değerlerını vermıştım bugün de vodafone sıtesınden fıber sorgulama yaptım yaparken tam kapı numar... Mesaja git »
Grundig SSD Desteği konusunu başlattı (7 ay önce)
Arkadaşlar merhaba Grundig GNB 1588 laptopum var bugün termal macun için içini açtım içinde mSata mıdır mini mi ne olduğunu bilmediğim bi giriş var an... Mesaja git »
Bu hafta ıçı onu da halletmeye çalışıcam ınşallah onun ıçın de bır arkadaş ölçüm yapmaya gelecekmış eğer olursa o zaman aynı fıyata vdsl almış olacağı... Mesaja git »
Şuan youtubedan bi videoyu 1,5-1,6 mbit ile indirebiliyorum sizce şuan bu resimdeki bilgilerde bi sıkıntı var mı olumsuz bi durum falan cevaplarınız i... Mesaja git »
Arkadaşları

cemali7

omer_guzel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078