Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kratosunbicaklari
Gerçek Ad 
KonumYalova, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ALINIK Samurai Warriors 4 hak: pri veya çift... Mesaja git »
Yıl içinde okula gitmezsem KYK bursu kesilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şuan bile kesilmedi hala burs alıyorum başka bi bölüme başladım... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hesap 1 Beyond Two Souls TR PSN Türkçe Altyazı Çift Hak 30TL Takas Olur Ödeme Ziraat ve Enpara Hesap 2 Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu TR PSN Türkçe D... Mesaja git »
Fragmanı izlerken çıldırdım mükemmel duruyor umarım bizim normal PS4 lerde sorunsuz çalışır oyun... Mesaja git »
Kırık PS3 arıyorum Slim kasa konusunu başlattı (25 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Multiman yüklü kırık ps3 arıyorum lütfen içine oyun yüklenmiş cihazları teklif etmeyiniz cfw cihaz arıyorum teşekkürler... Mesaja git »
PS3 Kırmızı ışık sorunu çözüm alternatifi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Elime ikinci el bi fat ps3 geçmişti bi hafta oynadım bu hatayı aldım ve arkadaşın dediği taktiği uyguladım işe yaradı. beş saattir oynuyorum sıcaklık ... Mesaja git »
PS3 Sadece Kasa Kol,Kablo vs ihtiyacım yok konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar sadece kasa arıyorum kaç gb olduğu önemli değil kablo kol oyun filan da istemiyorum sadece kasa satmak isteyenler ulaşsın lütfen... Mesaja git »
Alınık PS2 konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba sadece kasa olsa da olur kol oyun kablo vb şeyler aramıyorum sadece kasa arıyorum tekliflerinizi bekliyoru... Mesaja git »
DOLPHIN ve Wiimote başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sensör bar ve nunchaku gerekir diye biliyorum... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Destiny 2 HAK:sec PSN:US fiyat: 85 Ödeme : enpara Destiny 1 collection Hak:pri fiyat: 40 tl ödeme : enpara WWE 2K16+SEASONPASS HAK: PRİ FİYAT :2... Mesaja git »
Arkadaşları

traumaniac

onurfredy

Isstanbul

akturkcem

yilmazz16

mahsenn7

gozdeacıkparfum

MrRobot.txt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4, Xbox One, PSP, PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094