Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kratosunbicaklari
Gerçek AdBurak
Doğum Tarihi27 Mart 1996
KonumEdirne,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
abi nasıl kan yok ya daha ilk bosstan başlıyor kan gölü...... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
youtubedan filan hikayesine bak yine de sen güzel özetler mevcut... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Last of Us ve Left Behind DLC Çift Hak US PSN (Oyun ingilice) Çift Hak 30TL Takasa açıktır...... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Alınık Detroid Become Human Sec... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hadi hadi sen çöp oyunu oynamaya devam... Mesaja git »
sea of thieves çöpün de çöpü yalnız... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
God of War Ön Sipariş TR PSN Sec Hak 85 TL SATILDI Ödeme: Enpara,Ziraat,İş Bankası Arkadaşlar oyunu bitirdim aldığım fiyattan satıyorum. 100den fazla ... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ortalara doğru hayal kırıklığına uğrar gibi oldum ama sonra çok iyi açıldı oyun. En son yapmaya alışık olduğumuz bi işi tekrar yapınca tamam dedim olm... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Son 1 saat kala e3 2016 reaksiyonlarını izleyip iyicene hype yapıcam...... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1.Hesap Last of Us US PSN (Oyun İngilizce) Çift Hak 35TL Ödeme:Ziraat,İş Bankası,Enpara 2.Hesap Beyond Two Souls TR PSN (Oyun Türkçe) Çift Hak 25TL... Mesaja git »
Arkadaşları

traumaniac

onurfredy

Isstanbul

akturkcem

yilmazz16

mahsenn7

gozdeacıkparfum

MrRobot.txt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4, Xbox One, PSP, PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.547