Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kratosunbicaklari
Gerçek Ad 
KonumYalova, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Destiny 2 HAK:sec PSN:US fiyat: 85 Ödeme : enpara Destiny 1 collection Hak:pri fiyat: 40 tl ödeme : enpara WWE 2K16+SEASONPASS HAK: PRİ FİYAT :2... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ALINIK, Destiny 2 Pri veya çift hak... Mesaja git »
Spotify öğrenci indirimi hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet 6.9 çektiler ama halen free olarak görülüyor kullanıcı.... Mesaja git »
Spotify öğrenci indirimi hakkında konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba millet bugün spotify öğrenci indirimi için başvurdum bankadan ücrette çekildi öğrenci belgemi filan gönderdim ama kabul edildi mi edilmedi mi... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bilgisayarın işlemcisi 1.40ghz gta5 i orta ayarlarda 30fps oynatıyor. Ben buna ne biliyim bi 670 taksam bu işlemci ile kayda değer bi artış elde eder ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ALINIK DESTİNY 2 HAK: PRİ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
WWE 2K16+SEASONPASS PRİ FİYAT :25 US PSN... Mesaja git »
SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
spotify aile grubuna katılmak istiyorum birisini arayanlar p.m. atsınlar lütfen... Mesaja git »
Satılık/Takaslık WWWE 2K16+SEASONPASS HAK: PRİ FİYAT:30TL PSN:US... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alınık kingdom hearts hd 2.8 ( çift hak ) Destiny 2 (pri)... Mesaja git »
Arkadaşları

traumaniac

onurfredy

Isstanbul

cemmm81

yilmazz16

mahsenn7

gozdeacıkparfum

MrRobot.txt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4, Xbox One, PSP, PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094