Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadulak31
Gerçek Aderkan ak
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor-Teknoloji-Sinema
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo v310 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
yani zemine göre değişiyor. yatağa koyup izleyeceksiniz etkiliyor sesi ama masaya,sehpaya koyacaksanız aksine oldukça güçlü ses veriyor.... Mesaja git »
*****HTC U11 Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
cihazdan memnun musunuz peki.. yoksa bu plus'ı bekleyip fıyatının dusmesını mı bekleyelim..... Mesaja git »
*****HTC U11 Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
o halde uzun suredır bu forumu takıp edıyosunuzdur. HB'den satın alan arkadaşlar var mı ?... Mesaja git »
*****HTC U11 Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
arkadaşlar selam. uzun süredir htc u11 kullanan arkadaşlar varsa cihazla alakalı olumlu olumsuz yorumları alabilir miyim.. ayrıca hepsıburadada fıyat ... Mesaja git »
HTC U11 amiral gemisi resmi olarak tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
sıkma tatlı canını okşa htc edge sense'ini tadında bi telefon :)) ayrıca kulaklık girişi olmayan telefon modasına acilen son verilmeli... Mesaja git »
http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-9-ithalatci-garantili-p-HBV000004Y6OI bu linkteki huawei maye 9 lardan alan oldu mu acaba.. garanti konusunda f... Mesaja git »
türk telekomdaki S8 kampanyasına bakan oldu mu acaba ?? https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/mobil/samsung-galaxy-s8-yeni-musteri.asp... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
hem pratik olsun hem uzun ömürlü istiyorum.. G2 kullanıcısyım 3,5 sene oldu artık vakit geldi. bir de mezun oluyorum üniversiteden ailem hediye alacak... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
hem pratik olsun hem uzun ömürlü istiyorum.. G2 kullanıcısyım 3,5 sene oldu artık vakit geldi. bir de mezun oluyorum üniversiteden ailem hediye alacak... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
iphone 6S mi galaxy S7 mi?? yakın dönemde telefon alacağım lütfen yardım..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.074