Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadulak31
Gerçek Aderkan ak
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor-Teknoloji-Sinema
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba forumdaşlar. dün itibariyle media markt'tan 32 GB iphone 7 Mat siyah alarak aranıza katıldım. Telefonla beraber 1 senelik media markt özel... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tam olarak değil. sıfır cihazlar aslında. ama bi kavram karmaşası mevcut swap cihazlarda. mesela siz i7 kullanıyosunuz herhangi bir arızadan dolayı te... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 sene apple tr garantili i7 128 gb swap cihaz buldum gold renk 2800 tl uygun mu sizce... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
swap cihaz sıfır iphone 7 128 gb 2800 TL 'ye buldum arkadaşlar. bu fiyatlar normal midir?... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben messenger veya hangouts kullanmıyorum.... Mesaja git »
Bak hocam şimdi sorun şu. Telefona kurduğun uygulamalara üye olurken cep numaranı yazıyorsun sana kod geliyor ya o kod bana gelmiyor. Scotty kurdum ol... Mesaja git »
Yok başkan o da olmuyor. Hani tek uygulama da değil birden fazla uygulamada oluyor bu..... Mesaja git »
Hattı da değiştirdim hala uygulamalardan gelmesi gereken güvenlik şifreleri gelmiyor. Allah kahretsin böyle işi. Lenovo M. hizmet. Arıyorum sadece çal... Mesaja git »
olmuyor hiçbir şekilde. her şeyi denedim. müşteri hizmetleri de denedi baktı her şeyi sıfırladık yeni baştan yaptık ama yine olmadı. hattımı ios telef... Mesaja git »
beşiktaş çarşı turkcell'e gittim. anlattım böyle böyle hat değiştirerek çözülmüyor mu falan dedim yok dedi müşteri hizmetlerini aramamı söylediler ara... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172