Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tarsaumme
Gerçek Admurat aydın
Doğum Tarihi24 Ekim 1985
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sifir araba almayin millet gider gosterip %30 ucuza aliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Otokoc calisaniyim %15-20 indirimler uydurma. %10 bile yapilmiyor personele.. Dagilabilirsiniz :)... Mesaja git »
bayi kur farkı ile kar etmek isterken zarara uğradı :) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Koç grubundaki araba sirketlerinden birinde muhasebe yetkilisiyim. Ilk mesajdaki olay mumkun degil. Uzatmaya gerek yok. Konu kilit. :)... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Kart ile altin alip bozabilirsiniz. Ben k.k ile satmiyorum malesef.... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (11 ay önce)
Satildi silinebilir.... Mesaja git »
Öğretmen maaşları başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kimsenin aldiginda gozumuz yok cok sukur ama ogretmen esi olarak aglamayin diyorum. Ek ders vb yaninda kirtasiye yardimini da konusalim isterseniz.... Mesaja git »
Aracımın durumu berbat! (Belediye rezilliği, BMW F30 içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bende sahsi yorumumu katicam Sen 30 km ile giderken bu hasari yapman imkansiz kaza momentum falan dolu kelimeler guzel de gercek ortada :) yetkili s... Mesaja git »
Yeni 1.4 Tsi Dsg TİGUAN vs Yeni Peugeout 3008 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bende gerçek bir kullanıcı olarak yorumumu paylaşmak istiyorum. 2015 1.2 tsi dsg leon aracım ile 1 depo benzinle 945 km yol yaptım. (ordu-istanbul 3 k... Mesaja git »
1.2 tsi leon kullanıcısı olarak bence leon almalısın %80 golf ile aynı araç zaten amblemleri farklı :) leon fr 1.4 150 hp act alabiliyorsan bahsedile... Mesaja git »
Arkadaşları

Evren

alperturgay

iMobile Üsküdar

öğretmen50
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109