Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muticin
Gerçek Admustafa can
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell BİP ile Hediye 16GB İnternet | Sadece 10 Dakikada ! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
sen harika bir detaysın abi. 1 ay boyunca wifi açamıcaz sayende :D... Mesaja git »
yeniden:Odeabank Kazandırıy’O ile KFC’de ücretsiz menü! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kullanan varsa nasıl kullandığını anlatabilir mi? Gruppal'da öyle bi yer yok sanki... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
konu x-mini'nin kai adlı hoparlörüyle ilgili olarak açılmıştı ama konu altında çok güzel öneriler verilmeye başlandı. Ürünün de fiyatı arttı. Ben ... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Enusic içim bu fiyat bana sıcak gelmedi de ne kadarı gördü bu alet en düşük bilginiz var mı?... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
100 150 lira bandında genellikle açık alanda, parklarda kullanmalık güzel bir müzik zevki verecek hoparlör tavsiyesi var mıdır?... Mesaja git »
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5000 mil karşılığı üye oldum daha ağustos 15te. Aidat ekim ayına yansıyacak. Acaba ödemiyorum kullanım sözü filan versem desem olur mu ki yoksa bu yıl... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hattım faturalı... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
- Mevcut Turkcell abonesi misiniz? Evet - Yaşınız 25'ten küçük mü? Evet - Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksınız? Faturalı - Aylık ... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Siparişin peşine 2 gün içinde geldi. 6 tane sipariş vermiştim 3 tane star destroyer geldi. Ankara'da olup da değişmek isteyen varsa ses versin. Bu ara... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dayanamadım 6 tane de ben sipariş ettim ama not yazacağımız yeri ben göremedim ve aynı gönderirler diye bir çekincem var. Var mı bilgisi olan birileri... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156