Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muticin
Gerçek Admustafa can
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hattım faturalı... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
- Mevcut Turkcell abonesi misiniz? Evet - Yaşınız 25'ten küçük mü? Evet - Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksınız? Faturalı - Aylık ... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Siparişin peşine 2 gün içinde geldi. 6 tane sipariş vermiştim 3 tane star destroyer geldi. Ankara'da olup da değişmek isteyen varsa ses versin. Bu ara... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dayanamadım 6 tane de ben sipariş ettim ama not yazacağımız yeri ben göremedim ve aynı gönderirler diye bir çekincem var. Var mı bilgisi olan birileri... Mesaja git »
Anadolujet 1 TL’ye Uçuruyor (9.yıl kampanyası) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Tamamen şişirme olan bir kampanya bu. Ankara - İzmir hattına baktım kampanyasız 170 kampanyalı 130 lira. Pegasusta aynı hat 100 liraya mal olabiliyor.... Mesaja git »
Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İşte o günü tek öğün geçiyoruz şaka bir yana evet bazen gittiğimiz yerler baya pahalı oluyor ama hakkını veren de oluyor... Mesaja git »
Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam dürüst olmak gerekirse bir kere davet edildik ve baya kötü bir şekilde ağırlandık ve günün sonunda hesabı ödedik. O günden sonra parası neyse ve... Mesaja git »
İnstagramda ankaranin çeşitli yerlerini gezip, tadıyoruz ve notlar paylaşıyoruz. Hepsi fiyat/performans değil ama olsun. instagram.com/yerimseni... Mesaja git »
Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar :) Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı... Mesaja git »
JetGenç Tek yön 50 Gidiş Geliş 100 Lira başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam en son düşüyor ve kod ilk mesajdaki linkte var. Daha detaylı okursanız rahatça faydalanırsınız.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094