Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omer1044
Gerçek Adömer önal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsa B Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2000 model gls otomatik sahibiyim. araç ışıkta vb. d veya r konumunda iken direksiyon titriyor. n ye alında titreme duruyor. motor kulağını değiştik a... Mesaja git »
otomatik vites (titreme sorunu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aynı sorun bendede var bi çözüm bulabildiniz mi?... Mesaja git »
AKÜLÜ VİDALAMA TAVSİYE (BOSCH - AEG ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ÖNCELİKLE İLGİNİZ VE DEĞERLİ ANLATIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. AEG Yİ ALDIM. VE DEDİĞİNİZ GİBİ ÜRÜN GERÇEKTEN KALİTELİ VE KULLANIŞLI ÇIKTI. MEMNU... Mesaja git »
ÇOK ARAŞTIRDIM AMA BULAMADIM. BİLDİĞİNİZ VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.... Mesaja git »
Uzunca bir süredir lityum pilli ev işlerinde evladiyelik kullanabileceğim bir vidalama matkap arıyordum. Üçyüz küsürü gözden çıkarmışken bu ürüne rast... Mesaja git »
http://www.hepsiburada.com/aeg-bs-12c2-l-cift-akulu-vidalama-matkap-12v-2-0-ah-p-HRCNTAEGBS12C2?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CMf6l... Mesaja git »
AKÜLÜ VİDALAMA TAVSİYE (BOSCH - AEG ) konusunu başlattı (3 ay önce)
ARKADAŞLAR SÜREKLİ TAYİN GÖRÜYORUM. MOBİLYA SÖK TAK VE UFAK EV İŞLERİ İÇİN AKÜLÜ VİDALAMA ALICAM . ŞU İKİ ÜRÜN ARASINDA GÜCÜ, ERGONOMİSİ DERKEN ARADA... Mesaja git »
Sagemcom Digiturk Plus IQ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar bir yıl ücretsiz plus IQ cihaz hediye ettiler. servis gelip 6100 modelini bıraktı. harddiskten sürekli olarak akvaryum motoru gibi ses geli... Mesaja git »
arkadaşlar eve eliptik bisiklet almaya karar verdim ve voit d40 modelinde karar kıldım. fiyat araştırması yaparkengenelde 900-1000 lira olan fiyatının... Mesaja git »
:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ELEGANCE İSE ÇOK İYİ ALMIŞSINIZ ŞİMDİ PİYASA ÇOK YUKARILARDA.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.430