Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gokhanbhs
Gerçek Adgökhan topal
Doğum Tarihi26 Aralık 1989
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beelink GT1 | 4K TV BOX başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu arada siyah ekran problemini asagidaki gibi cozebilirsiniz. Denedim. 1. Download the archive h**ps://yadi.sk/d/94s27z7L33Uxuf Select any video f... Mesaja git »
Beelink GT1 | 4K TV BOX başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
ihtiyaç kalmadığı için satıyorum, https://forum.donanimhaber.com/beelink-gt1-16gb-android-tv-box--125416580#125416580... Mesaja git »
Beelink GT1 16gb Android TV Box konusunu başlattı (20 gün önce)
Digiturk aldığımdan dolayı pek ihtiyacım kalmadı, 14 şubatta sipariş verdim 1 aydan az kullanıldı. [size=2][/size]... Mesaja git »
müşteri temsilcisi kota sıfırlama yapıldığı için öyle gözüktüğünü bildirdi.... Mesaja git »
Bende de limitsiz gözüküyor.... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
dsmart kurulum hakkında konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba, uydu konusunda daha yeniyim, formuler f3 cihaz aldım ve dsmart modul uyeliği aldım modulu cihaza taktım ne gibi ayarlar yapmam lazım, yardı... Mesaja git »
Steam Hesabımı Satıyorum 67 adet oyun konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba, steam hesabımı komple satıyorum, hesaba biçtiğim değer 300 TL oyunları aşağıdaki linkten görebilirsiniz. ayrıca origin hesabımda bulun... Mesaja git »
Ürün özellikleri aşağıdaki gibidir, ürün 2 aylık ve kullanılmamıştır. Kutusu , Faturası ve garanti belgesi durmaktadır. Asus TP500LB-DN055H In... Mesaja git »
Asus TP500LB-DN055H başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar bende bu cihazdan aldım çok memnunum yannız hybrid diski sildim nasıl düzeltirim yardım edermisiniz :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078