Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B_O_S_S
Gerçek AdBOSS
Doğum Tarihi15 Temmuz 1982
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam sizin aldığınız altta linkini verdiğim mi? Bunun aynıları GittiGidiyor da var ama onlar 3.5 kg ağırlık demişler acaba sizin aldığınız farklı bir... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Garantiyi bu ay neredeyse hiç kullanmadım önce 1950 harcamaya 45 puan sonra yine aynı dönemde 1300 harcamaya 35 puan teklif etti ama yine de kullanmay... Mesaja git »
Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Sizin olaydan da anladığım kadarıyla bana en iyi hitap eden yuvarlak olan modeli. GittiGidiyor ya da uy... Mesaja git »
Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben de alacaktım ama tavanın boyutu beni endişelendirdi. Biraz daha uzun olsa çift ocakta kullanılır ya da kısa olsa tek ocakta ama bu haliyle ikisini... Mesaja git »
Gratiste tüm ürünlerde yüzde 50 indirim 17-18 kasım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu çok avantajlıdı, ben 2 tane aldım. Saç spreyi resmen bedavaya geldi.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynen ben de G2 de bekliyorum. Şimdilik işimi görüyor ama yenileme zamanı da geldi. Mi6 çıksın hemen alırım diye düşünüyordum ama ekran oranı beni pek... Mesaja git »
5 TL nedir yav, bunlar iyice şaşırdı, forumun çek, senet mafyası arkadaşları geçtiler Kuponların çabuk bitmesinin en büyük sebebi de fazla heyecanlı... Mesaja git »
AFYON SUCUĞU ŞOK KAMPANYA %20 İNDİRİM - KARGO BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Iphone sucuktan alalım ama ne kargo bedeli belli ne de fermante olup, olmadığı. Konuyu açan arkadaş madem ilgilenmeyeceksin neden konu açıyorsun.... Mesaja git »
Evet yav, nereden bu hastalığa bulaştım (tabii buradan) kazık yerim korkusuyla piyasadan bir şey alamaz oldum :)... Mesaja git »
₺ karşısında değer kaybeden ülke yok. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Adam ironi yapmış, yani bunu nasıl anlayamayıp adamı topa tutmuşsunuz ben de bunu anlayamadım.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

Nymphadora

burak235

akpnar1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Pegasus Yurtiçi Uçuş Kodu
Alıcı: ~YuSuFeLiLi~
Tarih: 10 Mart 2016; 17:48:42
Yorum
Son derece ilgili bir arkadaş. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
İmza
İmza Yok Parmak Bastım

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125