Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B_O_S_S
Gerçek AdBOSS
Doğum Tarihi15 Temmuz 1982
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tosic ve Mitroviç sanki penaltıları sabote etmek için atamadılar. Sinir oldum ikisine de güzelim turu bunlar yüzünden kaybettik.... Mesaja git »
*flo.com.tr *seçili outlet ürünlerde 1 alana 1 bedava* başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bence pek güzel değil hatta çok kötü ama aynısının siyahı fena sayılmaz. İş yerinde giyilir yani ama bence ikisini de almayın. Tabii zevk meselesi... Mesaja git »
n11 haftasonu kupon kampanyası (telefonda da geçerli) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Fiyat şişirmesi olmayan ürünler için iyi bir fırsat sayılır.... Mesaja git »
14-15 Fenerbahçe Forması 49.90 Kampanya bitti başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Pardon hocam evet haklısın keşke reklamsız olsa ama ne yazık ki böyle satıyorlar. Bu fiyata yine iyi ama 100 TL falan verip asla forma almam.... Mesaja git »
14-15 Fenerbahçe Forması 49.90 Kampanya bitti başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam bunların reklamsız olanı var mı? Fenerium da olanlar da Halley, Nesine falan yine. Sonuçta 30 liraya adidas ürün bence iyi fiyattı, gerçi şimdi... Mesaja git »
Güzel forma yani fiyatına oranla gayet iyi sonuçta adidas markalı. Bence sezonu yada kaç yıldızlı olduğu çokta önemli değil, spor yaparken falan da gi... Mesaja git »
Hummel 100/25 200/50 anında indirim başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Markafoni den Hummel eşofman altı almıştım pamuklu kışlık tarzda bir şey. Arkadaş ben böyle kalitesiz mal görmedim yani marka anlamında söylüyorum bil... Mesaja git »
Yandex disk sınırsız süre +32gb başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Sağol hocam sayende yararlandık. 13 GB dı 45 oldu.... Mesaja git »
İkaz Konisi (Kukası)5 Tl Ücretsiz Kargo Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ne güldüm be kardeş komik adamsın ... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
İadeler konusunda gelişme yok, güya cuma günü yapılacaktı ama hâlâ bir gelişme yok.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

Nymphadora

burak235

akpnar1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Pegasus Yurtiçi Uçuş Kodu
Alıcı: ~YuSuFeLiLi~
Tarih: 10 Mart 2016; 17:48:42
Yorum
Son derece ilgili bir arkadaş. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
İmza
İmza Yok Parmak Bastım

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.139