Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B_O_S_S
Gerçek AdBOSS
Doğum Tarihi15 Temmuz 1982
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaşın mağlubiyet açılışını yapmış olduk bundan sonrası da gelir inşallah :)... Mesaja git »
Ozan yine çıldırttı beni. Bu herif adam olmayacak.... Mesaja git »
1.0 TSI GOLF ALDIM başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hayırlı olsun hocam , güle güle kullanın ama keşke acele etmeyip biraz daha araştırıp daha donanımlı bir araç alsaydınız. Mesela o paraya ben olsam al... Mesaja git »
Bayram süprizi n11 de başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sağolsun arkadaşın hesabını kullandım üstelik sonradan gelecek kuponda da gözü yok. Burada hesap kullandırmak isteyenlerin belki de hepsi sırf yüklene... Mesaja git »
N11 KUPON SATIŞI BAŞLAMIŞ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
75/10 neyse de diğerleri boş... Mesaja git »
MARKAFONİ ALTLİMİTSİZ 10₺ +kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
En iyisini yapmışsınız hocam, ondan sonra nerede bir dolandırıcı v.s. varsa arıyor. Cevap gelince paylaşırsanız sevinirim.... Mesaja git »
MARKAFONİ ALTLİMİTSİZ 10₺ +kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Olabilir hocam diğer türlü de olsa alıyoruz sonuçta, ben de alıyorum. Benim demek istediğim belli zaten, açıktan faydalanarak yapılan alışverişler a... Mesaja git »
Tartışma yapan yok zaten sadece gerçekleri yazdım. Ben de bu şekilde alıyorum ayrıca alanlara da bir şey dediğim yok. İsteyen istediğini yapar, yapiyo... Mesaja git »
Her işte bir hayır vardır boş ver iyi ki alamamışsın, ben de alamadım. Buna benzer aldıklarım da olmuştu ama gel gör ki hak mı? helal mi? Bence kesi... Mesaja git »
Markafoni'yi alan adam ölücüler tanrısı bize buradan kolay kolay ekmek çıkmaz :)... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

Nymphadora

burak235

akpnar1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Pegasus Yurtiçi Uçuş Kodu
Alıcı: ~YuSuFeLiLi~
Tarih: 10 Mart 2016; 17:48:42
Yorum
Son derece ilgili bir arkadaş. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
İmza
İmza Yok Parmak Bastım

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172