Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B_O_S_S
Gerçek AdBOSS
Doğum Tarihi15 Temmuz 1982
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kayıt olup henüz mail gelmeyenler alttaki linke tıklayıp denesinler. Mail gelmese bile eğer kayıt işleminiz yapılmışsa verdiğim link ile uygulamayı in... Mesaja git »
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yapımcı arkadaşlara teşekkürler, emek veriyorlar ama ben artık umudu kestim. Hız sorunu hâlâ devam ediyor. Mobil uygulamanın daha hızlı çalışması gere... Mesaja git »
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam resimdeki sorun bana özgü mü bilmiyorum ama bu tip bir sorun var, görsel olarak.... Mesaja git »
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İyi olur hocam, gerekli bir özellik ama her şeyden önce umarım artık şu hız sorunu düzelir. Bariz şekilde yavaş ve bazen öylece takılıp bekliyor.... Mesaja git »
Sizin aracınız 100 KM de kaç litre yakıyor ?? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Arkadaslar araba modelınız ve 100 km de ortalama (sehır ıcı+sehırdısı ortalamasına gore) kac lıtre yaktıgınızı paylasın bakalım arabamız nasıl yakıyor... Mesaja git »
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kargom ne zaman gelir acaba? Bugün 2. Gün oldu ama hâlâ bir hareket yok.... Mesaja git »
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yaklaşık 3 ay önce CoderAlp arkadaşa, resimdeki kısım için tavsiyede bulunmuştum ama sonrasında cevap vermedi. Acaba bu konuyu dikkate aldınız mı?... Mesaja git »
VESTEL 49UB8300 UHD İNCELEME başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Öncelikle herkese iyi forumlar arkdaşlar.Almış olduğum VESTEL 49UB8300 model tv yi inceledim ve kendi izlenimlerimi aktararak alacak kişilere faydalı... Mesaja git »
Yaniyor! 1 Euroya Ispanyol Bankasi(Stok bitmis) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bekiroro duymasın, bir almadığı bu kaldı... Mesaja git »
Markafoni, 30 Haziran'da kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İyi demişsin :) inşallah son ödeme de olur. Haber verdiğin için sağol... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

Nymphadora

burak235

akpnar1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Pegasus Yurtiçi Uçuş Kodu
Alıcı: ~YuSuFeLiLi~
Tarih: 10 Mart 2016; 17:48:42
Yorum
Son derece ilgili bir arkadaş. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
İmza
İmza Yok Parmak Bastım

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
1.484