Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cyberdemon
Gerçek Adhalil gür
Doğum Tarihi18 Mayıs 1976
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2004
2. el mesaj sayısı: 459
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Katılım zamanı: 15 Şubat 2004... Mesaja git »
LGA 1156 ANAKART ARIYORUM konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba başlıkta da yazdığı gibi Lga1156 anakart arıyorum. Tercihim gigabyte, asus. Uygun fiyatlı bulursam hemen alacağım. [size=2][/size]... Mesaja git »
LGA1155 ANAKART ARIYORUM konusunu başlattı (2 yıl önce)
3.Nesil işlemci destekli Tercihen ASUS, GIGABYTE, MSI marka tamir görmemiş anakart arıyorum. Satan arkadaşlar ulaşırsa sevinirim. Sistem Notu : Bu ila... Mesaja git »
ö.m.... Mesaja git »
2 adet 6700k alınacak konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba 2 adet i7 6700k işlemci alacağım, elden getirebilecek arkadaşlara öncelik tanıyacağım ist.bakırköy Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralla... Mesaja git »
Hepsiburada.com 100 TL indirim kuponu konusunu başlattı (3 yıl önce)
500 TL indirimde geçerli 100 TL indirim kuponum var. İhtiyacım yok dileyene bedelsiz veriyorum. son 1.5 saat. Not: Satıcı HB olmak zorunda... Mesaja git »
hb 500 liralık alışverişe 100 tl indirim kuponum var son 1.5 saat... Mesaja git »
GARANTİSİ BİTTİ AMA FATURA KESEBİLİRİM, DOLAYISIYLA GARANTİSİNİ 2 SENE OLARAK BAZ ALIN. EKSİKSİZ TÜM KUTU İÇERİĞİ İLE SORUNSUZ ÇOK AZ KULLANILMIŞ Ü... Mesaja git »
SATILIK ASUS MAXIMUS VI EXTREME ANAKART konusunu başlattı (4 yıl önce)
2 AY GARANTİSİ KALDI AMA FATURA KESEBİLİRİM, DOLAYISIYLA GARANTİSİNİ 2 SENE OLARAK BAZA ALIN. EKSİKSİZ TÜM KUTU İÇERİĞİ İLE SORUNSUZ ÇOK AZ KULLA... Mesaja git »
ACİL ALINIK 2 ADET AM2+ ANAKART konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba Başlıkta da belirttiğim gibi 2 adet Am2+ anakarta ihtiyacım var. Tamir görmemiş,sıkıntısız, arka panelleri mevcut anakart tekliflerinizi e... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125