Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kırmızımercimek
Gerçek Adharun
Meslektercüman
İlgi Alanlarıyamaçparaşütü, yelkenkanat, ralli, internet & pc
KonumAdana,Yüreğir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Eskiden avrupayı cennet zannederdim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aslında tam olarak öyle değil. 1.2 ve daha düşük motor hacimli araçlar da sıkça görmek mümkün. Bu tür araçları tercih edenler üniversite öğrencileri, ... Mesaja git »
En iyi arkadaşımı nasıl salabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış olayına dönmesin, yoksa bu sorunlar devam eder. Rahatsızlığınızı hal ve davranışlarınızla ifade ettiğinizde b... Mesaja git »
Eskiden avrupayı cennet zannederdim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba, ister Avrupa'ya ister kendi ülkenizde farklı bir şehre taşının, beklentileriniz, eğitim-meslek durumunuz, yaşam şekliniz, kişiliğiniz, sağlık... Mesaja git »
Bütçem 2600 Laptop mu? Masaüstü mü? 2. el Laptop mu? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İŞlemci 2. el alınabilir, kolay kolay bozulan bir şey değil sonuçta. Hatta test edip alma imkanı varsa anakart ve ram bellek de ikinci el alınabilir.... Mesaja git »
Merhaba, sizinkine benzer bir sorun ve çözümü mevcut:... Mesaja git »
APU işlemci mi kullanıyorsunuz? APU'nun dahili grafik birimine ayrılmış olabilir.... Mesaja git »
Adanalı arkadaşlar yardım edebilir mi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İstiklal metro durağı çıkışında ve zannedersem Anadolu Lisesi durağında ofisleri var, buralardan çıkartabilirsin. Büyükşehir belediyesinin otobüs şofö... Mesaja git »
İnce hesap.com güvenilir mi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Arkadaşlar bilgisayar toplayacağım sinerjiden vatandan falan bakınca 3600 civarı tutuyor. İncehesaptan aynı özellikler hatta ssd ekliyorum 3300 tutuyo... Mesaja git »
KOSKOCA DH FORUMU ŞU OPPSNET ÇÖZÜM BULAMIYORMU? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Filtre konulamaz mı acaba? Konu başlığı veya içeriğinde o kelime geçerse yeni konu açılamasın gibi.... Mesaja git »
Tez konusu (Bilgisayar Mühenddisliği) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Gençler bilgisayar mühnedisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Malum 4. sınıfta tez yazma gibi bir durum var. Tez konusununda fikirlerinize ihtiyacım var. For... Mesaja git »
Arkadaşları

ertanx

:SworD:

Eksi-1

UnnRated

ThunderVoid

PortakalÇorbası

furkan898

Fink Ployd

RavenTheBlack

Karl_marx

Citizem

Sadomadoking

Curb

okurtv
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
zoru başarırım; imkansız biraz zaman alır..
Hakkında
7e888da64d697eff767150d458b8973dC.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102