Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kırmızımercimek
Gerçek Adharun
Meslektercüman
İlgi Alanlarıyamaçparaşütü, yelkenkanat, ralli, internet & pc
KonumAdana,Yüreğir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Laptop'uma Ram ddr3 800mhz bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sizdeki ram 800 mHz deği, 1600 mHz. Dolayısıyla DDR3 1600 mHz ram alabilirsiniz. 800-1600 mevzusuna ilişkin detayları bir başkası açıklayabilir sanır... Mesaja git »
Aliexpress den yurt dışından telefon getirmek ALMANYA yollucam başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
almanyada arkadaşım var cin üzerinden telefon alsam almanyadaki arkdaşımın adresini versem adan 1 ay sonra türkiye ye gelecek gelirken getirse olurmu ... Mesaja git »
Almanya'ya Çin'den telefon sipariş edip TR'ye getirtmek başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Merhaba, sipariş verdiniz mi?... Mesaja git »
Aliexpress den yurt dışından telefon getirmek ALMANYA yollucam başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Var mı yakın zamanda Almanya'ya yurtdışından telefon sipariş eden?... Mesaja git »
[BOT FIRSATLARI 2017-2018] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Grisport markasını araştırın derim.... Mesaja git »
Yüksek ISO'da Çekilen Fotoğraflarınızı Çok Daha Kaliteli Hale Getirin başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Bazı kişilerin bildiği ama çoğu kişinin bilmediğini düşündüğüm bir teknikten bahsetmek istiyorum. Yeni bir şey değil fakat insanların %99'u bundan... Mesaja git »
3 Kişi Öğrenci Evine Çıkılır mı? Anlaşmazlık yaşayan oldu mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hem masraf hem de özellikle sınav dönemi iş paylaşımı açısından 3 kişi ideal. Tabi çok kafa biriyle, 2 kişi olarak kalmak bazen çok daha keyifli olabi... Mesaja git »
12 yıldır çalıştığım şirketten nedensiz kovuluyorum başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Belki tazminat tutarında farklılık olabilir, onu hesaplamak lazım güncel mevzuata göre. Bir de, şuan hatırlayamıyorum ama, çalışanın aleyhine olan bir... Mesaja git »
Merhaba, hala arıyor musun?... Mesaja git »
Beygir ve tork canavari TRANSITimi karavan yapma cabalarim guncel başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Bu konuyu guncel tutacagim arkadaslar Takip edenler bilir 200 ps transitime hunharca bakim yaptim falan diye de konu acmistim :) Araba hem is hem ozel... Mesaja git »
Arkadaşları

ertanx

:SworD:

Eksi-1

UnnRated

ThunderVoid

PortakalÇorbası

furkan898

Fink Ployd

RavenTheBlack

Karl_marx

Citizem

tayfun_3438

Curb

okurtv
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
zoru başarırım; imkansız biraz zaman alır..
Hakkında
7e888da64d697eff767150d458b8973dC.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.143