Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Turkiye34BJK
Gerçek Ad..... .
Doğum Tarihi1 Eylül ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Travestiye gitmek istiyorum yardim başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Ee yuh yani kıtlıkta mısın sorunun cevabı Kerimcan'da olabilir ne izledin veyahut içtin bilmem ama bence ilerede çok düşünebilirsin bu durumu... Mesaja git »
Misyonerlerle Karşılaştım başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Vay vay vay forum iyice coşmuş müslümanlara laf eden olmuş yok neymiş terörist yapıyormuş müslamanlar saf insanları algı oyununa bak hele haddinizi bi... Mesaja git »
Kız arkadaşımla evlenmeyi düşünüyorum fakat??? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tam manası var mı resmin yoksa her açıdan değerlendirmeye açık mı ve sen nasıl değerlendirdin Edit: Dikkatli bakınca çözdüm gizli sokuş... Mesaja git »
YARIDA KALAN RÜYANIZIN DEVAMINI ARTIK GÖREBİLİRSİNİZ! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hayırlı... Mesaja git »
DEĞİŞİK Bİ KARAKTER ÇİZDİM NASIL OLMUŞ ? [SSLİ] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Rica ederim... Mesaja git »
DEĞİŞİK Bİ KARAKTER ÇİZDİM NASIL OLMUŞ ? [SSLİ] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkasındaki kalem mi ve o önündeki o metal mi ve ne işe yarıyor ayrıyetten öteki gözü rahatsız ediyor gibi ve suratı biraz küçük kalmış kısaca fena du... Mesaja git »
Zenginler paralarını nasıl idare ediyor? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Parayı işlemen gerek yoksa zarar... Mesaja git »
Çinden yada başka bir ülkeden araç getirmek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Japonic kanalı var youtubeda orada bu konu geçmişti bir araştırın istersiniz... Mesaja git »
bir ömürü tek bir kadınla geçirmek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O zaman evlenme olayı ortadan kalkar çocukta yapmak saçma gelir insanlara o zaman düşünsene çocuk büyüyene kadar kaç defa annesi yada babası değişiyor... Mesaja git »
bir ömürü tek bir kadınla geçirmek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yani iki tarafta birbirlerini cinsel obje olarak görecek diyorsun 3 ayda kimse kimseyi tanıyamaz çok saçma birşey ortada sevgi anlayışı kalmaz onun ye... Mesaja git »
Arkadaşları

kerim35

QaraxanUluturk

.solitario.

Anesthesia`

D.Winchester

ExecutiveChef

OZYMANDIAS

s3n1

Gencbeyiin

Themistokles

online oyuncu

elkalem
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141