Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Turkiye34BJK
Gerçek Ad..... .
Doğum Tarihi1 Eylül ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şarkı önerin beyler. Metal rock olsun iyisinden başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Duman Teoman ßebnem Ferah Pera Fatma Turgut belki hmm başka Hayko Cepkin şimdilik idare et... Mesaja git »
KAYBETMEK DE VAR KAZANMAKTA SAĞLIK OLSUN başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Tecrübene tecrübe katmışsındır umarım hatandan ders çıkar diğer maçlarda önüne çıkabilir buradaki hatan... Mesaja git »
Canlı canlı ilişkiye girilen bı site buldum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dediğin siteyi bilmiyorum lakin böyle siteler mevcut genellikle token atıyorsun tabii ki parayla alınan birşey hoşuna giderse istediğin kadar token at... Mesaja git »
Kullandığınız telefon modeli nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Platonik mi ?... Mesaja git »
Kullandığınız telefon modeli nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam imzanızdaki binary kodunu çevirdim merakımdan ama beklediğim gibi fazla kelime çıkmadı bu arada umarım mutlu olursunuz daima... Mesaja git »
Kazada kim hatali ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Parktan çıkan hatalıdır diye biliyorum... Mesaja git »
Tavuk salam sosis sevenler buraya[midesi bulananlar bakmasın] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam yavaş dinden çıkacan bir laf vardır her koyun kendi bacağından asılır dediğin gibi medya yüzünden yanlış biliniyor dinimiz belki değişir zamanla... Mesaja git »
NEDEN ÜREYEREK OKSIJENI TUKETIYORSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Peki ne yapılmalı köşeye sıkışmaktan ziyade bu konuda pek bilgim olmadığıma zaten yazıya dökmeye çalıştım yanlış hamle yapacağıma karşıt bir cevabı be... Mesaja git »
DÜNYA NE KADAR GARİP BİYER [SSLI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Katılıyorum dostum sana Hitler'i sevmezler hitlercilik oynarlar farklı kurallarla... Mesaja git »
DÜNYA NE KADAR GARİP BİYER [SSLI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
vardir lakin kullanmasini biline hayattaki olayi cözemeyenlerden arkadas o yüzden takilma fazla oda hakli beyin yikamaya müsait böyle kisiler... Mesaja git »
Arkadaşları

kerim35

QaraxanUluturk

.solitario.

Anesthesia`

D.Winchester

ExecutiveChef

OZYMANDIAS

s3n1

Gencbeyiin

Themistokles

online oyuncu

elkalem
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.273