Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dr.aty
Gerçek AdAhmet YAZAN
MeslekUzman Doktor
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İstanbul autoshow ruhu bu sene ölmüş. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kriz yıllarında dahi (2000,2008) bu kadar sönük olmamıştı. ÖTV artışı insanları baya soğutmuşa benziyor. Basında bile doğru düzgün haber çıkmadı.... Mesaja git »
Opel Insignia ÖLÜ Doğdu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Opelde çok ciddi iskonto yapıyor bayiler.En az 15k indirimle alınır diye düşünüyorum.... Mesaja git »
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yapabileceğiniz pek bişe yok hocam. A7 kasada en çok şikayet edilen konuların başında süspansiyon geliyor. Olay tamamen torsiyon çubuğuyla alakalı.... Mesaja git »
Seat Kafayı Yemiş Galiba başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Urban 1,6 dizel DCT.... Mesaja git »
Seat Kafayı Yemiş Galiba başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Geçen ay 2 haftalığına Toledo kiraladım, hayatımda sürdüğüm en dandik arabalardan birisiydi. Yalıtım,konfor,kalite hepsi sıfır. Fiat Egea bunun yanınd... Mesaja git »
DOLAR 3.59- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Gelecek hafta neler olacak çok merak ediyorum.... Mesaja git »
Yıl sonu satışlar maksimum 750.000 olur. Şu anda sektörü filo satışları ayakta tutuyor.... Mesaja git »
Makyajlı 2017 FORD KUGA (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ankara-Sincan'daki Ford bayisinden uzak durun arkadaşlar, bizim arkadaşı bir ay oyaladı adamlar. Satış temsilcileri çok sorumsuz ve sahtekar.... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Büyükşehirlerde bulmanız zor, araçlar gemideyken satılıyor. Anadoludaki bayileri arayın bence.... Mesaja git »
Konya yolu bmw, g30 satışları peynir ekmek👍🏻 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Geçen hafta ben de orda inceledim aracı.Müşteri otoparkı zaten lüks galeri gibi, kötü araba yok.Gelen müşterilerin de kalburüstü oldukları her halleri... Mesaja git »
Arkadaşları

aBouT

Belenenses

ambassador1103

Şıh Hazretleri

38erciyes

pulmonis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Skoda Octavia 1.6 TDİ DSG Elegance-Pert Oldu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078