Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dr.aty
Gerçek AdAhmet YAZAN
MeslekUzman Doktor
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
<<<< YENİ KIA CEED >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu yıl içinde Garenta’dan 2 kere kiraladım karma tüketimde 5,8’in altına düşüremedim. Sakin sürüşte 6 litre civarında yakar.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Son 2 haftadır Adana otoyolunda paso vw,seat,Skoda taşıyan tırlar görüyorum, diğer markalara nazaran oldukça fazla sayıda sevkiyat var, adamlar pazar ... Mesaja git »
N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1 hafta sonra malum siteye 121.000’den koyarlar.... Mesaja git »
iPhone X kar marjı çok yüksek başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Net kâr marjının %35-37 civarında olduğu konuşuluyor. Peki bizim maliyenin bu telefondan kârı ne kadar; tam yüzde 46:)... Mesaja git »
N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Site 5 dakika içinde çöktü, arabalar sabah 9’da satışa çıkacakmış. Boşuna kasmayın bence, sahipleri şimdiden bellidir.... Mesaja git »
Araç değiştireceğim KİA hakkında bilgi sahipleri bakabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Şanzıman ısınma olayı doğru olabilir; yazın kiraladığım araçta Maraşta 45C sıcakta arıza yaşadım.Aracı hangi şehirde kullanacaksınız?... Mesaja git »
Skoda Karoq, 2018'in ilk çeyreğinde Türkiye'ye geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Doğan Kabak yüklemiş hemen videoyu, orta donanımla getireceklermiş giriş seviyesini. Euro bu hızla artmaya devam ederse otomatik versiyonları 135’den ... Mesaja git »
Otomobil pert olurmu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Sigortacınızla, eksperle görüşün geçen sene benim de başımdan geçti. Eksper dosyayı müdürlüğe gönderirken müşterinin de düşüncesini yazıyor bildiğim k... Mesaja git »
döviz in gidişatı otomotiv piyasasını nasil etkileyecek başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bu hafta tüm firmalarda bi güncelleme daha olur muhtemelen.Ülke hızla 90’lı yıllara benzemeye başladı farkındaysanız. İlk etapta yüzde 5lik bir zam be... Mesaja git »
Otomobil pert olurmu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Sizin fikrinizi de muhtemelen sorarlar, aracın kasko değeri ne kadar?... Mesaja git »
Arkadaşları

aBouT

Belenenses

ambassador1103

Şıh Hazretleri

38erciyes

pulmonis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Skoda Octavia 1.6 TDİ DSG Elegance-Pert Oldu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.121