Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dr.aty
Gerçek AdAhmet YAZAN
MeslekUzman Doktor
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pazartesi yakıta gelecek zamlara hazır mısınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Belli olmaz, başkanlık 2.tura kalırsa 8 Temmuza kadar beklerler.... Mesaja git »
Bayiler sene sonu indirimi yapar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sene sonuna ekonomi ayakta kalırsa öpüp başınıza koyun.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Geçen ay Opel’in satışlarının çok fazla düşmesinin sebebi ne Süleyman Bey? İkmal problemi mi yoksa talep azlığı mı?... Mesaja git »
Yerli otomobile yabancı fiyat, sadece yüzde 5 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Dağ fare doğuracak; 3,2 milyar euro çok büyük bir rakam. O paraya zamanında volvo+jaguar+land rover’ın üçü birlikte çok rahat satın alınır üstüne Türk... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Mayıs ayında Opel çok ciddi pazar kaybı yaşamış görünüyor.Bunun sebebi talep azlığı mı yoksa ikmal problemi mi Süleyman Bey? Yanlış saymadıysam otomob... Mesaja git »
4 gün + 6 farklı şehir + 10 larca şerefsiz halsiyetsiz namussuz başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu işler biraz şans,kısmet işi hocam. Normalde Hataydan araba alınmaz derler ama ben ilk arabamı Hataydan almıştım. Arkadaşım baktırdı,ettirdi,alınır ... Mesaja git »
2018 mayıs ayı satış rakamları başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Asıl daralma önümüzdeki aylarda olacak, bu kadar yüksek kredi maliyetiyle hiçbirşey alınmaz.... Mesaja git »
2018 mayıs ayı satış rakamları başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Düşüş olacağı çok bariz belliydi, geçen ay VW bayileri bile sinek avladı. Haziran ayı için en az %25 düşüş bekliyorum. Ekonomik krizin ilk işaretleri... Mesaja git »
2018 Mayıs Ayı C Segment Satışları “Modeller eklendi” başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Piyasadan baya uzak kalmışsınız hocam; listenin ilk 11 sırasının çoğunluğu filo satışı; 1.Civic: Çoğunluğu bireysel müşteri olsa da filo şirketleri d... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Satışlar mayısta %15 çakılmış önceki yıla göre, haziranda en az %25 azalır demek bu.... Mesaja git »
Arkadaşları

aBouT

Belenenses

ambassador1103

Şıh Hazretleri

38erciyes

pulmonis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219