Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dr.aty
Gerçek AdAhmet YAZAN
MeslekUzman Doktor
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Volskwagen Tiguan Dizel Otomatik Neden Yok ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Seneye büyük ihtimal getirecekler, zira Skoda Karoq'ta 1.6 dizel DSG olacağı kesinleşti... Mesaja git »
istanbulda olacak depremi umursamiyoruz cok kisi ölecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gaybı Allah'tan başka kimse bilemez ama beni en çok korkutan, Cübbeli'nin meşhur rüya videosunda anlattıklarının birer birer zahiren ortaya çıkmaya ba... Mesaja git »
Skoda Karoq önümüzdeki Perşembe sahneye çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
1,6 dizel otomatik olacak diyo bayiler.Bu durumda en geç seneye Tiguan ve Ateca'ya da aynı kombinasyon gelecektir.... Mesaja git »
VW modellerine 1 Haziran'da zam geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ülkenin şu anki koşullarında 100.000'den fazla parayı arabaya bağlamak çok fantastik geliyor bana. Geçen sene kasım ayında arabam pert oldu, tekrar ar... Mesaja git »
2017 OPEL İNSİGNİA Grand Sport (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Passat'ta da yalıtım,rüzgar sesi ve trim sesinden şikayet eden bi sürü insan var.... Mesaja git »
2017 OPEL İNSİGNİA Grand Sport (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu yıl için satış hedefleri 5500 adetmiş. Bu da aylık ortalama 900 satışa denk geliyor. Bence de hemen almamak lazım, sene sonuna doğru klasik Opel in... Mesaja git »
2017 G30 BMW 5 SERİSİ TANITILDI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Haklısınız hocam, E serisindeki 1,6 motor örneği karşımızda duruyor. Adamlar pek geri adım da atmıyor.... Mesaja git »
2017 Nisan Ayi Satışları başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
http://www.ototeknikveri.com/haber/10384/bmw-fiyatlari-mayis-ayinda-dususe-gecti... Mesaja git »
2017 Nisan Ayi Satışları başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Mayıs ayı liste fiyatlarını düşürdüler. Akılları başlarına geldi.... Mesaja git »
bayiye göre değisken akaryakit fiyatlari başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Benim anlamadığım nokta, kâr marjları nasıl bu kadar yüksek olabiliyor? Ayni şehir içinde mazotu 4,44'e satan da var 3,97'ye de. Ucuz satan adam zarar... Mesaja git »
Arkadaşları

aBouT

Belenenses

ambassador1103

Şıh Hazretleri

38erciyes

pulmonis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Skoda Octavia 1.6 TDİ DSG Elegance-Pert Oldu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.092