Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emre1645
Gerçek AdEmre Kutlu
Doğum Tarihi5 Mayıs 1994
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar garanti dahilinde ücretsiz olarak batarya degisimi yapabiliyor muyuz? Birde sanırım kulaklıkta sıkıntı vardı. İkisininde sıfırını verirler ... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Omen gtx 1050 ti ekran kartlı olan. Msi gtx 1050. Pardon baktigim gtx 950m miş. Ama ekran kalitesi aynıdır sanırım. [simage]https://img.donanimha... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
7559 ips panel 7667 tn panel... Mesaja git »
Hocam Lenovoya önyargılıydim ancak bu sefer güzel bi laptop çıkarmışlar. Tasarım zaten Dell den iyi. Ekranida gayet güzel.(ips yansımasız) Soğutma s... Mesaja git »
Arkadaslar dün vatana gittim. 4 adet laptop inceledim. Dell 7559 Lenovo Y520 Hp Omen birde MSI in gtx 1050 olan modelini. 4 ekranda da full parlak... Mesaja git »
2. Lik icin cok kritik ve bi o kadar kolay bir mac. Haftaya da basaksehiri yendik mi 2. Gibi biseyiz. En azından şampiyonlar ligi play-off ve ön eleme... Mesaja git »
Çekirdek Ailenizde Kaç EVETçi Kaç HAYIRcı Var? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ana baba 2 evet ben kardeşim 2 hayır. not: kardeşim akpye oy vermişti ama hayır diyor.... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Devamını okusaydın 2 yeni lastik alacağıma karar verdiğimi görürdün. Bugün hatta gittim 1-2 petlas bayisine benim lastiğin aynısından yokmuş 1-2 güne... Mesaja git »
O zaman 2 adet daha petlas alacağım. Teşekkürler tavsiyeniz için. Zaten içime sinmemişti.... Mesaja git »
Madem lastikten konu açılmış bende bir soru sorayım. 2 adet önde petlas velox sport runflat 225/50 rz17 94w yaz lastiğim var. arka sol dunlop sağ go... Mesaja git »
Arkadaşları

Robert Knepper

Ahmet-79

gs3478

Heath.Ledger
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Dell
PSN ID
Emre1645
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109