Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emre1645
Gerçek AdEmre Kutlu
Doğum Tarihi5 Mayıs 1994
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben daha fazla bekleyemeyeceğim. Bu yazılımı nasıl yükleyebilirim tam olarak. Cihazin elimizde kalma olasılığı var mı? Garanti bitti zaten umursamıyor... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Allah kahretsin bu LG'yi artık. Güney Kore kullanıcıları 2 aydır çatır çatır 7.0 kullanıyor. Bizim TR cihazlarına bir türlü vermedi güncellemeyi. Bu a... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
V10 da kore sürümünden 15 gün sonra Türkiye 7.0 sürümü çıktı. Bu G4 ün günahı ne ise değil 15 gün 35 gün sonra bile Türkiye sürümü çıkaramadı. Bu ne ... Mesaja git »
Asus Gl702vm başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
soğutucu tavsiye edeyim. ben aldım bunu. Gayet güzel kasa altında hiç ısınma olmuyor artık. Bu arada arkadaşlar asus rog center yazılımının yenisi ... Mesaja git »
Arkadaşlar ben bu cihazı alalı yaklaşık 1.5 ay oluyor. Isınma konusunda cs go lol vs gpu yu az yoran oyunlarda bile 80 dereceyi görüyorsa bilin ki fan... Mesaja git »
Asus Gl702vm başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Suan laptop un fiyati 6068 liraya düştü hepsiburadada. Bilgilendireyim dedim. Bizim aldigimiz fiyatin aynısı. Teknokaskta alabilirsiniz. Bizim aldigim... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaslar 7.0 da uygulama bölümü g5 ve g6da oldugu gibi bizde de kalkiyor mu? Birde koreliler arayüz videosu paylassa güzel olur. Görürüz en azınd... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hadi hayırlısı beyler 7.0 güncellemesi güney korede çıktı. Tahminen ağustos başında türkiye cihazlari olarak h815tr alırız güncellemeyi. Değişim şart... Mesaja git »
Asus Gl702vm başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu yaz sıcağında boşta 50 60 normal çünkü 50de fanı iyice düşürüyor laptop. Bu sıcaklıkta sıkıntı yok demekki. yükteyken gpu 85-86 dereceyi görüyor 9... Mesaja git »
Asus Gl702vm başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gpu zaten genellikle 85i gecmiyor. Peki soğutucu olarak ne aldın? tavsiye eder misin? Güzel birseyse bende almayi düşünüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

Robert Knepper

Ahmet-79

gs3478

Heath.Ledger
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Dell
PSN ID
Emre1645
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.090