Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Redbaron_1234
Gerçek Adburak üzek
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumElazığ, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
50 tane olanlar gelmiyor,2 kere denedim, 500 tane veren mağazalardan düşürülebilir.... Mesaja git »
Hocam bu yine iyi, bi defa benim 4 gün ilerisine atmıştı... Mesaja git »
Ocağa git görmek istiyorum de gösterirler... Mesaja git »
YURTDIŞI CİHAZ TEMİN EDİLİR konusunu başlattı (16 sa. önce)
Arkadaşlar merhaba, OUKITEL, ULEFONE, ELEFONE, DOOGEE, BLACKVIEW, HOMTOM, UHANS, LeEco, LEAGOO, THL vb.. marka cihazlar uygun fiyata temin edilir. Ayr... Mesaja git »
Hocam bu saati biliyorum, takip ediyorum bunu, şu adan 40usd görünüyor ama saatin değeri 20 usd :) Ki zaten temmuz ayında 20 dolara satılıyormuş. Öyle... Mesaja git »
Hocam link atsan baksak keşke, niye devlet sırrı gibi sadece ücret kısmını kesip ss'sini atıyorsun... Mesaja git »
Hocam merhaba, sharkın hangi saati 140 dolarmış Bana savan avı gibi geldi. bekleyin 1 hafta sonra en kötü 40 dolardan alırsınız.... Mesaja git »
ALMANYA'DA KİLOLARCA,TÜRKİYE'DE GRAMLA !!! başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
İşte senin gibi ve daha beterlerinin oy kullanma hakkı olduğu için bu durumdayız zaten.... Mesaja git »
Hocam aynılar,rock official bana rockspace yeni açıldığında mesaj atmıştı yan mağazamız falan diye, tanıtım amaçlı.... Mesaja git »
YURTDIŞI CİHAZ TEMİN EDİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ss'leri attım, eğer bu kadar konuşmayı sabredip okuyacak olan varsa, kararı onlar versin, ben başka birşey söyleme ihtiyacı duymuyorum,herşey ortadadı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141