Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Redbaron_1234
Gerçek Adburak üzek
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumElazığ, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teknoloji mağazasında çalışmış biri olarak şunu söyleyeyim, asla ama asla kasko yalanına kanıp para vermeyin.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Paylaşım için teşekkürler, faydalandım.... Mesaja git »
World of Tanks - Soru & Cevap başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Wot çöp, war thunder forever Linkten indirebilirsiniz, referanslı linktir.... Mesaja git »
forumu 1 hafta kapatın tüm hataları düzeltip açın başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Başıma birkaç kere geldi, çok sinir bozucu bir durum, artık birşey yazası gelmiyor insanın, DH kendi kendini bitiriyor bu şekilde.... Mesaja git »
Kanada ya iltica ettim sorulari alayim! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Katılmıyorum, %50'si cahil, yobaz olan ülkeye saygı duymam, kalıp birşeyleri düzeltmek için de çabalamam, insan ömrü kısa, neden yobazları rahat ettir... Mesaja git »
Problem değil, iyi satışlar, bol kazançlar dilerim.... Mesaja git »
Hocam benim siparişler ne oldu, kargoya verdiniz mi... Mesaja git »
Dostum, ateş, sıkma, bunların zaten hepsi plastik, ne sanıyordun ki ? Tespih dükkanından alıp 500-600 de versen, ismi ateş, sıkma olduktan sonra hepsi... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam telefon ayarlar menüsünden wifi kısmına gelin, wifi frekansını 2.4 yapın, 2.5 te olabilir. Normalde ya 5'tedir yada otomatiktedir.... Mesaja git »
***VESTEL VENÜS Z10 SAFİR RENGİ - 1275 TL (100TL BONUS) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Paylaşım için teşekkürler ancak, Sd 425 çöp.Ayrıca malum markayı almayın, aldırmayın, tavsiye etmeyin.... Mesaja git »
Arkadaşları

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078