Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zendagi Migzara
Gerçek AdEngin X
Doğum Tarihi1 Ocak 1993
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Banggood 9 ay önce aldığım tablet bozuldu başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Benim tablet de bozulmuş idi, gearbest yarısını iade etti, daha sonra %10 da çek verdi, bozulan tableti yedek parça niyetine sattım yine yeni bir ta... Mesaja git »
Oynayan varsa pm atabilir, birkaç arkadaş başladık. Nick : LeoN . Guild de var.... Mesaja git »
YURTİÇİ Kargo Asla Bulaşmayın başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Ben gayet memnunum yurtiçiyle, kuryeyle de muhabbetim var, evde bulamazsa arar hatta.... Mesaja git »
CBF 150 aldım başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hayırlı olsun, cbf kendi klasmanında gayet iyi bir motordur, çantalar da gayet hoş olmuş. İyi gezmeler :)... Mesaja git »
CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben de geçen ay kartı aldım, aldığımda 3 talimatı verdim, bugün yattı puan. Bonus puan kullanılan yerlerde kullanılabiliyor. Gayet güzel bir kampanya... Mesaja git »
CEBTETEB otomatik ödeme talimatı 3 fatura 50 TL bonus başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim de bu ay yattı, kart şubat sonu açılmıştı hemen talimat vermiştim, 1 ay sonrasında yatmış oldu sanırım.... Mesaja git »
Windows 10 (1703 RS2) “Creators Update” Final 15063 çıktı. Ayrıntılı bilgi için : https://forums.mydigitallife.info/threads/73650-DISCUSSION... Mesaja git »
Turkcell 500 HY DK 1000 SMS 2 GB - 19 ₺ (Faturasız) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/sade-400-paketi... Mesaja git »
Turkcell 500 HY DK 1000 SMS 2 GB - 19 ₺ (Faturasız) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/bol-1-gb-paketi 12aydan sonra net 1gb a düşer... Mesaja git »
Arkadaşlar benim ev telefonu için ayrı fatura geliyor, 500dkya 16 tl veriyorum, klasikhatt sanırım, iptal talebi oluştursam bunu ttnet aloya dönüştürü... Mesaja git »
Arkadaşları

alpaybursa

Arkın.

01001101

gandalff

yib

Kulspruta

hikodaci

LifesGood®

Önder AYDIN

Takım_Taklavat

Ayyaş Pilot

liquidsky

-Lemans-

Lemans

Themistokles

emrah04850

ViperStrikes23

tezekos

deryatek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI - iPod Touch 2G - 8GB - 90 TL
Alıcı: ultrasrh
Tarih: 8 Nisan 2014; 16:59:47
Yorum
sıkıntısız bir alışverişti
Genel Puan

Ürün: SATILDI-[250TL] Satılık Kasa - Sorunsuz Çalışır Vaziyette [E2180-HD4670-2GBDDR2-250GB][MonitorYok]
Alıcı: zigizi
Tarih: 5 Eylül 2013; 15:40:07
Yorum
ilgili sorumluluk sahibi bir satıcı.başka alışverişlerdede görüşmek isterim
Genel Puan

Ürün: Msi HD 2400 PRO Ekran Kartı - 30 TL [SATILDI]
Alıcı: NKFPK
Tarih: 22 Ekim 2012; 18:29:52
Yorum
seri kargo.. bol alternatif...
İmza
"Ne batıyı tanıyoruz ne doğuyu... En az tanıdığımızsa kendimiziz. Biz müslümanlığından, doğululuğundan, Türklüğünden utanan, tarihinden utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik. Bütün Kur'an'ları yaksak, bütün camii'leri yıksak batılının gözünde haçlı seferlerinin yalın kılıç, tekbir getiren askerleriyiz. " Cemil Meriç

Steam ID: RyuzakiTR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
RyuzakiTR
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Asus
Game Center
Game Center
Hakkında
"Ne batıyı tanıyoruz ne doğuyu... En az tanıdığımızsa kendimiziz. Biz müslümanlığından, doğululuğundan, Türklüğünden utanan, tarihinden utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik. Bütün Kur'an'ları yaksak, bütün camii'leri yıksak batılının gözünde haçlı seferlerinin yalın kılıç, tekbir getiren askerleriyiz. " Cemil Meriç

''Senin için bin tane olsa yakalarım''

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125