Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modena07
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Cidden oyuna hayatta kalma modu ekleneceğini düşündüğümü sanan var. Kardeşim ironi yapıyorum orada. Saydığın COD ve Sniper oyunlarının kendi özgün fik... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Orada ironi yapıyorum ironi. Ubisoft gidip oyunu Forest'a çevirecek demiyorum. Rainbow kimliğini koruması gerek diyorum.... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Mesajını düzgün bulmadığım için şu cümlelerle başlıyorum "Yav he he". Nasıl oldu mu? Bak sen, beyfendi karar mercisi olmuş da oyun hakkında söylenen... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bu mesajına "yav he he öyledir" diye bir ofansif bir cevap versem tutumun ne olur? Ne dediğimi anlamadığını farkettiğimde durumu uzatmamak için bir da... Mesaja git »
"Yıllardır Ubisoft nasıl bu oyunu b.k etmedi diye düşünürken sonunda başardıklarını görmek güzel. Yakında Rainbowsix'i loot peşinde koştuğunuz zombili... Mesaja git »
Lootan bahsetmiyorum ya hala loot diyorsunuz. Ne okuyorsunuz ne anlıyorsunuz cidden şaşırmamak elde değil. Bi rainbow olayında zombili yaratıkları şey... Mesaja git »
Ne dediğinin cidden farkında mısın sen? Lootdan bahsettiğimde lootbox anladın demi?... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dön bir daha oku, benim yazdıklarımla senin yazdığının ne alakası var?... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yıllardır Ubisoft nasıl bu oyunu b.k etmedi diye düşünürken sonunda başardıklarını görmek güzel. Yakında Rainbowsix'i loot peşinde koştuğunuz zombili ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Şenol Güneş'in gol sonrası "yine attı anasını satıyım" tepkisi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133