Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
existentialist
Gerçek AdEin HERJER
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Note 4 için Spigen kılıf konusunu başlattı (8 ay önce)
Spigen'in Ultra Hybrid'ün şeffat (beyaz) Note 4 kılıfını hiçbir yerde bulamadım. Amazon tek satıcı var TR'ye göndermiyor, Ebay zaten Paypal'den kapalı... Mesaja git »
VPN bağlantı sorunu konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba, Bilgisayarımla Uydunet'in verdiği Netmaster kullanarak şirket vpn'ine erişemiyorum, bağlantım 2dk dolmadan sürekli kopuyor, ama diğer ne... Mesaja git »
===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: chatin_62 Orijinalden alıntı: existentialist arkadaşlar telefonda epey yeniyim, ilk aldığımda epey kurcaladığım için m... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: HooMie Orijinalden alıntı: existentialist arkadaşlar telefonda epey yeniyim, ilk aldığımda epey kurcaladığım için my f... Mesaja git »
arkadaşlar telefonda epey yeniyim, ilk aldığımda epey kurcaladığım için my files klasöründeki dosyalar dağınıktı epey, ben de factory datayı resetliyi... Mesaja git »
Telefonu modem olarak kullanmak istiyorum, bilgisayarda kızılötesi ve bluetooth olmadığı için usb dışında tek seçeneğim wireless, ve Mobil AP'yi kulla... Mesaja git »
Mobil AP olayında sıkıntı yaşayan var mı? Bilgisayar telefonu wirelesstan görüyor, internet erişimi de sağlandı diyor ancak bilgisayarda yükleme ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: Hemre_ Orijinalden alıntı: existentialist Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz? Samsung Galaxy S'im var, bu akşam ... Mesaja git »
Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz? Samsung Galaxy S'im var, bu akşam uydunet bağlantıyı keseceğini söylemiş ve telefonumu modem olarak kullanma... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba, bi samsung galaxy aldım da, usb'yle bağladığımda "güvenle kaldır" kısmında aletin simgesini görmüyorum, bu normal mi? yani aleti g... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109